Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Kastore
   Kuririn
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Marvel - komiksy, filmy itp.
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Matheo PW
26 sierpnia, 12:00
Bardzo dobre podsumowanie produkcji Marvela.

Alamar PW
8 września, 08:25

8 września, 08:58
Gdzieś wyczytałem, że intencją reżysera było, żeby Ragnarok był w stylu buddy movie. Mam nadzieję, że tak będzie!

Alistair PW
8 września, 18:49
To może być epickie. Na pewno obejrzę.

Warmonger PW
8 września, 19:29
Oby z tą epickością nie przesadzili... nie chcę kolejnego Człowieka ze Stali :P Ma być zabawnie i nie zobowiązująco.

Matheo PW
11 września, 21:40
Ktoś może oglądał serial Luke Cage? Kojarzycie może skąd się wzięła jego ksywka. On to w jednym odcinku tłumaczy rozmawiając z Claire. Nie mogę teraz znaleźć tej sceny.

Alamar PW
11 września, 21:44
Ksywa Carla Lucasa wzięła się od jego nazwiska - Luke - i stąd, że własnie "wyszedł" z pudła (więzienia, a nie kartonu :P) - Cage. Zresztą wystarczyło zajrzeć choćby an Wikipedię, by się tego dowiedzieć.

Matheo PW
11 września, 21:58
Zapewne tak było w komiksie. Już znalazłem. Nie rozmawiał wtedy z Claire tylko z Rivą (odcinek 4). Jego ksywka to parafraza ewangelii Łukasz 4, 18 połączona z mottem jego ojca, kaznodziei "Nie można zamknąć człowieka w klatce jeśli naprawdę chce być wolnym".

Nicolai PW
11 września, 22:13
Możliwe, że sobie dotłumaczyli to w serialu, bo w komiksach z tego co wiem to zbytniego backstory temu nie dawali...
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13
temat: Marvel - komiksy, filmy itp.