Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 21 - 22 - 23

Kurek PW
5 sierpnia 2016, 15:35
Okazuje się, że żeby mieć neutrale to wystarczy update bez dodatku. Alarm odwołany. Chyba tylko Feniks Ognisty Ptak i Mantykora są możliwe bez dodatku

Etharil PW
5 sierpnia 2016, 15:48
@Kurek Jak już mówiłem, w patchu 2.0 jest WSZYSTKO oprócz krasnali, ich kampanii oraz kampanii Ivana. Dotyczy to również pozostałych 4 neutrali, nowych artefaktów, nowych lokacji, nowych czarów itd.

Andruids PW
5 sierpnia 2016, 16:15
Kurek, nie wygłupiaj się, tylko bier Ognistego Ptaka i jak NWC przykazało, ulepszaj go w Feniksa. Jeden może być pomarańczowy/żółty, a drugi mieć kolorystykę podobną do Feniksa z H2 (tułów i głowę czerwone, a pióra, ogon i grzebień żółte.


Który będzie który, już sam zadecyduj.

Tarnoob PW
5 sierpnia 2016, 17:05
Podstawa: ognisty ptak jak w H2, ulepszenie: feniks jak w niedoszłym H5 od NWC (z bajerami).

Obecny feniks: zostaje jako neutralny „księżycowy feniks”, a obecny ogisty ptak jako neutralny, hmcóż… „świe­t­lis­ty ptak”? Mniejsza o to, co będzie downgrade’em, a co upgrade’em.

Kurek PW
5 sierpnia 2016, 19:44
@UP ja generalnie nie chcę wprowadzać zmian w jednostkach już istniejących, dodaję nowe. Chciałbym, aby ci którzy nie chcę modować gry globalnie mogli zagrać wrotami na mapie bez potrzeby modowania całej gry. Oprócz tego przewiduję także globalny mod.

ShEv441 PW
5 sierpnia 2016, 20:47
Jak dla mnie powinno być jak w Heroes 3. Ognisty ptak pomarańczowy, feniks żółto-biało-czerwony. Można też dodać księżycowego feniksa jako neutrala - mocniejszego niż inne jednostki 7 poziomu.

flapdzak PW
5 sierpnia 2016, 21:12
A jak dla mnie...

Feniks od Ubisoftu wygląda jak ten ulepszony z H3 (obrazek 1 z 3). Także pozostaje tylko kwestia podstawowej wersji. Jak wcześniej pisałem wystarczy przyciemnić i usunąć ogień :P.


Obrazek 3, który proponował KUREK, jak widać zleje się z żywiołakiem (pisałem już, ale powtórzę dla przypomnienia) :P.

I jeszcze mała sprawa.
http://1.1m.yt/DLjC577.png
Mógłbyś popracować jeszcze nad ul. żywiołakiem ognia i podmienić tekstury żywiołakom światła na te z H6? Jak teraz patrzę na nie to widzę taki.. plastik? Wygląda to maksymalnie sztucznie. Proszę, daj tekstury z szóstki. :)

Ursus PW
5 sierpnia 2016, 21:17
Feniks od Ubi powinien służyć jako ulepszenie tak jak wspomniał flapdzak. Wersja nieulepszona nie posiadałaby płomieni na ciele i miałaby ciemniejsze pióra.

Kurek PW
7 sierpnia 2016, 21:19
Dla wszystkich, którzy uważają, że "Ognistopomarańczowozłocisty" Feniks nie jest zgodny z "Odnowionym Ashanem", że tylko istnieje księżycowa odmiana. Przedstawiam Feniksa z Heroes Online, które jest już na 100% aktualnym fabularnie Ashanem:


Tutaj jest jego animacja.


Nicolai PW
7 sierpnia 2016, 21:39
Kurek:
(...) z Heroes Online, które jest już na 100% aktualnym fabularnie Ashanem
Krótko: Kto Ci takich głupot naopowiadał? Nowa informacja wypiera starą, jeśli w nowszym TbF stwierdzono, że to "ognistopomarańczowe" to nie Feniks, to należy uznać, że HO w tym przypadku nie ma racji. Poza tym ta gra od początku miała bardzo liberalne podejście do jednostek. Model to model i mieli w nosie czy pasuje do lore. Niemniej smarkać na to, nie pozwólmy dziurawemu lore ograniczać modów.

Kurek PW
7 sierpnia 2016, 23:04
@UP
Czemu ty się tak denerwujesz? Czytaj ze zrozumieniem! Ja napisałem o możliwości bycia pomarańczowo-złoto-ognistym przez FENIKSA, a nie Ognistego Ptaka. Jeśli Ognisty Ptak i Pomarańczowa wersja Feniksa to co innego, to nie denerwuj się.

Nicolai PW
7 sierpnia 2016, 23:10
Ale czy ja się denerwuję? Nie zauważyłem... A co do czytania ze zrozumieniem to obawiam się, że problem jest po Twojej stronie ^^

Fandor PW
7 sierpnia 2016, 23:17
Kurku, nie przejmuj się lore, jak Ubi może robić retcony to fani tym bardziej. Jeżeli chcesz Ogniste Ptaki -> Feniksy to tak zrób.
Ja osobiście bym widział Ptaki Gromu w Twierdzy, Ogniste Ptaki w Fortecy, Świetliste Ptaki w Przystani (ostatecznie Sylvanie, tam Jednorożce z H5 pochodziły od Elratrha chociaż nie wiem czy to dalej aktualne i chyba Jelenie, ale głowy nie dam), a w Confluxie Księżycowe Ptaki (Asha, magia pierwotna te sprawy). Wiem, że według Alamara ogniste Feniksy powinny być w Sylvanie, ale według mnie w Ashanie pasują one tam jak pięść do nosa, tutaj frakcje są monotonne, a podział żywiołów dość oczywisty i chyba tak powinno zostać.

Andruids PW
7 sierpnia 2016, 23:24
Jeszcze zapomniałeś o ptakach śmierci i podziemnych ptakach mroku.

Nicolai PW
7 sierpnia 2016, 23:27
Fandor:
Jednorożce z H5 pochodziły od Elratrha chociaż nie wiem czy to dalej aktualne i chyba Jelenie, ale głowy nie dam
To nigdy nie było tak do końca aktualne, powiązany z Elrathem był tylko jeden podgatunek Jednorożca, te Białe :P

Fandor PW
7 sierpnia 2016, 23:40
Meh, musiałem napisać od nowa post bo mnie przelogowało (zmiana nicka), wiec był streszczony. Zapomniałem napisać, że przydałby się fajny pomysł na to, co utrudnia w tej chwili to że nie można dodawać animacji do gry, jednak 4 ptaki w grze (wliczając te z Akademii) to wciąż mniej niż ilość smoków.

Kurek PW
9 sierpnia 2016, 22:04
Ogłaszam smutną nowinę. Mod zostanie ukończony z opóźnieniem ze względu na uszkodzenie się podczas nadpisywania pliku mapy. Wszystko, co zrobiłem w mapie od 25.05 poszło się żywiołakować. Mam nauczkę, że backup trzeba robić częściej... Nie jest to jednak ogromna strata i wszystko dam radę nadrobić i zrobić jeszcze lepiej.

A już miałem wam pokazać filmik z całym lineupem włączając w to 3 różne Feniksy...

Górski Krasnolud PW
9 sierpnia 2016, 23:28
Spokojnie, wszystko można zrobić jeszcze raz, jak napisałeś zrobisz jeszcze lepiej. :D Czekam z niecierpliwością nad ową prezentacją. :)

Fandor PW
10 sierpnia 2016, 11:15
Kurek, dasz radę trzymamy kciuki, ale moderzy nie potrafią się uczyć na cudzych błędach jak widać. :)

Kurek PW
20 sierpnia 2016, 01:00
Niedługo prezentacja WSZYSTKICH JEDNOSTEK, BOHATERÓW, ich zdolności, wyglądów, walk pomiędzy nimi.
Walczę teraz z niektórymi zdolnościami jednostek, które czasem szwankują. Zdolność frakcyjna najprawdopodobniej nie będzie jeszcze do końca gotowa. Miasto, działający poprawnie w grze ekran miasta, siedliska na mapie, fort, bank stworzeń, artefakty, mapy oblężeń i kampania wrót nie są zrobione.

Zobaczymy za to Rycerzy Mroku i Upiornych Rycerzy z H5 i Ptaka Gromu z H6. Dojdzie nam też jeszcze jedna Elementalistka kampanijna znana z tego obrazka:
http://www.h5.acidcave.net/sphinx/15071921490416.jpg
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 21 - 22 - 23
temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel