Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kastore
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Przygody Gunduli - Głosowanie w sprawie jej wyglądu
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Który portret ci się najbardziej podoba?
GundulaX1 (0)

0%
GundulaX2 (1)

2%
GundulaX3 (3)

7%
GundulaX4 (23)

56%
GundulaX5 (0)

0%
GundulaX6 (14)

34%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2

Sir Galuf PW
4 kwietnia, 16:25
Ej! Ta nowa Gundula jest jeszcze lepsza niż poprzednie! I like it!!!

Szaman PW
5 kwietnia, 22:48
*Mini nekro... Odświeżam temat, proszę wybrać portret który ci się najbardziej podoba.Głosowanie do 17 Kwietnia.

*Nekro dozwolone przez strażnika:)

Felag PW
5 kwietnia, 23:56
Spokojnie, Szamanie. Możemy Ci tu utrzymać wątek przy życiu bez takich sztucznych postów. ;)
A żeby coś wnieść z tym postem, to powiem że wolę szósty portret. Wydaje mi się najbardziej wpisywać w styl Heroesów. I gdyby wyniki ankiety się utrzymały, to warto żebyś oficjalnie udostępnił obie wersje - czwartą i szóstą.

Szaman PW
9 kwietnia, 00:41
Głosowanie przedłużone o 3 dni:) z powodu spalonego zasilacza. Prace nad kolejną mapę jest przedłużona:( a chciałem się wyrobić przed świętami:(

Głosowanie do 20 Kwietnia

Kastore PW
9 kwietnia, 03:22
Ale po co przedłużać? I tak już nic się nie zmieni.

Hayven PW
9 kwietnia, 11:25
Szamanie, jedyne wytłumaczenie dla imienia Gunduli podane przez Ciebie jest takie, że tutaj jest ona człowiekiem, chyba że się mylę. Czy tylko ja nie widzę w tym logiki? Skoro w Twierdzy jest już parę bohaterek ludzkich, to po co zmieniać ogrzycę? Jeśli dla biografii, to i imię można by zmienić, skoro rasę już się dało. Mówię poważnie, do obecnej kandydatki na portret pasuje jak pięść do nosa.

Kastore PW
9 kwietnia, 12:36
Proponuję imię Diana.

Szaman PW
14 kwietnia, 23:24
Cytat:
Szamanie, jedyne wytłumaczenie dla imienia Gunduli podane przez Ciebie jest takie, że tutaj jest ona człowiekiem, chyba że się mylę.

Szukasz logiki w grze fantasy/sf-ficion?:P Gundula to dość charakterystyczne imię w tej grze. Imię Gundula + Heroes3 = Twierdza.

Zresztą dla mnie Gundula brzmi dość "Barbarzyńsko". Więc imię pozostało, jakie jest:) Zwykła gra skojarzeń nic poza tym.

A tak poza tym nie chce mi się już bawić Menu głównym:P Wiesz jak trudno robi się menu pod ERE2!

Przypomina...
Głosowanie do 20 KWIETNIA, zachęcam gorąco do głosowania, póki jest czas!

Cytat:
Proponuję imię Diana.
Kunegunda!

Krukov PW
15 kwietnia, 02:08
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=3253&pid=137342&page=1#137342

^Ta Gundula podoba mi się chyba najbardziej ^.^ chociaż widocznie będzie odstawać od Heroesowego stylu. Ale to jest Twój mod i ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Btw. te wszystkie portrety to Twoje prace?

Szaman PW
20 kwietnia, 01:09
Koniec Głosowania!
Ogłaszam, że wygrała GundulaX4 (szok! Niedowierzanie! :P)

Zatem ten portret będzie już stały:)

Nowa mapa kampania z kolejnymi Przygodami Gunduli, odroczona do majówki:) Mój nadmiar ambicji sprawił, że pospolita L okazała się za mała i byłem zmuszony zrobić kolejną mape XL, która też ledwie mieście to, co zrobiłem xD

No i walczę z nadmiarem ERM, które jest diabelnie czasochłonne i dołujące (ciągłe errory lub coś nie działa).

Andruids PW
20 kwietnia, 01:26
Zrób ankietę na temat imienia bohaterki. Jej wynik... może Cię zaskoczyć ; >

Szaman PW
20 kwietnia, 01:36
Cytat:
Zrób ankietę na temat imienia bohaterki. Jej wynik... może Cię zaskoczyć ; >

Co wy macie do tego imienia! xD Moja bohaterka to barbarzyńca, wywodzi się z ludu wojowników. A wasze propozycje są zbyt ucywilizowane:)

Z tego co udało mi się wyczytać to Gundula po niemiecku Gwen czyli po polsku Gwendolina:)
A samo znaczenie Gundula oznacza Wódz:) Pasuje idealnie.

Andruids PW
20 kwietnia, 01:54
Gundula jest już istniejącą bohaterką - GOBLINKĄ! Twoje jawne lekceważenie kanonu jest po prostu denerwujące dla wielu fanów trójki. Zwłaszcza, że jest kilka ludzkich bohaterek Twierdzy. Taka Shiva na przykład jest barbarzynką.

Szaman PW
20 kwietnia, 02:14
Cytat o Przygodach Gunduli:
...Akcja historii dzieje się w alternatywnej rzeczywistości...
Choć jakoś tego szczególnie nie obrazuje w grze.
- Akcja toczy się po śmierci Kilgora z rąk Gelu (który teraz jest królem Avlee)
- Kreeganie nie zostali permanentnie pokonani
SPOILERY:
- Nekromanci zyskali nowych "sprzymierzeńców" nie z tego "świata".
- Z "gwiazd przybyli" starzy nowi-przybysze.

itd...

Nigdy nie rozmyślałem w wstecz co się działo w tej mojej alternatywnej rzeczywistości, bo to nie jest dla mnie istotne, czy dla fabuły którą tworze. Nie musi wszystko by wytłumaczone od A do Z, daje swoim odbiorom okazje na puszczenie wodzy wyobraźni. A mi na zmienianie żywnie co się podoba, bez szczególnego tłumaczenia.

Bo odpowiedz zawsze będzie ta sama "bo, alternatywna rzeczywistość"..

Kammer PW
20 kwietnia, 07:00
To ja w sumie zamknę ankietę.
strona: 1 - 2
temat: Przygody Gunduli - Głosowanie w sprawie jej wyglądu