Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Creature Quest
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2

Kammer PW
25 marca, 11:02
Rodzaj ataku zwykłego - tak.
Rodzaj ataku specjalnego - nie.

Alamar PW
12 kwietnia, 07:37
Zostawię to tutaj:

Creature Quest Wiki - kreatury

EDIT:
A przy okazji uaktualnienie 1.2.
Nie wiem, czy dobrze rozumiem (dostępu do gry i uaktualnienia na razie nie mam), ale chyba to oznacza początek P2W? Nie, że gra nie faworyzowała dotąd osób, które używały dużo diamentów (legendarne stworki), ale te zmiany to raczej przejście z fazy "zachęcania graczy do nowego tytułu" do fazy "dojenia". :P

Cóż, gra dla "przyjemności" (questy) zapewne dalej pozostanie dla mnie, ale to raczej już wszystko.

Krotos PW
12 kwietnia, 12:43
Anioł prawdopodobnie będzie dostępny w tym wyzwaniu za tydzień. Poza tym nie jest zbyt silny.

Alamar PW
14 kwietnia, 15:11
Pograłem trochę w uaktualnioną wersję i wypada lepiej, niż się spodziewałem. Chociaż pozbawienie Bitew w Wieży możliwości farmienia stworów (usunięcie bonusów) wychodzi na minus, tak jak i ograniczenie DOT-ów do dwóch, nagrody tygodniowe za "wspinanie się" w pewnym sensie to równoważą.
Do tego doszła opcja oglądania filmików reklamowych za darmowe 5 diamentów (co 12 godzin).

Niestety, Wyzwania na minus, ponieważ teraz mamy trzy poziomy z trzema różnymi rodzajami nagród. Niby ma to zrównoważyć szanse graczy, ale w praktyce oznacza podział na lepszych i gorszych graczy. Cóż, ten tryb i tak mi nie przypadł do gustu i gdyby nie zadania codzienne, to w ogóle bym z niego zrezygnował.

Na wielki minus za to możliwość wpisania tylko jednego kodu od przyjaciół. Wprawdzie mamy specjalne nagrody za "zebranie" od 2 do 10 przyjaciół, ale jednocześnie nie można dodać ich bez użycia Google'a czy failbooka (chyba że o czymś nie wiem?).

Z tego co słyszałem, to też częstotliwość dropów stworzeń z zadań uległa zmniejszeniu.

Ogólnie zmiany dla kogoś, kto gra tylko raz na jakiś czas nie są najgorsze, ale też teraz by zdobyć porządne stwory (Legendarne czy z 3-4 DOT-ami) trzeba przeważnie użyć diamentów.

Andruids PW
14 kwietnia, 15:39
Alamar:
tak jak i ograniczenie DOT-ów do dwóch,
Nie wiem o co chodzi, nie zauważyłem żadnych zmian w kropkach stworów.

Alamar:
nie można dodać ich bez użycia Google'a czy failbooka (chyba że o czymś nie wiem?).

Na ekranie zaproszenia masz napisany twój unikalny kod. Mój to np. KMeD$fqbn. Możesz go podać dowolnemu graczowi (który jeszcze nie wpisał żadnego kodu) w dowolny, wybrany przez siebie sposób.

Alamar:
Ogólnie zmiany dla kogoś, kto gra tylko raz na jakiś czas nie są najgorsze, ale też teraz by zdobyć porządne stwory (Legendarne czy z 3-4 DOT-ami) trzeba przeważnie użyć diamentów.
Na tym polu mało się zmieniło. Doszły za to nowe możliwości dla graczy płacących pieniędzmi.

Alamar PW
14 kwietnia, 15:41
Wiem o tym, ale to ja chcę zapraszać przyjaciół, a nie podać kod komukolwiek, kto znajdzie go online. ;)
Poprzednio mogłem wpisać kody od innych, teraz mogę tylko jeden (zresztą to był Twój). :(

Soneilon PW
15 kwietnia, 12:48
Witajcie wszyscy! Wiedziałem, że co jak co ale na Kwasowej Grocie znajdę kogoś kto gra w tą grę :) podsyłam swój kod, byłbym również zainteresowany kwasową gildią!

K21nPKubz

Gandalfik PW
17 kwietnia, 14:26
Siemka jak jest jakaś aktywna gildia Kwasowej Groty to też się pisze
KAC1M9uXn
strona: 1 - 2
temat: Creature Quest