Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 21 - 22 - 23

kochan PW
4 lipca 2016, 11:12
Jako, że jest to spuścizna po shantiri to zamiast wież obronnych wstawił bym modele tytanów Shantiry, odpowiednio przerobionych.

Kurek PW
4 lipca 2016, 12:23
@Kochan

Hmmm... Ciekawy pomysł! Spróbuję!

Nowe wieże jako tytani Shantiri + mury jako 6 lewitujących wysp:

KLIK

Na razie mury nie są zróżnicowane na 3 poziomy, ale to już tylko ostatnie poprawki będą.

kochan PW
4 lipca 2016, 14:59


Nie mogę się doczekać wydania :D
Jak już tak dobrze idzie to propozycja nr 3
Co do murów, grafika idealnie pasuje ale rozłożyłbym je na części
Mury
1. Latające skały plus podstawa
2. Latające skały plus podstawa plus wieże
3. Latające skały plus podstawa plus wieże plus niebieskie minerały - można dodać efekt pioruna kulistego przy nich.


witchking PW
4 lipca 2016, 15:50
Ładnie to wygląda, ale mam kilka uwag:
-latające wyspy są trochę za mało ostre, szczególnie widać to na tej po lewej stronie ekranu.
-figurki smoczych boków moim zdaniem są zbędne i nie wyglądają dobrze.
-tęcza bardzo na plus

Nicolai PW
4 lipca 2016, 16:17
W sumie racja, budynki dorobione przez Kurka są ładne, ale niestety niewyraźne, przez co trochę jednak odstają od reszty. Niemniej jak to poprawić to będzie chyba najładniejszy ekran w H7 :)

Kurek PW
4 lipca 2016, 18:10
WERSJA FINAŁOWA:


EKRAN MIASTA ZOSTAŁ UKOŃCZONY

kochan PW
4 lipca 2016, 21:36
To teraz widok z oblężenia i będę szczęśliwy ;]

Kurek PW
5 lipca 2016, 02:42
Co pozostało do zrobienia:

- Wędrowcy (różnie przekolorowane superżywiołaki) nie mają animacji "command", a jak próbuję podmienić nazwę już istniejącej animacji wywala się edytor. To jest problem, gdyż za każdym razem jak rzucają czary, przestają się ruszać aż nie przyjdzie czas na wykonanie innej animacji.

- Dokończyć Większego Żywiołaka Wody. Dostał on nowy wygląd, ale staty muszę poprawić i dorobić kilka zdolności.
- Wierzchowce nie mają magicznych efektów, np. ognisty konik nie płonie. Nie miałem na to wcześniej czasu, ale to łatwo dorobić.
- Ogniste Ptaki i Feniksy. Tu jest gruby problem, bo nikomu nie udało się jeszcze przenieść nieistniejącej w H7 jednostki z H6. Na razie będzie to przerobiony orzełek z Akademii.
- Zdolność Frakcyjna Wrót Żywiołów. Wszystko niby zrobione, ale połowa zdolności nie działa tak jak powinna, potrzeba tu trochę pokombinować.
- Ekran miasta. Wizualnie ukończony, ale w edytorze jeszcze trzeba to wszystko poustawiać, porobić statystyki, importować, zmieniać, klikać.
- Lokacje na mapie. Wydaje mi się, że zrobię je z już dostępnych posklejanych jak klocki lego kawałków modeli budynków Shantiri itp. Na razie gotowy na 100% jest skład żywiołów.
- Mapa oblężenia miasta i fortu. Nie umiem na razie jeszcze zrobić tak, żeby na mapie pojawiały się mury wraz z fosą i wieżami i działały tak jak należy.

- Mapa walki w Składzie żywiołów i mapa walki w trawiastych ruinach Shantiri.

kolorem czerwonym trudne do zrobienia
kolorem pomarańczowym czasochłonne, ale możliwe do zrobienia
kolorem zielonym łatwe do zrobienia

flapdzak PW
2 sierpnia 2016, 12:35
Premiera "Próby Ognia" coraz bliżej, a o Wrotach Żywiołów, które miały być wydane wcześniej :I dalej cisza :P.

kochan PW
2 sierpnia 2016, 12:42
Kurek, coś z czerwonej listy udało się przepchnąć?
Jakieś postępy?

Fandor PW
2 sierpnia 2016, 13:04
Szkoda, że zapewne tym razem fanom nie uda się ośmieszyć Ubi. I tak fajnie, że Kurek rozpoczął swój projekt, a będzie jeszcze lepiej jak go wyda i nieważne kiedy.

Kurek PW
2 sierpnia 2016, 17:10
Wydany będzie na 100%, ale od 2 tygodni słabo mi idzie ze znalezieniem czasu na to. Na razie jest przerwa. Jak skończę swoje sprawy naukowo-zawodowe to wtedy powrócę do moda.

A tutaj screen z Ziemniakami pod wodzą Gralkora:

KLIK

Fandor PW
3 sierpnia 2016, 00:19
Kurku, nie możemy się doczekać, powodzenia w załatwianiu prywatnych spraw i znajdywaniu czasu. :)

Etharil PW
5 sierpnia 2016, 04:14
Kurek musi być teraz bardzo szczęśliwym człowiekiem, biorąc pod uwagę dodanego przez Limbic Feniksa. :P

Ursus PW
5 sierpnia 2016, 06:48
Oni tego feniksa chyba dodali z myślą, że może się Kurkowi w jego projekcie przydać :D

Kurek PW
5 sierpnia 2016, 09:29
@UP
TAK BYŁO :D

Wychodzi na to, że ten ich "Feniks" to jest Ognisty Ptak. Jeżeli okaże się, że to na 100% prawda, mój "Feniks" będzie musiał być BARDZO jasno-żółto-Ognisty. Te tekstury Ognistego Ptaka są, które mam teraz zrobione są bardziej pomarańczowe, niż ogniste. A Ognisty Ptak od Limbicu jest taki jakiś ognisto-pomarańczowy. Będę musiał rozjaśnić mojego Feniksa, więc Będzie wyglądał mniej-więcej tak:

flapdzak PW
5 sierpnia 2016, 09:45
Nieeeeee! :(
Feniks od Ubi jest świetny! Weź go na ulepszenie, a zrób podstawę. Ja chce nim grać! ;)
Taki rozjaśniony nie będzie dobrym pomysłem. Zleje się z ulepszonym żywiołakiem ognia.
Może niech feniks podstawowy (ognisty ptak) będzie TROCHĘ ciemniejszy i nie będzie płoną, co? :P
A ulepszony to ten od Ubi tylko ze zmienioną nazwą na FENIKS.

Rozważ moją propozycję :P.

Nicolai PW
5 sierpnia 2016, 09:55
Jeśli miałoby być zgodne z obecnym lore to podstawa powinna być srebrzysta, a ulepszenie złociste. To chyba działa tak, że za młodu Feniks jest bytem pierwotnym, ale z wiekiem się przepierza na świetlistego. I teraz tak, dla podstawy mamy teksturę z H6, a dla ulepszenia chyba rzeczywiście byłoby trzeba coś nowego machnąć, bo ten marchewkowy średniawo wygląda, że tak powiem...


flapdzak PW
5 sierpnia 2016, 10:03
KUREK mówił, że zrobi 2 wersje moda.
Z ognistym Feniksem (1 wersja) i tym z powyższego obrazka (2 wersja).
Mi Feniks od Ubisoftu bardzo się podoba.
A jeśli ma być już nowy, to dalej myślę, że kolory, które zaproponował KUREK będą źle wyglądać z resztą jednostek. Szczególnie z ulepszonym żywiołakiem ognia.

Kurek PW
5 sierpnia 2016, 10:10
Ognisty Ptak -> Feniks
Księżycowy Feniks będzie "nierekrutowalny" w mieście, ale będzie poza miastem tak jak pomniejsze Żywiołaki. OK?
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 21 - 22 - 23
temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel