Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 21 - 22 - 23

Kurek PW
1 maja 2016, 19:42
Dziś wieczorem premiera ekranu miasta.

Kammer PW
1 maja 2016, 19:43
Czekamy z niecierpliwością...

Godzilla B PW
1 maja 2016, 19:47
Teraz jest wieczór -.- .


Sobieski PW
1 maja 2016, 20:43
Godzilla:
Teraz jest wieczór -.- .
flapdzak:
O to to... Wieczór już, a ekranu nie ma :P.
Premiera miała być wieczorem, a wieczór się jeszcze nie skończył. Na przyszłość proponuję panom trochę cierpliwości. :)

Kammer PW
1 maja 2016, 20:55
Noc jeszcze młoda, panowie, jeszcze się będziemy bawić!

A jeśli Wam się nudzi... zapraszam na Cmentarz!

Godzilla B PW
1 maja 2016, 21:28
To może być nawet o pierwszej w nocy....

Kammer PW
1 maja 2016, 21:36
Dobra, zarządzam godzinę policyjną, koniec spamowania, poczekajmy na efekt pracy Zawora KURKA.
Dalszy spam będzie kasowany. :P

Kurek PW
1 maja 2016, 23:23
OTO I EKRAN MIASTA >:D

EKRAN MIASTA Z OGNISTYM FENIKSEM

EKRAN MIASTA Z ALTERNATYWNYM FENIKSEM

PS
Cienie, które budynki rzucają na ziemię lub inne budynki poprawię kiedy indziej. Nie jest to zwykła fotoszopka, każdy budynek to oddzielny obrazek.

Godzilla B PW
2 maja 2016, 12:32
Cie..Ciekawy efekt, ładnie to wygląda.

Masz już model feniksa?

Kurek PW
2 maja 2016, 12:45
@Godzilla

Nie mam jeszcze, robienie ekranu kosztowało mnie sporo czasu.

@Flapdzak

Będą obie wersje, będzie można wybrać sobie feniksa.
O jakie animacje ci chodzi?

Godzilla B PW
2 maja 2016, 12:53
Chodzi mu najpewniej o animacje feniksa z H6.

W H7 są ptaki, Mistyczne Orly z Akademii.

flapdzak PW
2 maja 2016, 12:57
I jeszcze mała sprawa do ekranu miasta. Może lepiej byłoby dać trochę więcej kolorów, bo w porównaniu z poprzednimi wrotami, te twoje są trochę mroczne.


A mistyczne orły pasują de feniksów? :O

Bychu PW
2 maja 2016, 12:58
Klik w obrazek z numerkami!

1) Ta góra mi w ogóle tam nie pasuje, wygląda jak przeklejona, siedlisko tam też mi się średnio podoba, wygląda jak typowa wklejanka, ale samo siedlisko jest nawet okej.

2) Strasznie tam pusto, razi mnie to w oczym może by tę tęczę nieco bardziej przeciągnąć, szczególnie na niebo między górami?

3) Kolor tych kulek strasznie ściąga uwagę na siebie. :P

Mam wrażenie, że cały ekran miasta jest strasznie "nisko", zaczyna się prawie zaraz przy dole ekranu, przez co góra wydaje się być pusta.

ShEv441 PW
2 maja 2016, 14:04
Dlaczego twój ekran jest 3d? Inne frakcje mają ekran dwuwymiarowy, czasem z efektem wypuklenia. Moim zdaniem średnio pasuje to do stylu graficznego gry. Choć muszę przyznać, że niektóre modele wyglądają dobrze. Widać, że włożyłeś w to sporo pracy.

Kurek PW
2 maja 2016, 14:26
Flapdzak:
Czyli robisz 2 wersje moda?
-.-
Uprasza się o zadawania bardziej konstruktywnych i przemyślanych pytań. W temacie było to już dawno wyjaśnione. Ostatni raz tłumaczę! Albo się uda dać animacje temu z H6, albo użyję modelu Orła z Akademii. Wtedy trzeba go będzie przeteksturować i zmienić efekty specjalne. Będzie Ognisty ptak, którego można będzie ulepszyć na 2 sposoby. Jak w HV. Jeśli ten zabieg się nie uda, wybiorę księżycowego.

Flapdzak:
I jeszcze mała sprawa do ekranu miasta. Może lepiej byłoby dać trochę więcej kolorów, bo w porównaniu z poprzednimi wrotami, te twoje są trochę mroczne.

Wrota Żywiołów zostały odbudowane z ruin Shantiri przez grupę przyjezdnych z różnych części Ashanu bohaterów. Architektura Shantiri to nie są tęczowe jednorożce, tylko kamienne, kanciaste, kolumnowate budynki.

Bychu:
1) Ta góra mi w ogóle tam nie pasuje, wygląda jak przeklejona, siedlisko tam też mi się średnio podoba, wygląda jak typowa wklejanka, ale samo siedlisko jest nawet okej.

Tło jest wklejone, a góry są zrobione w 3d w edytorze. Ciężko się góry robi. Może jeszcze poprawię w tym miejscu szczyty gór, dobry pomysł. Siedlisko Feniksów zostaje. Nawiązuje ono do H3 i H4.

Bychu:
2) Strasznie tam pusto, razi mnie to w oczym może by tę tęczę nieco bardziej przeciągnąć, szczególnie na niebo między górami?

Ok!
Zorza polarna zostanie rozciągnięta w prawo, będzie dłuższa i mniej przezroczysta.

Bychu:
Kolor tych kulek strasznie ściąga uwagę na siebie. :P

No wiem, ale mam problem ze zmienieniem tekstury w tym obiekcie, edytor zmienia ciągle z powrotem na domyślną. Mógłbym wprawdzie przemalować na inny kolor, ale wtedy podczas oblężenia granatowe kryształy pozostałyby i tak takie same. Może mi się uda rozwikłać zagadkę niezmieniających się tekstur.

Sheev441:
Dlaczego twój ekran jest 3d? Inne frakcje mają ekran dwuwymiarowy, czasem z efektem wypuklenia. Moim zdaniem średnio pasuje to do stylu graficznego gry. Choć muszę przyznać, że niektóre modele wyglądają dobrze. Widać, że włożyłeś w to sporo pracy.

Moim zdaniem pasuje do stylu graficznego gry, ładnie się komponuje z mapą przygód. Nie jest w 2D w 100%, bo tak byłoby za dużo roboty, nie wiem, czy bym podołał.

TUTAJ PREZENTUJĘ DRZEWKO BUDOWY MIASTA:

Bychu PW
2 maja 2016, 14:44
Kurek:
Tło jest wklejone, a góry są zrobione w 3d w edytorze. Ciężko się góry robi. Może jeszcze poprawię w tym miejscu szczyty gór, dobry pomysł. Siedlisko Feniksów zostaje. Nawiązuje ono do H3 i H4.

Siedlisko jako siedlisko jest ok, wydaje mi się, że bardziej rażące jest jego otoczenie, zwłaszcza, że te góry tam średnio pasują, za nimi widać góry pokryte trawami, lasami czy innym mchem. Może niech to pasmo będzie bardziej pojedynczą górą niż ścianą z gór? Sugerowałbym zmianę na coś bardziej zalesionego, trawiastego, nie wiem jak to określić, ale siedlisko może być otoczone taką teksturą jaka jest pod nim zaraz?

Kurek:
No wiem, ale mam problem ze zmienieniem tekstury w tym obiekcie, edytor zmienia ciągle z powrotem na domyślną. Mógłbym wprawdzie przemalować na inny kolor, ale wtedy podczas oblężenia granatowe kryształy pozostałyby i tak takie same. Może mi się uda rozwikłać zagadkę niezmieniających się tekstur.

Te kulki to jak dla mnie detal, który można poprawić, ale gdy reszta będzie już mniej biła po oczach, póki co jest to znośne. :P

AmiDaDeer PW
2 maja 2016, 15:46
Myślę że głównym problemem w ekranie miasta jest to, że jest to render, a nie malowana grafika - może przez to odstawać od tego, co mamy w Heroes 7. Zresztą - z powodu interfejsu będzie trzeba to poprawić na tyle, żeby budynki nie były zasłonięte.


Kastore PW
2 maja 2016, 15:49
KUREK, weź po prostu ekran z trójki, a z renderów zrób obiekty na mapie. :P

Nicolai PW
2 maja 2016, 17:09
Ekran miasta zaskakująco dobry, ale rzeczywiście trochę odstaje. Oczywiście byłoby można jakoś w Photoshopie urysunkować go, ale obawiam się, że problem jest gdzie indziej... Ekrany w H7 to szereg przezroczy nałożonych na gołe tło, więc musiałbyś musiałbyś zrobić miliard zrzutów tego miasta z różnym etapem rozwoju, ale z idealnie takim samym kątem kamery, co może być pieruńsko czasochłonne.

Kurek PW
2 maja 2016, 18:19
@Nicolai

Ale ja już zrobiłem tak. Wszystko zrobione jest.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 21 - 22 - 23
temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel