Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Andruids
   Kuririn
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: [Modele] Rendery z blendera
komnata: Jarmark Cudów

Godzilla PW
18 lipca, 20:52
Witam :))

Jak pewnie wiecie robiłem modele do vori i pokazywałem tu swoje "dzieła", pomyślałem że będę to co jakiś czas pokazywał swoje modele które robię obecnie.

Wszelkie uwagi mile widziane :)).

Kuririn PW
19 lipca, 01:40
Wyrabiaj rzemiosło... Idzie dobrze, lecz może być lepiej!

Godzilla PW
19 lipca, 14:23

Drwal PW
19 lipca, 14:25
Kapitol Bastionu bardzo dobry, kiedyś robił coś podobnego Kuririn i Twoja wersja jest na podobnym poziomie. Good job!

Kuririn PW
19 lipca, 16:52
Nawet tego samego dnia modelowaliśmy :P

Godzilla PW
27 lipca, 19:11

Mój pierwszy model w blenderze :D.

Godzilla PW
28 lipca, 20:04
Model MDT, moje kolory, suknia i czapa.

Elf śnieżny :D

Arcanus PW
28 lipca, 23:35
Smerfy wyruszyły na wojenną ścieżkę :)

Godzilla PW
31 lipca, 22:08

teren pod vori w trakcie tworzenia :D

Nephretes PW
1 sierpnia, 02:16
Jeśli byś chciał to mogę poszukać tekstur i obiektów w lodowym klimacie z tileset, którego robiłem pod diablo 2. Może Ci się przydać. Rzecz jasna mam na myśli obrazek bez utraty jakości (gif ten pokazywał jak paleta d2 niszczy człowieka i jego pracę)

Duża część sukcesu z materiałami transparentymi (lód) zależy od dobrego oświetlenia.

Co do samego tła to nie zapomnij o rozdzielczości ekranu (800x374). Potrzebna jest większa ilość szczegółów i... planów(?) na których można umieścić obiekty. Teraz jest za płasko

Godzilla PW
1 sierpnia, 16:14
Neph:
Co do samego tła to nie zapomnij o rozdzielczości ekranu (800x374). Potrzebna jest większa ilość szczegółów i... planów(?) na których można umieścić obiekty. Teraz jest za płasko
jeszcze będę to poprawiał

- - - - - -

Godzilla PW
15 sierpnia, 19:15
temat: [Modele] Rendery z blendera