Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Asderuki rysuje
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11

Asderuki PW
13 sierpnia 2016, 10:59
Hej milusińscy. Niestety więcej czasu mi zajmie ten kawałek, a że wyjeżdzam jeszcze na wakacje (narrreszcie) to niestety będzie chwilowa przerwa.

Sir Galuf PW
16 sierpnia 2016, 12:53
Mam prośbę... czy kiedy wrócisz z wakacji zrobisz dla mnie Avatara z twarzą Mrocznego Krasnoluda ( wiesz, żeby był widoczny też trochę hełm i tors ). Bardzo proszę :)

Górski Krasnolud PW
24 sierpnia 2016, 17:07
Jakbyś w przyszłości miała czas i chęci, to proszę Cię o narsyowanie Urgasha. :)

Asderuki PW
13 września 2016, 22:25
Hej!

Nie umarłam, żyję! Chociaż mam pewne wątpliwości co do jakości :P

Nie porzuciłam was, potrzebowałam czasu aby skończyyć co zaczęłam... no jeszcze nieco wakacji. ^^

Aby nie przedłużać więcej tadahh~!



Jak kto chce zobaczyc lepsza jakośc zapraszam tutaj: http://asderuki.deviantart.com/art/Elven-fight-634295605?ga_submit_new=10%253A1473798092

teraz... nieco odpocznę DX

Ursus PW
14 września 2016, 05:34
Ależ to jest piękne :0.
Ścierające się oddziały to ciekawa mieszanka:
W Sylvanie: łowca i druid z H7, druid z H5 i tancerz ostrzy z nieoficjalnego artu do H7,
W Lochu: Skorpikora z H6, Bezimienny z MMX, krwawa siostra z H5 i kusznik z H7.
Gratuluję pięknego dzieła- podziwiam i szanuję ;).

Sir Galuf PW
14 września 2016, 07:35
Bardzo ładnie! :). Moglabyś jeszcze narysować starcie przystani z nekropolią.

Nitj'sefni PW
14 września 2016, 16:25
Te nowe dzieło świetnie się spisuje jako tapeta :).
Chapeau bas za tancerza ostrzy.
No, a teraz czekam na pojedynek smoków.

Asderuki PW
29 września 2016, 15:28
Obawiam się, że na razie tutaj za wiele wrzucać nie będę. Chwilowo pomagam w kilku modach i nieco mniej czasu mam na luźne prace. Poza tym jestem zatwardziałym RPGowcem i nieco czasu też spędzam na pisaniu na forach RPG :D

Niestety jeśli chodzi o Chaos Theory, to nie wiem co będzie dalej. Od kilku miesięcy nie dostaje odpowiedzi od głównego twórcy moda. Może podszkolę się w modelowaniu i spróbuję coś zrobić w H7? Generalnie chciałabym zobaczyć Somnium kiedyś w grze. Nawymyślałam jej umiejętności, historię, frakcyjne zdolności i nie chciałabym skończyć jej na konceptach tylko.

Jak nie H7 to może Menelag mi pomoże z H5. Z powodu ciszy od Chaos Theory może namówię Menelaga do wciśnięcia frakcji do jego nowego modu, nad którym pracujemy :D

Co zaś się tyczy propozycji rysunków jakie chcieliście abym stworzyła... może jakiś smoczek się znajdzie ;P

Tymczasem pochwalę się jednym rysunkiem:



http://asderuki.deviantart.com/art/Basil-636688802 - duża werja

Portret dla postaci do RPG. Pathfinder czyli takie nieco inne Dungeons and Dragons. Tiefling, demoniczne dziecię. Nazywa się Bazylia i jak do tej pory zalicza cięgle 0 Hp w walce tracąc przytomność XD

Fandor PW
29 września 2016, 15:51
A tam H7 albo H5, moduj H3. :3

Asderuki PW
13 października 2016, 22:08


Kolejny portrecik :D

Nie uwierzycie, ale to elfka. Z zawodu rzezimieszek. Jest szczerbata, temu czarną dziurę ma.

Lord Baffourd PW
13 października 2016, 23:34
Wiem że to chusta, ale na pierwszy rzut oka kojarzy się z Rogue z X-Men po przejściach:) Co do szczerbu, no to cóż - przynajmniej jest slot na fajkę lub papierosa:)

Drwal PW
14 października 2016, 10:57
Ja się nie znam za bardzo na budowie człowieka, ale czy szyja nie jest odrobinę za długa?

Asderuki PW
15 października 2016, 22:10
Możliwe, lubię rysować długie szyje :)

Nitj'sefni PW
15 października 2016, 22:12
@Asderuki
Nie żeby coś, ale smoki mają długie szyje...

Sir Galuf PW
15 października 2016, 22:25
Nie wszystkie! A Flinthan z Ardonu? ;-)

Ursus PW
16 października 2016, 08:23
Mi się ta elfka skojarzyła z Wiewiórkami z Wiedźmina :).

Asderuki PW
18 października 2016, 14:51
Now sumie... na sesji nawet korzystam z tych słówek Sapkowskiego jakie fanom udało się wyciągnąć i przetłumaczyć :P

Smoki? No w sumie dawno żadnego nie narysowałam. Wypadało by jakiegoś stworzyć :D

Nitj'sefni PW
18 października 2016, 15:18
Może nawet dwa. Walczące ze sobą oczywiście.

Sir Galuf PW
18 października 2016, 15:49
Sugeruję Czarnego i Złotego z trójki ^^

Nitj'sefni PW
18 października 2016, 16:00
A ja ponawiam prośbę o błękitnego i megasmoka z H4.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11
temat: Asderuki rysuje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel