Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Asderuki rysuje
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 9 - 10 - 11

Kammer PW
31 lipca 2016, 11:52
To jest świetne!

Andruids PW
31 lipca 2016, 12:00
To na głowie Harpii wygląda jak jakieś zwierzę.

Sir Galuf PW
31 lipca 2016, 12:15
Wygląda zarąbiście!

Myślałem tylko, że ten krasnolud będzie bardziej masywny, ale i tak wygląda zarąbiście! Ta twarz... idealnie wyraża jego gniew i zaciętość.. majstersztyk.

Drwal PW
31 lipca 2016, 12:35
Przecudowne, trzeba porobić kopie by to nie zginęło. Fantastyczne prace!

Wolfheart PW
31 lipca 2016, 13:31
Prawdziwe cuda. Oby tak dalej! A tak w ogóle to mogłabyś może narysować Gelu walczącego z Kilgorem?

flapdzak PW
31 lipca 2016, 13:53
Albo własne wersje frakcji. XD

Drwal PW
31 lipca 2016, 14:18
A co z nim nie tak? Oryginalny diabeł też go ma.

Fandor PW
31 lipca 2016, 14:58
Prace świetne, nie myślałem że walka harpii i krasnala może wyjść tak fajnie, a diabeł i anioł to już majstersztyk, bardzo dobrze że walczą podstawowe formy, i ten pomysł na kosę i "zmianę miejsc", diabeł atakujący z góry. Genialna koncepcja oraz wykonanie, czekam na więcej prac, ale liczę że skupisz się na jedynym słusznym uniwersum MMI-IX i HI-HIV.

Laxx PW
31 lipca 2016, 15:09
Mam być szczera? Aż mi narobiłaś ochoty na partyjkę w III! :D
Świetne! Zresztą, jak zwykle... ;)

Aczkolwiek mam małe ale: głowa Harpii wydaje się mi być za mała.

Światła na arcie z Aniołem i Diabłem wymiatają.

flapdzak PW
31 lipca 2016, 15:22
Drogi fandorze510, moim zdaniem Ubisoft robi lepsze jednostki niż poprzedni "właściciel" serii :P.

Moim zdaniem słuszne uniwersum to Heroes 5-7 ;)

Drwal PW
31 lipca 2016, 15:40
Laxx:
Aczkolwiek mam małe ale: głowa Harpii wydaje się mi być za mała.

Być może, ale jak się przyglądam oryginałowi, to chyba proporcje są zachowane.



Laxx PW
31 lipca 2016, 15:43
Drwal:
Być może, ale jak się przyglądam oryginałowi, to chyba proporcje są zachowane.
Może w sumie masz rację...ja tam nie wiem, nie znam się. To tylko moje zdanie :)

Drwal PW
31 lipca 2016, 17:58
Nie bądź taka skromna, z 10 lat w to grasz, znasz się lepiej pewnie niż 90% użytkowników. ;)

@Asderuki Pozwoliliśmy sobie dodać te rysunki na naszego Facebooka. Są tak dobre, że trzeba je pokazywać światu. Jeśli masz jakąś własną stronę ze swoimi pracami, to chętnie do niej też zalinkujemy.

Laxx PW
31 lipca 2016, 19:36
Przed publikacją powinniście zapytać ją o zgodę...

Drwal PW
31 lipca 2016, 19:45
Chyba się tutaj nie zgodzimy. Skoro ktoś publikuje coś w Grocie, musi liczyć się z tym, że my jako Grota możemy promować nasze najlepsze posty. W żadnym wypadku nie przywłaszczamy sobie praw do grafik. Mało tego, podajemy autora i bezpośredni link do jego postu. Poza tym w ten sposób promujemy autorkę, doceniamy jej twórczość. To jest nagroda, a nie kara.

AmiDaDeer PW
31 lipca 2016, 19:47
Drwal:
Skoro ktoś publikuje coś w Grocie, musi liczyć się z tym, że my jako Grota możemy promować nasze najlepsze posty.
Istnieje jakakolwiek klauzula w tej sprawie albo jest o tym mowa gdziekolwiek w regulaminie (tj. Konstytucji)?

Nie mówię, że należy od razu usuwać posta, ale jeśli Asderuki będzie miała pretensje, to będą one jak najbardziej uzasadnione.

Drwal PW
31 lipca 2016, 19:50
Nie istnieje, ale chyba nie wyobrażasz sobie, że przy cytowaniu, wrzucaniu screenów z postów autorów, będziemy pytać każdego o zgodę. Takie praktyki stosujemy od zawsze - pisząc o modach, artach, muzyce, które nie należą do nas. Przejrzyj naszego facebooka, a sam zobaczysz. To nie ewenement, a stała praktyka. Oczywiście jakby komuś się to nie podobało, zawsze można napisać. Nikt nie będzie na siłę kogoś uszczęśliwiać.

AmiDaDeer PW
31 lipca 2016, 19:54
Drwal:
Nie istnieje, ale chyba nie wyobrażasz sobie, że przy cytowaniu, wrzucaniu screenów z postów autorów, będziemy pytać każdego o zgodę.
Jeżeli nie ma jasnej, oficjalnej informacji o tym, że cokolwiek, co pojawia się w Grocie, może zostać przez moderację Groty umieszczone również na oficjalnej stronie na Facebooku, to właściwie powinniście pytać każdego o zgodę - niezależnie od tego, czy uznacie, że kogoś właśnie "uszczęśliwiacie", czy też z jakichkolwiek innych podanych przez Was powodów.

Asderuki PW
31 lipca 2016, 20:03
Uch och, widzę, że się spodobało... no nie spodziewałam się. Ja od razu zaznaczę, zanim jakaś wojna tutaj powstanie, że lubię wszystkie wersje herosów. Mniej lub bardziej ale zazwyczaj są jakieś elementy gry które mi przypadają do gustu.

Mam oczywiście swoich faworytów, ale to może na inny wątek :)

Dostałam nowe wyzwania, znów diaboł i janioł oraz.. hmm... Gelu. Kampanii w H3 nigdy nie przeszłam, traktując gry jako "gorące pośladki" wyłącznie. Musze powiedzieć, że Jak na bastion koleś wygląda na mrocznego elfa XD Te skóry i pasy... taaaa

Zanim zajmę się rysowaniem... nie sądzicie, że to zabawne iż diabły i arcydiabły naśladują anioły i archanioły? Mają baaardzo podobne ciuszki :P

Fandor PW
31 lipca 2016, 20:04
Fecebook, twitter, youtube itd Groty wydają mi się w pewnym sensie częścią portalu, niemniej w konstytucji powinien się zaleźć zapis, że Grota ma prawo umieszczać twory udostępnione na portalu na swoich kontach.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 9 - 10 - 11
temat: Asderuki rysuje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel