Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Hobbit
   Nitj'sefni
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod] Alternative Creatures mod
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27

Pointer PW
21 września, 00:08
Cytat:
AC mod niestety jest bardzo niedobry dla balansu, gdyż siedliska pozamiastowe oferują zawsze jednostki alternatywne razem z podstawowymi, co burzy balans mocno. Dodatkowo ciężko jest ten mod odinstalować. Na razie go nikomu nie polecam.

Możliwe, jednak wielu graczy z chęcią przetestowałoby to "na własnej skórze". Trudność w odinstalowaniu to już wybór każdego gracza na jego odpowiedzialność, choć fakt, dobrze wiedzieć, że jest taki problem. A co do balansu... Podejrzewam, że nie tyle burzy, co zmienia i tyle. Kwestia przyzwyczajenia i obrania nowych taktyk. Ja bym z chęcią spróbował nawet nieco niedokończonego moda, ale działającego pod aktualną wersją h7. Myślę, że takich chętnych jest więcej. :)

Ozjasz Goldberg PW
22 września, 20:40
Ja również jestem bardzo zwiedzony obecną sytuacją. Jak tylko wyszedł dodatek z krasnoludami to praktycznie codziennie sprawdzałem, czy przypadkiem nie ma nowej kompatybilnej wersji moda. Myślałem, że dodanie alternatywnych jednostek dla jednego zamku to kwestia max kilku tygodni, a tu mija rok i cisza w eterze. Nie ukrywam, że uwielbiam VII, ale już troszkę mi się znudziła i z niecierpliwością czekam na cokolwiek co tchnie w rozgrywkę nowe życie. Rozumiem, że mod tworzony jest amatorsko w wolnym czasie, ale troszkę już to za długo trwa. Nie chce wyjść w tej chwili na roszczeniowca, ale byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek info o postępach prac. Trzymam kciuki i nadal wierzę, że lada moment zagram ponownie w VII z AC modem ;)

Antalyan PW
29 października, 15:25
I still have hope that we will be able to play with this mod in the future, I'm really looking forward to it.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27
temat: [mod] Alternative Creatures mod