Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: DC - komiksy, filmy, seriale i inne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Fandor PW
3 grudnia 2017, 07:37
Mogłem się domyślać, że Speed Force jest na swój sposób ponadczasowa skoro daje możliwości manipulacji czasem. Jeżeli Speed Force powiedzmy pojmowana na podstawie wszystkich obecnych adaptacji zrodziła się wraz z Barrym, to z jakiej mocy korzystali Savothianie, Savitar, Jay?

Nicolai PW
3 grudnia 2017, 13:17
Fandor:
Jeżeli Speed Force powiedzmy pojmowana na podstawie wszystkich obecnych adaptacji zrodziła się wraz z Barrym, to z jakiej mocy korzystali Savothianie, Savitar, Jay?
Tak jak mówiłem, zrodziła się RETROAKTYWNIE w momencie wypadku Barrego. Czyli jak Speed Force powstało to nadpisało historię jakoby zawsze ta moc istniała i istnieć będzie.

Edit: Al odkurzył tę stronę, to tak w sprawie prędkości ;)

Alamar PW
25 lutego, 08:26

Alamar PW
13 kwietnia, 09:15
"Legendy jutra" w tym sezonie całkowicie odleciały (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i zakończyły się z "wielkim" przytupem:

...i jak dotąd, to najlepszy serial DC w tym roku. Flash po dobrym początku strasznie obniżył loty (choć zdarzają się i dobre odcinki), a Arrow znów lezy i kwiczy. Supergirl o dziwo trzyma się dobrze.

Nicolai PW
13 kwietnia, 09:35
Nie wiem kto wpadł na to, by final fight popełnił Beebo, ale powinien dostać pieprzony awans. I podwyżkę ;) Zrozumieli, że nie są poważną materią, przestali się silić na bycie edgy i wyszło im to na dobrze ;) Co do Flasha to widać, że nie mają pomysłu żeby zrobić z DaVoe cały sezon, więc rozciągnęli jak się da. BTW wyszła nowa animka DC:

Alistair PW
13 kwietnia, 17:15
O, dzięki za info. Nowa animka się przyda. Nadal czekam na Supergirl, bo dwumiesięczna przerwa to jednak długo. Ale za trzy dni powraca.

Nicolai PW
13 kwietnia, 22:17

Fandor PW
14 kwietnia, 09:45
Dalej nie wierzę, że chcą zrobić takie gówno z młodych tytanów. :/

Alamar PW
14 kwietnia, 09:53
Ktoś ma krótką pamięć:

@Nicolai
Original? Co jak co, ale po Tobie sądziłem, że o komiksach będziesz pamiętać. :P

Warmonger PW
14 kwietnia, 11:30
Co to za menele? Poważnie, wyglądają raczej na bezdomnych, niż superbohaterów.

Rozumiem, że postaci z kreskówek nie można żywcem przenieść do realnego świata, ale trzeba zachować jakieś pozory. W wielu filmach to się udało.

Nicolai PW
14 kwietnia, 13:19
Alamar:
Original? Co jak co, ale po Tobie sądziłem, że o komiksach będziesz pamiętać. :P
Nie ja jestem autorem tego mema, sorry ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11
temat: DC - komiksy, filmy, seriale i inne