Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19

Kammer PW
12 sierpnia, 13:41
Naprawdę ładnie to wygląda, chylę czoła.

12 sierpnia, 14:54
Czy podoba ekran? Mimo że nie mam h7, to oglądając go mam wielką ochotę zagrać nim teraz!!

Tarnoob PW
12 sierpnia, 19:15
Jestem tego samego zdania co Avatar. :-)

diabełek412 PW
12 sierpnia, 20:09
Kurek ekran miasta jest przepiękny.

Kurek PW
14 sierpnia, 13:01
Czy wie ktoś może, dlaczego w particle system edytorze przy wczytywaniu modeli static mesh do niektórych custom animacji (np. fruwające kamyczki przy kamiennej skórze) tekstura robi się czarna i nie da się jej zmienić?

Kurek PW
16 sierpnia, 23:50
Tak, wiem, dużo nowych bohaterów porobiłem. Przedstawiam ostatnią bohaterkę do kampanii Confluxu, ma na imię Hester. Jest to perskie imię, chyba odpowiednik naszej Estery. Znamy ją już z wystąpienia na pewnym arkworku z czasów H5. Będzie ona Elementalistką-Protomantką o bardzo demonologicznych zapędach. Po tym, gdy nasz główny bohater Payam odbuduje miasta żywiołaków, ona przyjdzie i będzie chciała przejąć kontrolę nad nowoprzywróconym dziełem i wykorzystać moc żywiołakowych armii przeciwko Ashanowi. Będzie ona heretyczką pochodzącą ze Srebrnych Miast, która zawarła pakt z demonami. Mimo braku krwawego zaćmienia, demony będą w stanie zamieszać w Ashanie używając do tego pięknej ludzkiej kobiety.

Ma ona zdolność specjalną o nazwie Chaos Żywiołów. Polega na tym, że za każdym razem, przy rozpoczęciu walki, na żywiołaki wroga zostaje rzucony czar podobny do amoku, co sprawia, że atakujący ją Elementalista na start odniesie duże straty od bijących się między sobą swoich własnych jednostek.

strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19
temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII