Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Drwal PW
8 stycznia, 09:47
Te tury równolegle nie działają chyba prawidłowo. Ja mam zawsze ten sam problem - gdy zaczynam grę jest ok, a po kilku dniach (w grze) jakby opcja się kasowała i gramy jeden po drugim.

Warmonger PW
8 stycznia, 10:21
Zaraz, jakie tury równoległe? Czy ja o czymś nie wiem? o.O

Drwal PW
8 stycznia, 10:22
Odpalaj lobby i testuj. xD

Krukov PW
9 stycznia, 00:52
Mam pytanie dotyczące online-lobby. Założyłem sobie konto i wszystko fajnie. Hasło jest nawet pamiętane przez grę. Teraz więc moje pytanie. Po pewnym czasie nie grania zapomniałem tego hasła. Czy istnieje jakiś mechanizm odzyskiwania go? Jakby nie było, podawałem swojego maila.

Bychu PW
9 stycznia, 09:54
Drwal:
Te tury równolegle nie działają chyba prawidłowo. Ja mam zawsze ten sam problem - gdy zaczynam grę jest ok, a po kilku dniach (w grze) jakby opcja się kasowała i gramy jeden po drugim.

Ale wiesz, że czas ich trwania ustala gracz w okienku specjalnym? Nie wiem jaki jest domyślny, ale pewnie 117. Tury działają normalnie, w pełni poprawnie.

Satos:
Cały opis problemu
Wydaje mi się, że to kwestia internetu. Jak jestem w mieście, to tury działają normalnie, jak siedzę na wsi na gorszym necie, to też często się to zdarza, chociaż komputer nieraz bywał ten sam. Jeśli problem jest tylko z tym jednym znajomym, to jest to wina jego internetu najpewniej, według mnie.

Satos PW
9 stycznia, 10:09
@Bychu

Dzięki, problemem okazało się właśnie połączenie. Olaliśmy hamachi i gramy nierankingowo poprzez lobby, wszystko śmiga.

strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna