Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Marvel - komiksy, filmy itp.
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21

2 października, 20:44
X-men akurat mieli to szczęście, że przez 16 lat ich serię pisał jeden gość - Chris Claremont i chociaż przez ten okres czasu wiele razy kombinował i komplikował losy postaci jak koń pod górę to jeszcze miało to wszystko nogi. Chyba zaczęło się to pierniczyć w latach 90-tych jak wychodziło tyle serii, że nikt juz nie ogarniał continuity....

rad19dym PW
2 października, 21:50
Alistair:
Oba uniwersa przecież zrobiły to samo - kompletny reboot historii swoich bohaterów.

Że niby w Marvelu tym kompletnym rebootem miało być Secret Wars? Jeżeli tak, to mam dla ciebie zaskakującą wiadomość...

Alistair PW
2 października, 22:17
Właśnie nie pamiętam. DC miało New 52, a co miał Narvel? Wiem, że coś było, ale nie wiem co. Jak pisałem nie siedzę już w komiksach, a właściwie to siedziałem tylko w Spider-Manie wydawanym przez TM-Semic.

Matheo PW
8 października, 13:48
Venom w kinach. No nie wiem czy iść. Jak widać nie jest to film powiązany fabularnie z głównymi filmami Marvela. Nie ma go na tej stronie. Ze strony zniknęły również wszystkie filmy o X-Menach, Fantastycznej Czwórce i poprzednie cześć Spider-Mena. Nastąpiły jakieś zmiany właścicielskie, czy po prostu odcinają się od produkcji nie będących częścią głównego wątku?

Kastore PW
8 października, 16:17
Zmiany? Oh boy...
A co do samego Venoma:
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
21
temat: Marvel - komiksy, filmy itp.