Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84

Kuririn PW
5 marca 2017, 23:54
Lepiej kup fajerwerki na sylwetra :P

avatar PW
19 marca 2017, 18:08
Według tej wypowiedzi Docenta Picolana, w najbliższych miesiącach nie ma co liczyć na łatkę 1.5.

Kuririn PW
19 marca 2017, 18:45
O jaka szkoda! Czekamy zatem na Vori!

uhm PW
23 marca 2017, 21:56
Mamy nowego newsa od DrSlasha:

Cześć wszystkim! Niestety, nie mam Wam do przekazania żadnych nowinek dotyczących HotA 1.5.0 - nie zaprzestaliśmy naszych prac nad jej ukończeniem, jednak nadal mnóstwo rzeczy wymaga naszej uwagi, a ponadto wielu członków zespołu było w ostatnim czasie wielce zajętych rzeczami niezwiązanymi z rozwojem HotA (pracą, studiami, etc.). Chcę jednak zaznaczyć, że HotA rozwija się także w innych kierunkach, np. w stronę współpracy z HD-Modem. Być może niektórzy z was mieli już to szczęście oglądać najnowsze wideo opublikowane przez Baratorcha (twórcę HD-moda i członka Załogi HotA):

Link do YT

Film jest po rosyjsku, dlatego krótko wyłożę, na czym rzecz stoi: Baratorch pracuje obecnie nad internetowym lobby dla HotA, które będzie częścią HD-moda i pozwoli na grę w sieci bez emulatorów LAN (takich jak np. Hamachi) i doda też kilka innych elementów, takich jak choćby ranking graczy w grze wieloosobowej. Proszę, to mały prezent dla Was, byście mieli o czym dyskutować, zanim nie obwieścimy Wam wydania HotA 1.5.0 ;)

zmudziak22 PW
24 marca 2017, 14:07
To jest bardzo dobra wiadomość. Czekam na więcej informacji.

val-gaav PW
24 marca 2017, 17:01
Heh. Tak jak byłem przekonany, że tury symultaniczne pojawią się dopiero w VCMI tak samo uważałem, że będzie z lobby. A tu proszę HoTA będzie miała lobby wcześniej.


Drwal PW
24 marca 2017, 17:27
Ta wiadomość cieszy mnie bardziej niż ta ostatnia dotycząca nowych grafik bohaterów. Ułatwienie grania przez sieć to naprawdę coś wielkiego. Nie zliczę ile razy miałem problemy próbując łączyć się np. przez Hamachi - godziny spędzone przy ustawieniach w routerze, a i tak często nie dawało to efektu. W naprawdę dobrym kierunku idzie HotA.

ShEv441 PW
7 kwietnia 2017, 22:57
Zapowiedź wsparcia multiplayera cieszy mnie bardziej, niż ujawnione wcześniej informacje. Sam bardzo często miałem problemy z połączeniem się ze znajomymi za pomocą Hamachi czy GameRanger, przez co byłem "skazany" na grę solo / hot seat. Ciekawe czy wraz z rozwijaniem trybu dla wielu graczy dodadzą nowe mapy 1v1, 2v2,3v3, 2v2v2.
Trochę niepokoi jednak ciągle przekładana data premiery. Może na wakacje?

zeryss PW
7 kwietnia 2017, 23:06
Program code issues

Janosik PW
8 kwietnia 2017, 17:07
Janosik:
Bierzcie urlopy w lipcu najlepiej... (wyp. z marca)
Po przemyśleniu jednak chyba lepiej będzie grudzień.

Kuririn PW
8 kwietnia 2017, 17:16
Kuririn:
Lepiej kup fajerwerki na sylwetra :P
Janosik - posłuchaj się :P

Janosik PW
10 kwietnia 2017, 16:40
Nowe info o 1.5.0

Na razie ciągle nie wiedzą kiedy wydadzą grę.
Problem jest z kilkoma ludźmi, którzy mają "inne tematy" do roboty niż grę.
Większość nowinek z nowego "upadate" jest skończona. Jako, że czołowi programiści z HOTA czasowo nie są wstanie przysiąść nie można wydać gry. A wydać to co jest z kolei też nie można ponieważ wszystko jest ze sobą powiązane. Tak to już jest z grami.


Odpowiedzieli na kilka pytań:
Nie mają problemów z grą, projekt nie jest zamrożony ani anulowany itd.

Przeprosili za opóźnienie. Proszą o cierpliwość i na końcu dodają, że będzie warto.

Przetłumaczone tak na szybko ;)
eng:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=39830&pagenumber=245

Kuririn PW
10 kwietnia 2017, 17:05
Z tego co się orientuje, HotA miała taka tendencje (kiedyś) do wypuszczania łatek pod koniec czerwca.

Kupiłeś fajerwerki?

@Posterunkowy nie kasuj!

Godzilla PW
28 czerwca 2017, 17:49
Użytkownicy Jaskini Behemota wydali nową nową wersję spolszczenia do wersji 1.4.2.- jest to beta 1.

avatar PW
28 czerwca 2017, 17:53
Nareszcie!

voncur PW
1 lipca 2017, 11:15
Masakra, jakie to spolszczenie kijowe jest.
Nie dość że nazwy siedlisk po kropkach są z małej litery to jeszcze:
Dworek, łuki drzew itp
Kaplica zastygłego słowa dalej się nie mieści

Z kwestii technicznych, to dlaczego nie trzeba już podmieniać HotA.lod ?

Hellburn PW
1 lipca 2017, 14:38
Po 1. Nie jestem w stanie wyłapać wszystkich błędów sam, więc potrzebuję raportów od ludzi testujących.
Dziękuję więc za wyłapanie "Kaplicy zastygłego słowa" - jeżeli chodzi o ilość miejsca, to niestety jedynym wyjściem jest zmiana nazwy. Coś się wymyśli.

Po 2. A powinno być "Ulepszone Harpie gniazda", "Ulepszone Harpie Gniazda" czy "Ulepszone harpie gniazda"? Moim zdaniem to ostatnie jest poprawne. To w sumie pytanie do wszystkich, jeżeli jestem w błędzie to to poprawię i po kłopocie.

Po 3. W HotA.lod nie ma plików lokalizacyjnych.

Po 4. Niektóre nazwy zostały zmienione by się nie powtarzały np. "Czarci krąg" czy rzeczony "Zagajnik". A niektóre nazwy zostały zmienione by były wierniejsze oryginałowi. Ale i tak powyższych zmian jest tyle co kot napłakał, więc....

Serio, Twój post bardzo mnie zdziwił. Swoją opinię opierasz wyłącznie o kilka drobnych rzeczy, których zmiana była wręcz kosmetyczna, a pominąłeś całą masę ważnych usprawnień i poprawek (opisy czarów, biografie, specjalizacje, tłumaczenie mapek, ujednolicenie nazewnictwa, poprawki językowe...).
Masakrycznie kijowe to by było gdybym grzebał w mechanice i wywrócił do góry nogami całą lokalizację.

EDIT:
Chyba, że z "Kaplicą..." zrobi się coś takiego, jak jest w ang. wersji:


Kastore PW
1 lipca 2017, 16:53
Cytat:
A powinno być "Ulepszone Harpie gniazda", "Ulepszone Harpie Gniazda" czy "Ulepszone harpie gniazda"?
Ostatnia wersja.
I nie powinno być skrótu Ul.?

MinosKing PW
1 lipca 2017, 17:04
Wydaje mi się że powinno być Ulepszone Harpie gniazda czyli opcja nr. 1, lecz można też użyć skrótu Ul. Harpie gniazda by niepotrzebnie nie przedłużać nazwy tego siedliska.

Hellburn PW
1 lipca 2017, 17:26
Kastore:
I nie powinno być skrótu Ul.?
Chciałem przedstawić to obrazowo, ale tak - tam jest skrót (obecna wersja zaklada "Ul. harpie gniazda").Ta kropka po "Ul" nie oznacza zakończenia zdania, więc niezbyt rozumiem dlaczego po Ul. ma być duża litera.

Chyba, że "Harpie gniazda" to nazwa własna, ale to jest mocno naciągane.
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel