Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Godzilla
   Kuririn
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Marvel - komiksy, filmy itp.
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19

Alamar PW
21 lipca, 10:29
Cóż, sam sobie jest winny, zwłaszcza jak poczyta się te wpisy. Jednak nie jestem pewien, czy Disney nie przesadził.

W każdym razie królik :P Rocket chyba pozostanie Ostatnim Strażnikiem... chociaż podobno Korg i Miek mają szanse do niego "dołączyć".

Sobieski PW
21 lipca, 23:40
Rozumiem, że wszystko wydarzyło się dzisiaj. Mam na myśli napisanie tweetów, ich odkrycie i zwolnienie.

To już robi się nudne. Disney i Marvel nie wiedzieli kogo zatrudniają? Gunn był wcześniej anonimowy i nikt nie wiedział o jego istnieniu? Najpierw zatrudniają, potem przypominają sobie, że w gimbazie wciągał tytoń, a potem go zwalniają.

To tak jak z Polańskim [i akcją #MeToo]. Najpierw zgwałcił* [przypomniał sobie że został(a) zgwałcony(a)], potem dali mu Oscary, bo zapomnieli że zgwałcił*/nie przeszkadzało im że zgwałcił*, a potem wywalili z Akademii, bo przypomnieli sobie że zgwałcił*/przeszkadzało im że zgwałcił*.

* Nie chcę tu dyskutować o tym, kto jak uważa, skoro temat istnieje to coś musiało się stać, z drugiej strony skoro coś musiało się stać, to powinien siedzieć skoro zasłużył, a zasłużył w tym czasie na... Oscary.

PS
Ciekawe o kim ja dowiem się za 10 lat, że zgwałciłem 20 lat temu, bo to będzie już ten czas, by ta osoba sobie przypomniała.

Kastore PW
21 lipca, 23:51
Dementujemy ploteczki, Sobieski:

Warmonger PW
22 lipca, 07:15
W ramach politycznej poprawności zwolnią go i zastąpią robotem, który w czasie całego swojego istnienia nie napisał ani jednego żartu. Wszak po co ryzykować, żarty mogą obrazić kogoś, kto po wielu latach odkryje je, przeglądając z nudów archiwum.

Alamar PW
22 lipca, 09:41
Czytaliście w ogóle te wpisy Jamesa Gunna? Fakt, są sprzed lat i za nie już przepraszał, ale są poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zresztą skoro teraz wypłynęły, to czy nie oznacza, że mimo upływu tylu lat ich jednak nie skasował?

Warmonger PW
22 lipca, 09:44
Nikt nie kasuje starych wpisów, bo też nikt ich nie czyta. Chyba, że ktoś koniecznie lubi grzebać w śmietniku i znajdować cuchnące G.

Alamar PW
22 lipca, 09:50
Zgadnij, kto pierwszy zaczął tam grzebać?

Kastore PW
22 lipca, 11:12
Fani wolności słowa?

Alistair PW
23 lipca, 15:10
A Wy sprawdzacie jakie głupoty napisaliście x lat temu i je kasujecie? I don't think so. A co do gwałtu - nikomu nie życzę zostać zgwałconym, ale jeśli ktoś sobie przypomina o tym 20 lat później, to naprawdę można się zastanawiać czy aby na pewno tylko dlatego, że bał się to zgłosić w stosownym czasie.

rad19dym PW
27 lipca, 17:17
Myszka Miki oficjalnie przejmuje Avatara, Obcego, Epokę Lodowcową, X-Menów, Fantastyczną Czwrókę itp.

Hobbit PW
27 lipca, 17:57
Pardon za offtop, ale...

Alistair:
A co do gwałtu - nikomu nie życzę zostać zgwałconym, ale jeśli ktoś sobie przypomina o tym 20 lat później, to naprawdę można się zastanawiać czy aby na pewno tylko dlatego, że bał się to zgłosić w stosownym czasie.
Jasne, można. Byłoby to co prawda błędne koło, bo dokładałoby się do stygmatyzacji, która towarzyszy zgłaszaniu przemocy, przez co zgłaszana byłyby ona jeszcze później i tym bardziej przy okazji masowych akcji, nie zaś względnie krótko po akcie przemocy, ale można. Nikt nie zabroni.

Alistair PW
27 lipca, 18:17
Super, tylko co to oznacza? Karać po kilkudziesięciu latach za każdy gwałt, no bo przecież trudno mieć dowody na gwałt? Nie mówię, żeby olać temat i nie przeprowadzać śledztwa, ale nie powiesz mi, że każda opowieść o gwałcie jest prawdziwa, bo przecież każda kobieta to niewinny aniołek, który nawet nie pomyśli o tym, żeby skłamać, bo mogłaby zniszczyć komuś życie. W więzieniach naprawdę nie wszyscy są winni swoich przestępstw. A pomówić jest naprawdę łatwo. Oczywiście nie wszyscy są aniołami, ale to nie znaczy, że każdy jest diabłem.

Rabican PW
27 lipca, 21:34
Idźcie z tym do WMW :P

Fandor PW
27 lipca, 23:59
Co do Gunna to ja cholernie szanuje, że przyjął na klatę to i odszedł bez żadnych awantur i innych dziecinnych zachowań, był winny i poniósł konsekwencje. Same tweety paskudne.

Garett PW
31 lipca, 20:14
Nowy trailer Venoma:

strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19
temat: Marvel - komiksy, filmy itp.