Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Hobbit
   Nitj'sefni
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

BetonPL PW
25 października, 11:54
Nie można zalogować się do lobby.
Nie można połączyć się z serwerem
błąd 1646:10060

Ma ktoś tak?

---zmrożone---

Kiedy zostanie uruchomione lobby?
Działa komuś?

greony12 PW
3 listopada, 01:26
siema, to będzie mój pierwszy post, używam juz H3 HD 5.0 b, ale z jakiegoś powodu nie mogę wejść do niektórych, problem: moja wersja 1.4.2 jest niekompatybilna z 1.4.2HW 1.4.0, sprawdzam aktualizacje h3 hd i najnowszą mam

Lord_Hawk PW
3 listopada, 23:31
greony12:
moja wersja 1.4.2 jest niekompatybilna z 1.4.2HW 1.4.0

Chodzi o HW rules, masz to do ściągnięcia nad czatem z grą gdy jesteś na multi online, to plugin który po ściągnięciu wystarczy wypakować do folderu z grą i zawsze możesz go włączać i wyłączać przed każdą rozgrywką w launcherze Homm3HD w "dodatkowe paczki danych".

Matteo PW
8 listopada, 12:26
Witam, jestem graczem Hota od niedawna na początku wszystko było ok lobby działało do czasu ostatniego update, kiedy chcę się zalogować do lobby online wyskakuje mi komunikat informujący o potrzebie zainstalowania wersji Homm3Hd beta 12 lub nowszej, klikam że chcę pobrać aktualizacje, zaczyna mi pobierać po czym mod stwierdza że mam już najnowszą aktualizacje i nic się nie dzieje, ponowne kliknięcie na lobby online to znów komunikat o potrzebie aktualizacji. I takie błędne koło mam cały czas proszę Was o jakieś rady.
https://zapodaj.net/adc005f7d7626.png.html
https://zapodaj.net/bfbf71f08bdac.png.html

marchewsz PW
8 listopada, 13:50
Matteo:
...proszę Was o jakieś rady
Proponuję odinstalować hdmoda, ściągnąć najnowszego i go zainstalować. Najprostsze, a zarazem mające największe szanse na poprawę, rozwiązanie :)

Matteo PW
8 listopada, 17:58
Dzięki działa :)

Kenye PW
10 listopada, 21:41
Mam problem
Przy zalogowywaniu się wyskakuje mi: Błędne dopasowanie hasła do nazwy użytkownika.
Podkreślę, że dzisiaj grałem i na 100% hasło jest prawidłowe, ponieważ sprawdzałem już 3 razy.

10 listopada, 22:21
Nigdy żadnego hasła w WoGu nie uświadczyłem...

Kammer PW
10 listopada, 23:14
avatarku - na bank chodzi o lobby HotA, identyczne pytanie widziałem dziś w internecie.

Przeniosłem do odpowiedniego tematu.

izolda57 PW
11 listopada, 00:02
witam, sciagnalem wczoraj hota, zalozylem konto pogralem online, dzis tez gralem rano, wieczorem chce zagrac i wyskakuje mi ze bledne dopasowanie hasla do nazwy uzytkownika ( na pewno podaje poprawne) chcac zalozyc nowe konto wyskakuje ze blad nieznany. reinstalowlem juz hota

Kammer PW
11 listopada, 09:59
Są takie problemy, bo serwery HotA są mocno niestabilne i po prostu padają/mają wewnętrzne błędy.

Proponuję poczekać jakiś czas, powinni naprawić.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna