Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 21 - 22 - 23

Nicolai PW
21 czerwca 2016, 19:59
Tylko mi się wydaje czy tych budynków jest za mało? W sensie jak na potrzeby H7.

Acid Dragon PW
21 czerwca 2016, 22:34
Mam u siebie niezabudowaną wersję miasta i 7 budynków, acz - no właśnie - 7 budynków. Więcej HoMM Online najwyraźniej nie potrzebowało :P.

flapdzak PW
21 czerwca 2016, 22:55
Z Duel of Champions można wziąć. Są np. te wieże. Coś tam ogridnika i inne :P...
Wystarczy wpisać w google "duel of champions tower". Jest tam pięć wież, które mogą się nadać ;).

Nicolai PW
21 czerwca 2016, 23:00
Hmm... tylko siedem budynków? To trochę komplikuje sprawę... niby zawsze można się bawić w doklejanie obiektów z innych zamków HoMMO tudzież H6 i trzymać kciuki, by to w miarę spójnie wyglądało, ale może niech najpierw Kurek się wypowie, co o tym myśli :P

Kammer PW
21 czerwca 2016, 23:15
flapdzak, sam jesteś Google. :P

Przedstawiam Państwu Wieże Marzyciela, Ogrodnika, Kowala, Wynalazcy i Pradawnych:


(jakość można dramatycznie podnieść, to jest podgląd)

Kurek PW
21 czerwca 2016, 23:45
Poprosiłem już Acida, żeby mi podesłał. Jakby mi się udało do tego dobrać, zrobiłbym rozbudowany ekran miasta pełen ładnych budynków. Szukałem wcześniej tej grafiki w google, ale znalazłem tylko małe rozdzielczości. Nie mam pojęcia, skąd nagle pojawił się ekran miasta w tak wielkiej rozdzielczości. Mam nadzieję, że nowa wersja ekranu miasta się wam spodoba.

Nicolai PW
22 czerwca 2016, 00:04
Kurek:
Nie mam pojęcia, skąd nagle pojawił się ekran miasta w tak wielkiej rozdzielczości.
Nie pytaj Smoka o jego sztuczki :P Co do ekranu to cieszę się, że może coś z tego wyjść :P Odnośnie brakujących budynków to od biedy z Zamku, Fortecy i Cesarstwa pewnie dałoby wyskrobać kilka budyneczków. Acz chyba największym brakiem jest Ratusz :P

Acid Dragon PW
24 czerwca 2016, 02:20
Zostawię to tutaj dla wszystkich (przynajmniej tymczasowo) - może się przyda!

Odtworzony background Wrót Żywiołów + budynki

Nicolai PW
26 czerwca 2016, 16:46
Co do uzupełniania brakujących budynków na ekranie z HoMMO to ten teleport nadawałby się:



Znalazłem nawet jego pliki źródłowe i z tego co rozumiem to jest to otwarty projekt. Wersję aktywną i nieaktywną można użyć jako podstawę i ulepszenie, a całość widzę jako siedlisko Żywiołaków Magii ;)

A i ogólnie patrzę na ten ekran i jakby przesunąć Lodowy Pałac (czy jak się on nazywa) na lewo to zyskałoby się bardzo dużo miejsca na inne budynki. W ogóle jak poprzesuwać i poskalować to robią się przestrzenie, które można wykorzystać.

Kurek PW
28 czerwca 2016, 00:47
@Acid

A ja tu się męczę i bawię się w mazanie w fotoshopie, a ty masz gotowe tło :O

Kurek PW
29 czerwca 2016, 02:28
Usunąłem pozostałe budynki i mam to:


Tak wygląda (gildia magów po lewej jest w remoncie :P)


Plany:

Nicolai PW
29 czerwca 2016, 09:16
A co z tym?



Na moje to mogłoby być fortem z wieżyczkami? A i używaj formatu:

[x=link][y]link[/y][/x]

Zamiast x daj a, zamiast y img.

PS. Przydałby się tag [code] ;)
PPS. Może coś stąd się przyda ;)

flapdzak PW
30 czerwca 2016, 22:48
Ta gildia magii coś nie pasuje. Nie pasuje: oświetlenie i to, że jest trochę źle doklejone :P,

Kurek PW
1 lipca 2016, 02:24
@UP
Flapdzaku, nie czytasz ze zrozumieniem. Napisałem, że gildia była nieukończona. Wziąłem ją z concept artu confluxu z Chin. Tak wygląda teraz, bo właśnie skończyłem.



@Nicolai
Wskazaleś na siedlisko ż. pow.

Kurek PW
3 lipca 2016, 19:01
Ekran miasta zrobiony w 99%. Jedyne, czego brakuje to 3 poziomy murów miejskich i fosa. Nie ma ich, bo brakuje na obrazku miejsca na mury, a fosę ciężko jest zrobić na lewitującym nad wodą mieście. Czy macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?

Oto HD filmik przedstawiający gotowe 99% miasto:



Muzyka skomponowana przez Hobbita.

kochan PW
3 lipca 2016, 21:00
Wspaniałe!

Co do fosy, sądziłem, że rzeka jest fosą.
a Mur 3 poziomowy możesz spróbować rozwiązanie lochu z H5. Do skały pomiędzy sprzedawcą artykułów a Gildią złodziei poprowadzić schody i na małej skałce latający fort.

Kurek PW
3 lipca 2016, 21:23
@UP
Świetny pomysł! Gdy ktoś kupi fosę, woda zrobi się lekko zaczarowana, a mury to będą latające wysepki. Tak się składa, że mam kilka nieużytych.

Aktualne drzewko budowy:

Nicolai PW
3 lipca 2016, 21:25
Według mnie po przesunięciu Siedliska Żywiołaków Wody na lewo robi się tyle wolnego miejsca, że można w nie wpakować wszystko, co się chce. ;)

Nephretes PW
3 lipca 2016, 23:22
Podmiana ekranu na grafikę z HO była zdecydowanie dobrą decyzją, jako osoba, która nie grała w H7, mógłbym nie zauważyć, że jest to fanowskie miasto, przynajmniej pod względem screenshotów.

To, co mi przeszkadza, to fakt, że jest to jednak statyczny obrazek. Nie sądzę, by udało się to jakoś przekonująco wykonać w 3D, więc przydałby się artysta 2D zdolny nieco ożywić ekran miasta. Abstrahując od samych budynków, myślę, że szczególnie wodospad w centrum się o to prosi.

Muzyka jest całkiem niezła. Wyobrażam sobie, że pomysł opierał się na skontrastowaniu ostrzejszego tematu z delikatną harfą i dzwoneczkami. Moim zdaniem nawiązania do Confluksu z H3 brzmią bardzo dobrze, natomiast sam temat (szczególnie na początku) jest zbyt marszowy na Wrota Żywiołów.

Tak czy tak kudos za dobrą robotę.

Kurek PW
4 lipca 2016, 00:10
@Nephretes

W H7 tekstury ekranu miasta są statyczne. Dołożę jeszcze do wodospadów, pochodni, świateł, dymków kilka efektów w edytorze, nic więcej nie da się zrobić, tak jak z resztą jest z innymi miastami.
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 21 - 22 - 23
temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel