Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [przyspawany] Problemy techniczne i półtechniczne z HoMM
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 21 - 22 - 23

DooQ PW
30 czerwca 2006, 19:05
Witam
Mam taki problem ze kiedy instaluje patch 1.1 do HoMM V wyskakuje blad ze homm jest niezaistalowany.
Gra oczywiscie jest zainstalowana :P. Bez patcha nie chce mi sie grac bo nie moge wejsc na wiekszosc gier przez neta :(. Wie ktos co zrobic ???
z gory dzieki

Pomocy PW
1 lipca 2006, 13:31
No właśnie jak ? NIe moge sobie z tym poradzić ... Nie ma tej opcji New Upgrades ani nic ... Co robić ?

Rabican PW
3 lipca 2006, 01:50
Jedzie, jedzie adresik.

Pozdrawiam
A.

Loster PW
10 października 2006, 20:44
Ostatnio próbowaliśmy zagrać z kumplem s Heroes III przez neta, on ma HIII Complete, ja mam HIII Złota Edycja z extra klasyki, i temu, który podłącza się do drugiego wyskakuje komunikat "Twoja wersja # jest niezgodna z wersją #2.1 zainstalowaną na komputerze". Wie ktoś od czego to może być?

Acid Dragon PW
10 października 2006, 21:24
Od tego, co widzisz - od różnych wersji H3. Jeśli kolega ma Heroes Complete, to ma najprawdopodobniej wersję angielską (to raz), piracką (to dwa, bo z tego, co pamiętam nie była sprzedawana w Polsce), niespatchowaną (to trzy).

Najłatwiej chyba będzie jeśli oboje ściągniecie plik exe SoD 3.2. A koledze doradź jednak kupno Złotej Edycji... 19 zł tylko, ma się sumienie czyste, a i problemów z kompatybilnością nie ma.

Loster PW
11 października 2006, 18:29
Dzięki wielkie za pliczek, zobacze czy bedzie działać, a kolega ma wersję po polsku =]

Alistair PW
11 października 2006, 20:47
Od Cenegi nie można było kupić kiedyś Heroes III Complete?

Alamar PW
11 października 2006, 22:03
Nie - Cenegi wtedy jeszcze nie było. ;)
Jej poprzednik wydał RoE, AB, SoD oraz cztery pierwsze kroniki, później zaś pojawiły się reedycje H3 z CDP, zaś jeszcze później wszelkiej maści edycje Complete (czy jak to nazwał dział marketingu CDP).

Alistair PW
11 października 2006, 22:35
Pytam, bo na pewnym forum ktoś o tym pisał:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=606099

Dark Dragon PW
22 października 2006, 10:13
Mam problem z HoMMV, gdy go uruchamiam wyskakuje mi błąd 'Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_25.dll.

Co mam zrobić? Reinstalacja gry nic nie dała.

MCaleb PW
22 października 2006, 10:23
A zainstalowałeś najnowszy DirectX? Bo wygląda mi to na plik biblioteki tego sterownika.
Poza tym google nie gryzie.

Dark Dragon PW
22 października 2006, 10:27
Tak, wersję 9.0c. Ściągnąłem z neta ten plik, pomogło. Dzięki!

Dark Dragon PW
22 października 2006, 16:08
Gdy włączam jakąś planszę w HoMM5 to, gdy pasek wczytywania dojdzie do końca gra się wyłącza.
Pomocy!

MCaleb PW
23 października 2006, 10:12
Jeżeli używasz 'nieoryginalnej' wersji H5, to się nie dziw. Jeżeli jednak to oryginał, to takie coś nie powinno nigdy wystąpić.

Alistair PW
23 października 2006, 13:42
U mnie w demo jak próbowałem uruchomić misję z Kampanii też mnie wywalało z gry. To może zależeć od karty grafiki, ja uruchamiałem na MX, a z nimi właśnie jest problem, ale z tym też można sobie poradzić, na forum www.gram.pl można poszukać tematów typu Problem z H5, tam jest podane rozwiązanie, chodzi mi o porady z edytorem szesnastkowym w roli głównej. Czy dotyczy ono pełnej wersji gry nie jestem pewien, ale chyba też.

Dark Dragon PW
23 października 2006, 17:04
I Mam orginalnego Heroesa (chciałbym wiedzieć po co na końcu instrukcji jest klucz do gry, nigdy go jeszcze nie użyłem)
II Problem z głowy, spatchowałem grę i wszystko gra :)
III Mam nowy problem, w 5 misji kampani Przystani po 7 dniach przegrywam grę. Dlaczego? Zdobyłem ,,jakiekolwiek miasto", to co było na górze mapy. Pomóżcie mi.

Alamar PW
23 października 2006, 18:50
Musisz również uwolnić Izabelę z więzienia koło miasta (w ciągu pierwszego tygodnia).
A kod jest potrzebny do gry multiplayer na Ubi.com.

Kreator PW
2 listopada 2006, 16:44
Piszę w tym miejscu bo nie chcę otwierać nowego tematu.
Robię aktualnie mapę pod H4, w związku z tym mam pytanie odnośnie edytora, czy któryś z grotowiczów wie czy istnieje opcja wyłączenia przyrostu neutrealnych jednostek? np: miesiąc diabła czy gryfa?. Ta opcja burzy moją koncepcję i zależy mi na jej wyłączeniu.

Fragles PW
26 listopada 2006, 13:41
Witam._Mam pytanie odnośnie gry multiplayer._Czy muszę wgrać jakiś patch?_Bo podobno podstawowa wersja coś nie bardzo działać chce._Mam wydanie Heroes 3_-_Złota Edycja._I czy zna ktoś jakiś spis serverów,_do których można się podłączyć?

złoty smok PW
27 listopada 2006, 21:54
Dobra! Spalić kooooompuuuuuteeeeeeeer...
Ok, dość tych żartów. Po prostu H5 nie chce się włączyć._Wywala mi coś takiego_(przetłumaczone):
Proszę włóż oryginalny dysk do napędu.

No i mam ten oryginalny dysk. Ale i tak tego nie sprawdzę, bo komputer domowy mi padł z powodu aktualizacji :-(._Właśnie piszę z mojego niedoskonałego laptopa.

MCalebMCalebZgaduję, że coś takiego wywaliło:
"Wrong disc inserted.
Please insert the original "HOMM5" CD/DVD.
Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=wrongdisc for further, more detailed information."

Po prostu nieoryginalny (lub żaden) dysk jest "włożony" do napędu. Sprawdź, czy nie emulujesz obrazu tej płyty jakimś programem. Poza tym i tak jest dobrze, że użyli Securoma, a nie StarForce'a ani Steama, bo bym im nogi z du... pośladków powyrywał.
A tak przy okazji, to w najnowszym (1.4) patchu uaktualnili Securoma.

EDIT:
On the other hand - spróbuj zrobić i tak reinstalkę piątki, podobno to już nie pierwszy problem :P (u mnie go nie było).
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyspawany] Problemy techniczne i półtechniczne z HoMM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel