Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Kastore
   Kuririn
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI] Mniejsze modyfikacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

zmudziak22 PW
7 września, 13:16
A teraz da się zrobić Namiot medyka, aby rzucał masowe Uleczenie oraz wskrzesza jednostki?

7 września, 13:32
Leczyc - tak, wskrzeszać - nie.

Kurek PW
7 września, 20:37
Mod z neutralnymi bohaterami nie działa i Efreet Monarch też.
Świeżo zainstalowałem na laptopie H3, VCMI i mody do VCMI. Dwa ze ściągniętych przeze mnie modów rozwalają grę.

7 września, 20:47
Satyr jest stworzeniem w Hocie, więc musisz mieć mod HotY włączony, albo w modzie Neutral Heroes wyłączony submod HotA heroes (tak samo ma się z WoG heroes). Co do Efreet Monarch to nie wiem z jakiego to moda jest.

Kurek PW
7 września, 21:50
OK, błąd polegał na nieuaktualnieniu modu z HOTĄ. FIX'D! Mod efreet monarch znalazłem na forum VCMI, dodawać ma nowego ifryta, def wzięty ze starych wogowych acidowych new upgades, czyli z M&MVII albo VIII.

7 września, 22:13
Tak w ogóle to najnowszy port HotA ma numer 1.3.21 i nie ma go na liście wiki z modami, jest po grupach facebookowych. Na forum vcmi mogą być stare mody robione pod mocno stare wersje vcmi, więc niekompatybilne z nowymi buildami. Póki co najaktualniejsza lista modów jest tu.

Dydzio PW
8 września, 15:14
Będziecie mieli niedługo to swoje wsparcie dla animacji castowania i zionięcia na 2 hexy

Nephretes PW
8 września, 16:17
Czuję się ostatnio taki rozpieszczany. Nie chcę aby się to szybko skończyło :>

Dydzio PW
8 września, 16:34
Tylko uważaj, żeby fani multiplayera, skryptów, edytora map itd. nie wyszli do ciebie z pięścią za opóźnianie prac xD

8 września, 16:37
I die-fani konfiguracji budynków specjalnych w modowych miastach :)

Kurek PW
8 września, 17:42
UWAGA! Nie ściągajcie moda do vcmi o nazwie "portraits packs". Wymieniło mi ikony bohaterów na jakieś dziwaczne custom, a gra wywalała się na rozpoczęciu walki i innych czynnościach. Jak usunąłem ten minimod to ikonek oryginalnych już nie było, nie było też nowych, gra crashowała się dalej przy rozpoczęciu walki.

UPDATE- inna nazwa moda, wcześniej zły tytuł mod wpisałem

8 września, 17:50
Daj screeny, żeby wiedzieć w którym miejscu szukać fixów.
Niestety u mnie mod Neutral Heroes też zawiesza grę, a kiedyś działał bez problemów. Coś w kolejnych daily buildach psuje mody i trzeba je dostosowywać...
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13
temat: [VCMI] Mniejsze modyfikacje