Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Asderuki rysuje
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 9 - 10 - 11

Asderuki PW
31 lipca 2016, 20:14
Pisałam post zanim zauważyłam co tu się stało. Generalnie to nie jest coś złego, szczególnie jak się podaje autora i link do pracy. Co prawda warto zapytać bo mogą być osoby, które nie chciałyby aby wrzucać ich prace na pewne konkretne strony. Ale ja nie mam za złe... Co najwyżej zasmuca mnie fakt, że dopiero fanart z H3 zasłużył na uwagę, w przeciwieństwie do innych prac, które wcześniej wrzucałam.

Nitj'sefni PW
31 lipca 2016, 20:19
Asderuki:
Co najwyżej zasmuca mnie fakt, że dopiero fanart z H3 zasłużył na uwagę, w przeciwieństwie do innych prac, które wcześniej wrzucałam.
Nie dziw się, na Kwasowej Grocie panuje istny kult Heroes 3.

Drwal PW
31 lipca 2016, 20:37
Pytanie każdego o zgodę jest niepraktyczne. W temacie "Fanarty" też pytamy każdego o zgodę? Albo opisując i publikując obce mody? Jeżeli nie ma wyraźnego sprzeciwu wśród autorów, to myślę, że możemy udostępniać. Nie popadajmy w paranoje. Ubisoft nie czepia się nas, że korzystamy, modyfikujemy i rozpowszechniamy ich treści. Zwłaszcza, że działamy w symbiozie i każda strona korzysta z takiego rozwiązania.

Asderuki:
Co najwyżej zasmuca mnie fakt, że dopiero fanart z H3 zasłużył na uwagę, w przeciwieństwie do innych prac, które wcześniej wrzucałam.

Bo Drwal dopiero od niedawna zajmuje się facebookiem Groty. :P A tak na serio... też nie będzie tak, że będziemy pokazywać każdą Twoją pracę (co nie oznacza, że jest gorsza od tej co pokazaliśmy). Po prostu nie chcemy spamować naszego fb dziesiątkami postów, a preferujemy 1-2 dziennie. A tematów codziennie jest dość dużo. ;)

Kammer PW
31 lipca 2016, 20:45
*rzuca marynarkę Drwalowi, patrz, jak to się robi*

O nadobna Asderuki! Przyjmij tenże bukiet kwiatów

I rzeknij mi, czyż mogę udostępnić Twe dwa najnowsze fanarty z Heroes of Might and Magic III z linkiem źródłowym do Twojego postu na naszym grotowym Ćwierku.

Fandor PW
31 lipca 2016, 21:16
Generalnie grota raczej skupia się wokół produktów 3DO, a produkty Ubi opisuje z obowiązku, że niestety też należą do tej wspaniałej serii i większości forumowiczów bardziej spodobają się pracę z H3 niż H7.

Acid Dragon PW
31 lipca 2016, 21:18
Jeśli ktoś ma wątpliwości odnośnie kwestii publikacji to proszę kierować swoje posty w temacie prawniczym, a ten temat pozostawić na komentarze odnoszące się wprost do twórczości Asderuki. Twórczości, która zdecydowanie zasługuje na uznanie, acz wielu powinno wiedzieć to już od dawna, gdyż Asderuki jest laureatką grotowego konkursu "Ewolucja Ashanu" z 2013 roku za swoją pracę "Zguba Lasu":



(swoją drogą wcale nie zdziwiłbym się, gdyby ta praca nie okazała się inspiracją dla jakiegoś grafika do stworzenia bardzo podobnej jednostki dla Heroes 7)

Asderuki PW
31 lipca 2016, 22:42
Po kolei...

Kammer:
I rzeknij mi, czyż mogę udostępnić Twe dwa najnowsze fanarty z Heroes of Might and Magic III z linkiem źródłowym do Twojego postu na naszym grotowym Ćwierku.
A jakże - ćwierkajcie :P

Acid Dragon:
(swoją drogą wcale nie zdziwiłbym się, gdyby ta praca nie okazała się inspiracją dla jakiegoś grafika do stworzenia bardzo podobnej jednostki dla Heroes 7)

Koff koff... jakby któremuś się kiedyś zechciało zerknąć w tekstury do h6 znaleźlibyście niewykorzystane tekstury jelonka. Tego ulepszonego :P
Podejrzewam, że co najwyżej pomogłam przepchnąć opcję z wykorzystaniem ich.

Było pytanie o stronę na której wrzucam swoje prace:

http://asderuki.deviantart.com/

https://www.artstation.com/artist/madziorex

Uff... no to zgłoszę się jak stworze arty :P

Wolfheart PW
31 lipca 2016, 22:45
Nie wiedziałem, że masz DeviantArta. :)

Asderuki PW
2 sierpnia 2016, 23:37


Nie miałam weny na pełne sylwetki ludzkie więc są chibisie :P (jakby dużo lepiej dla świata by się stało gdyby ta dwójka nigdy nie skrzyżowała mieczy...)

Aniołek z diabełkiem będą jutro... raczej :)

Co do odwróconego pentagramu, wzorowałam się na oryginalnych artach - nie chciałam nikogo urazić. Tez dziwnie mi się to rysowało.

Drwal PW
2 sierpnia 2016, 23:38
Wolę klasyczne rysunki, ale i tak jest ślicznie. ;>

Szaman PW
2 sierpnia 2016, 23:43
Gdyby nie skrzyżowanie tych dwóch mieczy, nie mielibyśmy WoG/Ery/Hoty/VCMI... Zresztą świat IV i tak przebija fabularnie wszystko co Ubery stworzyły.

Drwal PW
2 sierpnia 2016, 23:48
I przez nieudaną grę ta fabuła nigdy nie będzie należycie doceniona. :P

Kammer PW
2 sierpnia 2016, 23:48
Nieco boli brak mieczy w ich łapkach. Bo to przecież te miecze były kluczowe w tym starcie, nie sami ich trzymacze. Ale i tak bardzo ładne.

Szamanie, Szamanie, powiedz mi... skąd w Tobie taka nienawiść wobec H5-7? Dwie ostatnie części jeszcze rozumiem, ale H5?

Fandor PW
2 sierpnia 2016, 23:48
Tak, ale wydanie H4 pomimo mojej miłości dla tej gry oraz MM9 były gwoździem do trumny 3DO i NWC.
Art świetny, takie wesołe arty też są fajne. Jeżeli się nie mylę diabeł faktycznie ma taki pentagram więc nie musisz przepraszać, za to że komuś się nie podoba że oryginalna jednostka ma takie symbole. Siedlisko czartów też ma pentagram. ;)
EDIT:
Kammer, u mnie H5 jest na końcu listy (h7 jeszcze jest poza nią), nie trawię grafiki i nie mogę się przekonać do niektórych rozwiązań.
Garett (niżej) pełna zgoda. :)

Garett PW
2 sierpnia 2016, 23:49
@Kammer Zapewne ta nienawiść bierze się z tego, iż H5 jest najgorsze pod względem fabularnym. :P

Asderuki PW
3 sierpnia 2016, 09:22
No... ja lubię historię H5. Prosta? Może, ale przyjemna i z pewnymi przekrętami. Jak dla mnie spoko.

Co do chibisi to specjalnie są bez mieczy. Jak o wiele bezpieczniejsze byłoby to rozwiązanie jakby się ponaparzali jak porządne kociaki. :P

Fandor PW
3 sierpnia 2016, 09:39
Mi H5 do gustu nie przypadło, ale ok są rzeczy za które można je lubić, jak moją ukochaną czwóreczkę, której większość fanów nienawidzi, niemniej uważam, że inne studia zrobiłyby ją lepiej zwłaszcza pod kątek grafiki czy fabuły.

Nitj'sefni PW
3 sierpnia 2016, 09:54
@fandor510
Tak się składa, że NWC zaczęło prace nad swoim Heroes 5 zanim Might and Magic zostało przejęte przez Ubisoft i to pierwotne Heroes 5 graficznie było dość podobne do czwórki.

Fandor PW
3 sierpnia 2016, 09:56
Co oznacza, że graficznie znacznie bardzie by mi się podobało niż oryginał. ;)

mr_R PW
3 sierpnia 2016, 20:51
a może walka pojedynek dracona z mutare?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 9 - 10 - 11
temat: Asderuki rysuje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel