Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Star Wars - Gwiezdne wojny
komnata: Podziemna Tawerna
Jak oceniasz Łotra 1?
Pozytywnie - wszystko idzie w dobrym kierunku (22)

73%
Neutralnie - nie jest źle, a mogło być gorzej (5)

17%
Negatywnie - film zawodzi i rozczarowuje (3)

10%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10

Ursus PW
11 maja, 04:44
@Belegor Zapewne chodzi ci o Ezrę Bridgera z serialu Rebelianci.

Dark Dragon PW
11 maja, 08:19
Kammer:
scenę z Leią przejmującą dyskietkę... Jaki to w ogóle miało sens? Wypuścili plany GŚ na pół galaktyki (chyba nawet była o tym mowa) i co? I nagrali to wszystko na jedną, jedną(!) dyskietkę?!
Zasięg transmisji był ograniczony, było mało czasu + musi się to łączyć z Nową nadzieją.

Hayven:
Ja mógłbym nawet uwierzyć, że Snoke to Mace Windu, gdyby nie to, że z tego co wiem, to Samuel L. Jackson nie chciał go dłużej grać, a bez niego ta postać nie istnieje :)
Wręcz przeciwnie, bardzo chce wrócić.

Belegor:
Ciekaw jestem czy pojawi się postać z książek o Gwiezdnych Wojnach. Ten niebieski z czerwonymi oczami. Jak mu było?
Już się pojawił. Wspomniano o nim nawet w tym temacie.

Nicolai PW
11 maja, 08:50
Kammer:
scenę z Leią przejmującą dyskietkę... Jaki to w ogóle miało sens? Wypuścili plany GŚ na pół galaktyki (chyba nawet była o tym mowa) i co? I nagrali to wszystko na jedną, jedną(!) dyskietkę?!

Dark Dragon:
Zasięg transmisji był ograniczony, było mało czasu + musi się to łączyć z Nową nadzieją.
Czemu to spojlerujemy? Rozumiem... jest to zakończenie Łotra Jeden, ale damn... to jest jednocześnie pierwsza scena Nowej Nadziei, to że Leia przejęła dane na temat DS1 wiemy od, bez mała, 40 lat ;)

Kastore PW
23 maja, 15:49
Ale biednie wyglądają ci złoczyńcy :(

Ursus PW
23 maja, 16:19
Myślę, że w epizodzie ósmym te postacie zostaną dobrze poprowadzone, lecz najbardziej zależy mi na Huksie. Czy dobrze widzę, że Phasma będzie dobywać oszczepu?

Teraz coś z innej beczki:
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10
temat: Star Wars - Gwiezdne wojny