Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI] B&L Mod
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

5 grudnia 2016, 08:30
Cytat:
Natchniony tym tematem, zrobiłem moda "Spell Balance". Robi właśnie to, co wstępnie zarysowaliśmy z WhiteKaiserem i Kammerem.
Pograłem sobie chwilę z włączonym modem i.. "gra się" intrygująco! Znerfienia czarów da się od razu zauważyć, szczególnie tych na poziomie expert. Muszę się tylko nauczyć i przyzwyczaić do częstszego użycia tych podbitych a mniej popularnych zaklęć. Mod skromny, a robi tak wiele. Dobra robota!

30 grudnia 2016, 18:09
Jakieś postępy w spolszczeniu VCMI? Bo wydaje mi się to dość prostą rzeczą - wyciągnąć z polskich lodów pliki txt, bitmapy z polskimi literami, polskie ikony defów oraz przetłumaczyć parę plików json z katalogu VCMI/config.

WhiteKaiser PW
30 grudnia 2016, 22:37
Pierwszy etap jest już gotowy (mam polską wersję heroesów, więc spolszczam tylko to co dochodzi w vmci i w modach), testuję na razie czy wszystko gra. Ogólnie jeśli chodzi o spolszczanie modyfikacji pod vmci to mam już spolszczoną kuźnię (forge), pawilon (bastion) i przystań (cove - hota), myślę że jeszcze spolszczę gaj (grove).

Nie mam za dużo czasu bo najpierw magisterka, teraz praca, a jeszcze zmieniam mieszkanie, ale słowa dotrzymam, w styczniu wersja 0.1 ujrzy światło dzienne.

12 kwietnia, 08:43
Taktyczna przypominajka :)
strona: 1 - 2
temat: [VCMI] B&L Mod