Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Racers of Might and Magic
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
31 marca 2006, 23:58
Niezorientowanych odsyłam do niusa na głównej.

Co myślicie o tej nowej grze?

Ja mam spore obawy co do wpływu tej gry na pozostałe dwie z trylogii, ale teraz, gdy już zrezygnowano z poprzedniego świata równie dobrze można iść na całość i wprowadzić do sagi MM wszystko, czego jeszcze nie było. Ubisoft chce chyba przyciągnąć nowych klientów :). Od strony fabularnej, jak sami autorzy przyznają, i tak nie warto zwracać na to uwagi, więc przynajmniej tu nie ma konfliktu. No cóż... zobaczymy....

Trang Oul PW
1 kwietnia 2006, 00:07
Czyżby nasza kochana Saga miała tak skończyć? Chyba nie!
P.S. Czy mógłbyś podać oficjalnego linka do obrazka?

Kain PW
1 kwietnia 2006, 01:48
Ja tam uważam, że to świetny pomysł. Przecież nie można wszystkiego tak na serio brać i można się zwyczajnie na luzie pobawić w zabawnej konwencji. Osobiście nie lubię gier typu wyścigi, ale nie wykluczone, że tą sobie sprawie :).

gentor PW
1 kwietnia 2006, 08:37
zwróćcie uwagę na to jaki mamy dzisiaj dzień - może ktoś sobie z nas żartuje

Rabican PW
1 kwietnia 2006, 08:52
OMFG (oh, my fucked godnicz)... as i thought... wiedziałem, że i w tym roku ktoś nam wywinie podobny numer... to musi być żart... bo NIE WIERZĘ, by ci bluźniercy z Ubisoftu posunęli się aż tak daleko... za coś takiego należałoby im się dożywotnie rozstrzelanie i palenie na stosie ;pp i rozpuszczanie kwasem, oczywiście ;d

Pozdrawiam serdecznie
A.

PS Mimo wszystko podejrzewam, że w końcu do czegoś takiego dojdzie... znając ludzi z Ubischeissu i rozprzestrzeniającą się niczym najlepsza z moich plag zarazę komercji, już niedługo czeka nas zasyp "Racers of MM", "HoMM: RTS Version" czy "Might and Pokemon: Gotta Catch Them All!!..."

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"moja babcia wymiata"
"co dwie głowy to nie kalafior"
"abziubziubziu bylytyfyzytsyf"
(Jego Łasiczość Qui Vadis ;p)

To-ja PW
1 kwietnia 2006, 08:53
Mam nadzieję, że to jednak nie żarty.
Myślę, że gra będzie warta uwagi.

Trang Oul PW
1 kwietnia 2006, 09:41
Ciekawe dlaczego nigdzie nie piszą o tej grze, tylko akurat w Kwasowej Grocie. Dziwne, prawda :) .

J.K.Tank PW
1 kwietnia 2006, 09:59
Te informacje są ściśle tajne, a sam Fabrice wysłał informacje o jej powstawaniu kilku osobom z fandomu, między innymi Slavie, oraz reszcze WoG teamu. Przynajmniej takie plotki krążą po sieci. Mimo wszystko z tego co mi wiadomo to smok w euforii popełnił w newsie kilka błędów. Po pierwsze z tego co mi wiadoomo, bo w pewnym mało prawdopodobnym źródle miałem cały list po angielski. To screen Acida pochodzi jeszcze z wersji kiedy gra była projektem 3DO, o czym świadczy behemot z HIV. Gra tworzona przez ubisoft będzie dużo lepsza. Po pierwsze postacie nie będą się ścigać samochodami, ale specjalnymi machinami charakterystycznymi dla każdej jenostki (np:elfy będą miały coś o wyglądzie bobsleja wystruganego z drewna, ale unoszącego się po ziemi). W grze znajdą się powerupy z czego najciekawszy z nich będzie ulepszał naszą jednostkę na określoną ilość czasu. Te wszystkie informacje są niepotwierdzone, ale to, że te w tym niby liście od fabrica zgadzają się z tymi tu jest niepokojące.

Alamar PW
1 kwietnia 2006, 10:13
>>>"Might and Pokemon: Gotta Catch Them All!!..."

Chyba "Might and Pokemon: Gotta Kill Them All!"

Rebbe: tia... MM... i lovin' it...



Rebbe: krzyżówka dwugłowej łasicy z wiewiórką?... o_O

Trang Oul PW
1 kwietnia 2006, 10:15
To JEST ŻART! Nie zdziwiło was, że Acid to pisał dwie minuty przed 1.04? Pamiętacie WoGa 3D i udostępnienie kodu H3?

Boryna PW
1 kwietnia 2006, 10:23
To pewnie żart. Jakby coś takiego powstało to wtedy ja bym groził panom z Ubisoftu śmiercią(Jak fani którzy niechciali Forge w AB). Wprowadzenie czegoś takiego na rynek niebyło by możliwe ponieważ fani by się sprzeciwili(tak jak Forge w AB). Na 99,99999999999999& to żart.

Qui PW
1 kwietnia 2006, 10:42
Tank, mylisz się. Wyścigi będą się odbywać autentycznymi samochodami. To porsche z behemotem to był tylko jakiś concept-art czy jak się to zwie, ale podobno już są negocjowane licencje na używanie znaków towarowych niektórych dużych firm motoryzacyjnych. W sumie mają świetną i jedyną w swoim rodzaju okazję do reklamy w świecie MM, który dotychczas był niedostępny dla product placementów itp. A zatwardziali fani, mimo że pomysł zapewne im się nie spodoba, to przypuszczalnie i tak zagrają. Choćby po to, żeby móc narzekać, jaki to chłam.

Z innej beczki, jako kontynuacja tradycji edytorów map do HoMM, w RoMM również będą dostępne edytory. Jeszcze nie wiadomo, co dokładnie będzie można tworzyć za ich pomocą (mapy/samochody/postaci?). Osobiście liczę na postaci. Bardzo chciałbym posadzić Dwugłową Łasicę za kierownicą np. McLarena-Mercedesa ;).

Acid Dragon PW
1 kwietnia 2006, 11:00
Dostałem dziś rano informację (pośrednio przez Slavę), że materiały zamieszczone na forum Ubisotfu odnośnie 'Racers of MM' nie były oficjalną zapowiedzią. Był to przeciek ze strony jednego z pracowników, który zwyczajnie pomylił daty. Ubisoft prosi o nierozpowszechnianie dalej tych informacji, ale podejrzewam, że niusy i tak się niedługo rozejdą. W końcu nowa gra to nowa gra.

Rabican PW
1 kwietnia 2006, 11:06
Anyway, pomysł z Pokemonami trzeba chyba opatentować... bo nam ktoś zaraz ściągnie...

BTW: Dlaczego jestem Albatrosem?... o_O A Acid jest uroczy?... no way... nie wierzę...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"moja babcia wymiata"
"co dwie głowy to nie kalafior"
"abziubziubziu bylytyfyzytsyf"
(Jego Łasiczość Qui Vadis ;p)

AmiDaDeer PW
1 kwietnia 2006, 12:56
Dlaczego te Racers of Might and Magic nie mogły być w rydwanach, smokach lub podobnych stworzeniach, a przynajmniej w statkach kosmicznych starożytnych?!

Acid Dragon PW
1 kwietnia 2006, 14:10
well - co do statków kosmicznych, to Ubisoft jasno powiedział, że rezygnuje z wątków sci-fic w swoich grach.

a dlaczego nie rydwany? pewnie dlatego, że raczej trudno byłoby dobierać odpowiednie parametry rydwanów :P.

Erdamon PW
1 kwietnia 2006, 14:17
One-four Entertainment :) cóż za ciekawa nazwa i jak sie ładnie pasuje do dzisiejszego dnia:) Dla tych co nie zauważyli dzisiaj mamy 1.04 :):):):):):)

J.K.Tank PW
1 kwietnia 2006, 20:07
Fajnie. Ciekawe, że zawsze jak ktoś robi żart primaaprilisowy to muszą się znaleść ludzie, którzy zamiast się bawić wchodzą na forum i wpisują jacy to oni genialni i przenikliwi, że nie dali się nabrać.

bonzo PW
1 kwietnia 2006, 20:15
hmmmm... jak możecie to brać wogóle na serio?? wystarczy popatrzec na tego screena z behemotem w autku... z taka grafiką gra nie miałaby żadnych szans [chodzi mi szczegolnie o dziwne wystawanie glowy behemotka z tego czerwonego ustrojstwa ;-)) ] szczerze mowiac jak to przeczytalem to strach mnie przeszedl, dopiero jak skapowalem jaki dzisiaj dzień to nie mam żadnych wątpliwości że to ściemka.

Trang Oul PW
1 kwietnia 2006, 20:34
Masz rację. Ja też na początku się zastanawiałem, co jest lepsze: petycja czy rewolucja. Ale dość szybko spojrzałem na datę.
strona: 1 - 2
temat: Racers of Might and Magic

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel