Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Pytania różne
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Conamore PW
7 stycznia, 16:33
Czy mógłby ktoś umieścić link do statystyk, ile procent szans ma dana profesja bohatera na nauczenie się danej umiejętności, np. dyplomacji? Widziałem kiedyś taką tabelę... ale było gdzieś w 1934.

Warmonger PW
7 stycznia, 16:42
Strona 5:

http://www.4shared.com/document/HbWI7YlH/Strategija.html?

Conamore PW
7 stycznia, 17:07
Dzięki za pomoc, nie dzięki za klątwę i awatar

IrhakIrhakNie polecam się więc na przyszłość. Klątwa poszła za awatar, a raczej kogo tam miałeś w awatarze (podpowiedź dla innych: malarz, który próbował podbić świat zbrojnie)

avatar PW
23 czerwca, 18:49
Nie wiem gdzie zadać to pytanie, więc zadaję tu. Czy Czarodziej potrafi rzucić na początku swojej tury także zaklęcie Uleczenia? Gdyż według jednym informacji - potrafi, a wg. np. Strategiji - nie.

Alamar PW
23 czerwca, 20:43
Zgaduję, że chodziło Ci o Enchanterów z H3:AB, a nie o klasę bohatera z H1-4?
Nie testowałem (i nie pamiętam już), ale z tego co widzę w opisie tej jednostki na JB i CH, to Mass Cure jest w spisie ich czarów.

Hieronim PW
3 sierpnia, 16:21
Czy ktoś kto grał w Heroes II Gold z Gog.com mógłby mi coś krótko powiedzieć o tej wersji gry? Czy działa dobrze na win 7? Z góry dziękuję :)

Hellburn PW
3 sierpnia, 16:36
Wersja z GoG.com jest najbardziej kompatybilną dostępną wersją. Bez obaw można kupować. Tyle że jest po angielsku i chyba nie da się tego spolszczyć.

Hieronim PW
3 sierpnia, 19:22
Oo dziękuję za odpowiedź. Z tym tłumaczeniem to najmniejszy problem, bo w komnacie kwasowej groty są dostępne polskie filmiki. Najważniejsze, że będzie działać. Miłego wieczoru!

EDIT: Ech... gra działa, ale po pierwsze podczas ruchu bohatera gra mi się ścina, co na dłuższą metę jest męczące, a po drugie działa tylko "jeden typ muzyki", ten bez opery. Ale to akurat mały pikuś.
temat: Pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel