Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [przyspawany] Problemy techniczne i półtechniczne z HoMM
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 21 - 22 - 23

Irhak PW
19 maja 2013, 20:08
Ten przycisk jest zabugowany i w żadnej oficjalnej wersji, jak dobrze pamiętam, nie był on naprawiony. Dopiero w patchu do edytora pod WoGa zostało to "naprawione".

PS. czemu ten temat jest w Tawernie? o.O

Gomez PW
19 maja 2013, 20:10
który to będzie patch?, i czy będzie to działało jako mapa SoD?
(najpierw przerobić ustaawienia w WoGu potem zapisaną mape na złotej edycji)

szukałem nie znalazłem wybacz...

Irhak PW
19 maja 2013, 23:08
Można się tak bawić. A patch do edytora masz w gildii ERM (wejście przez dział WoGa), choć u mnie coś mu się nie podoba i wywala mi EAccessViolation i takie tam błędy, ale to chyba wina kompa :P

Altair PW
20 maja 2013, 00:25
Pod erą także działa. Jest AccessViolation, ale można normalnie edytować bohaterów. W zwykłym SoD użycie tego powoduje wyrzucenie z edytora map.

Irhak PW
20 maja 2013, 14:54
Cytat:
można normalnie edytować bohaterów
Znaczy można np. zmieniać im portret lub klasę postaci? Bo ja akurat tego NIE mogę.

Ullialnor PW
21 maja 2013, 14:44
Otóż mam taki problem. Nie działają mi filmiki przy kampaniach. Pojawia się jedynie napis i nic poza tym. Aktualnie nie gram na oryginalnej płycie, gdyż ją pożyczyłam, więc gram przez heroes33. Jak mogę przywrócić je spowrotem?

Taka informacja mi wyskakuje:

http://imageshack.us/photo/my-images/818/bladc.png/

Warto zaznaczyć, że wcześniej nie miałam takiego problemu.

Irhak PW
21 maja 2013, 16:02
Cytat:
Jak mogę przywrócić je spowrotem?
Grając z płytą w napędzie :P Serio, takie coś mi wyskakiwało w HC zawsze kiedy grałem zaczynałem mapy bez płyty w napędzie. To tylko informacja, że nie znajduje ich, ale niczemu to nie przeszkadza :P

Saki PW
25 maja 2013, 23:48
Ja z tyleż zadziwiającym, co irytującym mnie problemem.

Mam złotą edycję HoMM3 już od paru lat. Do tej pory kilkukrotnie instalowałem ją i odinstalowywałem na tym samym komputerze, bez najmniejszych problemów - za każdym razem dorzucałem różne mody i wszystko działało bezproblemowo. Ostatnio jednak znajomi podpuścili mnie, żebym pograł z nimi przez internet i zapodali stronę z krokami, które muszę wykonać, żeby to zrobić(http://www.heroes3.eu/porady). Postąpiłem zgodnie z poleceniami... I tu się zaczął problem.

Po pierwsze - nie mogłem połączyć się, czy zobaczyć z moimi znajomymi, gdyż za każdym razem ekran zamarzał na samym obrazku tła. To jednak pomniejszy problem.

Po drugie - gdy już stwierdziliśmy, że nie ma co kombinować, chciałem pograć sobie spokojnie partyjkę w single'u, kiedy okazało się, że...



... gra dalej uważa, że gram po sieci, co więcej - stwierdza, że tura nie jest moja, a jakiegoś wirtualnego, nieistniejącego gracza i nic się nie dzieje. Bohater się nie rusza, bo musiałbym to, oczywiście, zrobić ja, jednak ze względu na to, że komputer nie uznaje, że jestem czerwonym, to nie mogę nic zrobić. Teraz mogę grać jedynie w kampanie, inne tryby są blokowane w ten sposób(no, jak włączę Hot Seats(w którym automatycznie na pierwszej pozycji ustawiony jest nick, który miałem na GameRangerze, kiedy próbowałem się połączyć, tak samo zresztą, gdy włączę okno gry wieloosobowej), to wtedy też mogę grać, wyłączając ustawiając czerwonego, jako komputer, a samemu grając z jakiejś kolejnej pozycji). Co więcej, tym problemem zostały zarażone również WoG i HotA... Próbowałem przeinstalowywać program, ale nie dało to żadnego rezultatu. Czy ma ktoś jakikolwiek pomysł, jak mógłbym temu zaradzić? Z góry informuję, że w kwestiach informatycznych jestem absolutnym laikiem, toteż jeśli problem jest takiej natury - po prostu nie miałem zielonego pojęcia...:<

Alistair PW
26 maja 2013, 10:00
A nie możesz "odkręcić" tych kroków, które zrobiłeś by grać po sieci? Na moje musi być coś nadal w plikach, co nie zostało skasowane po odinstalowaniu gry.

Saki PW
26 maja 2013, 11:23
No właśnie nie widzę takiej szansy, gdyż zrobiłem kopię zapasową pliku heroes3(to był jedyny plik do zamiany) i potem od razu go zamieniłem. Wrzuciłem jeszcze 2 pliki, ale ich też się pozbyłem przed reinstalką.

Mirek PW
18 lipca 2013, 19:52
Witam

Mam problem z działaniem H4. Gdy mam windowsa viste nie mogę zapisywać gry (na Xp mogłem)

Jak można temu zaradzić ?

________________________________

Mam pytanie, czy są jakieś mapki specjalnie do gry samymi bohaterami ?

Kalt PW
31 lipca 2013, 14:32
Może patch pomoże.

Nerevar PW
31 lipca 2013, 15:12
Dziwny problem. Instalowałeś może grę w Program Files? Jeśli masz włączony UAC wywołuje to rozmaite - nieraz całkiem interesujące - problemy.

Kalt PW
31 lipca 2013, 16:26
Co do drugiego pytania, nie sądze... Ale są kampanie.

Kastore PW
31 lipca 2013, 16:47
Mirek:
Mam pytanie, czy są jakieś mapki specjalnie do gry samymi bohaterami?
Ostatnia kampania w GS. Jeżeli nie chce Ci się przechodzić możesz też spróbować poszukać w www.maps4heroes.com. Osobiście polecam mapę "The Eye of Osiris". :P

Galbraith PW
1 sierpnia 2013, 00:37
Często wiąże się to z uprawnieniami, jakie system Windows Vista nadaje poszczególnym programom. Np. nie pozwala na zapis na dysku. Miałem podobne doświadczenia u znajomej, która miała Vistę i próbowała zapisać stan gry w innych grach.
Pomogło odpalenie gry w trybie administratora.
Podobnie niektóre gry mogą wymagać odpalenia w takim trybie również na Windows 7. Czasem może chodzić o dostęp do sieci, czasem o coś innego.

AquaInferus PW
29 września 2013, 14:24
Utknąłem w misji Gryfie klify (, jak już zresztą wcześniej gdzieś wspomniałem ) i dlatego postanowiłem poszukać jakiegoś Save Edytora do Heros 3.Głownie znajduje jednak kody, ale te jak wiadomo mogą oznakowywać grę komunikatem o oszukiwaniu jednak ostatnio znalem chyba to czego szukałem, czyli : Heroes III SaveEditor Version 2.O4 niestety jet to wersja rosyjska a mój problem jest podobny do tego jaki ma użytkownik Brave Worm z Jaskini Behemota oto link do tamtego tematu
( http://imperium.heroes.net.pl/temat/3778/1 ), czyli poszukiwał bym jakiegoś turtiala, poradnika do tego edytora lub z angielszczenia ewentualnie jakiegoś innego save edytora powtarzam te misje już chyba piąty raz a wszystko przez to, że nie jestem w stanie zebrać więcej niż jednej porządnej armii . Wiem, że korzystanie z takich ułatwień nie zawsze jest dobrze odbierane zwłaszcza przez tzw hardcorowców, ale mi się trochę spieszy jak kol wiek dziwnie to brzmi.

Acid Dragon PW
29 września 2013, 16:55
Może Ci być trudno znaleźć jakąś odpowiedź, bo generalnie takich narzędzi się po prostu nie używa ;). U "hardkorowych" graczy są one zakazane, a pozostałym dla ich celów wystarcza z reguły edytor map i ewentualnie cheaty.

Ale mam nadzieję, że się mylę i znajdzie się jakiś ekspert.

AquaInferus PW
29 września 2013, 18:49
Jeszce takie pytanie czy dowódcy, którzy awansowali z przednich misji nie powinni awansować razem z całą armią którą, wtedy dowodzili?, bo na początku zawsze mają jednostki domyślne raz czy dwa jedna (czytaj przy restarcie misji ) z bohaterek, która przeszła z poprzedniej misji dostał jeden dodatkowy oddział chyba golemów, ale po za tym epizodycznym zdarzeniem niestety nie dostaje innych jednostek poza domyślnymi, tzn jak bohater X ma domyślane jednostki np łucznicy sztuk tam 3 a na końcu dowodzi np 6 gryfami 5 aniołami 10 konnymi itp. to i tak w następnej misji ich niema tylko ma tych domyślnych łuczników . Gdyby moi dowódcy awansowali z tak zwanym dobrodziejstwem inwentarza (czyli zgromadzą armią ) to już bym miał tą misje z głowy ta misja jest bardzo frustrująca a Jeszce w M&M6 zgubiłem Nicolaja

Warmonger PW
29 września 2013, 19:02
Nie, nie powinni. Nie chodzi bowiem o to, aby "mieć misję z głowy", a żeby misja stanowiła wyzwanie :P Radzę zacząć kontakt z grą od nauki podstawowych zasad, a nie poszukiwania edytora save'ów.
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyspawany] Problemy techniczne i półtechniczne z HoMM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel