Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Bugi i problemy techniczne
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13

Alamar PW
10 października 2015, 10:20
Z tego co widzę, to problemy w kampaniach wynikają głównie z "nieodpowiedniego" przechodzenia gry (czytaj: albo robisz wszystko tak, jak twórcy zaplanowali, albo skrypty się nie odpalą). Jak temu zaradzić na chwilę obecną?

1. Kończyć zadania pojedynczo a nie dwa, trzy na raz.
2. Podnosić artefakty/przyłączać jednostki głównym bohaterem a nie pobocznymi.
3. Trzymać się kolejności wykonywania zadań sugerowanych przez twórców (czyli wpierw wykonać zadanie A, a dopiero potem B).




Niestety, wygląda na to, że kampanie trzeba wykonywać "po sznurku" i wszelkie odstępstwa od tego kończą się niemożliwością ukończenia mapy.

flapdzak PW
10 października 2015, 10:41
Na mapie Solmyra znalazłem, wykopałem i zbudowałem w mieście Łzę Ashy. Wszystko dobrze, oprócz tego, że nie dostaję żadnych premii. Ani +5000 złota, ani +50% jednostek, ani +100 do many.

Idai PW
10 października 2015, 13:45
Zgadzam się z wnioskami Almara. Dla grających w 2 misje nekropolii przedstawiam tok postępowania, dzięki któremu udało mi się przejść:
1. Pokonanie buntowników, na końcu czerwonego.
2. Zdobycie łzy Ashy.
3. Zgromadzenie uchodźców.
4. Zdobycie brązowych terenów na południowym zachodzie (uwaga: podbijając fort nie zdobyć wszystkich kopalni).
5. Zdobywamy ostatnią kopalnie.
6. Wygrywamy.

Sugeruję trochę rozwinąć Ludmiłę, a zwłaszcza Adar-Mailika. Drugi raz przechodząc nie chciało mi się ich rozwijać. Później, o ile z Ludmiłą nie ma większego problemu, to słabszy Adar-Malik ma trochę trudniej. Mapa daje możliwość zdobycia max. poziomu każdym bohaterem.

Osobiście gram na trudnym lvl.




Yogoort PW
11 października 2015, 09:54
Swoją drogą to wielka szkoda, że nie można grać Adar Malikiem poza kampanią.

Tallos PW
11 października 2015, 11:47
Jeżu, jaka ta gra jest zabugowana!

Najśmieszniej jest z punktami ruchu. Miałem tę zdolność Eksploracji, która zwiększa ruch w strefie kontroli zarządzanego miasta, i ilekroć zdobywałem w niej jakiś budynek, nagle odzyskiwałem mnóstwo punktów ruchu, a log mówił o odnowieniu w/w zdolności.

W czasie bitwy z kolei czasem moje rusałki nie mogły się ruszyć do przodu - czyli mogły wyłącznie do tyłu lub w bok. Pomagał atak bohaterem. O "urwanych" animacjach ataku (zwłaszcza przy szczęściu) nawet nie wspominał.

No i to nie bug, a błąd - na mapie wszystko się ze sobą zlewa i cały czas trzeba chodzić z altem. No i tak czcionka rozmiaru 3 punktów - kto to spokojnie umie przeczytać?

Szaman PW
11 października 2015, 15:42
W drugiej cutscence/animacji drugiej misji frakcji Academy, opowieść jest prowadzona w języku rosyjskim.

Animacja specjalnego ataku Starożytnego Behemota też jest zabugowana, Behemot po prostu ląduje przy swoim celu bez animacji ataku i zadaje obrażenia wokół.

Grzana PW
11 października 2015, 16:59
Witam ponownie, miał ktoś może problem z zapisem gry, tak jak ja, o czym pisałem wcześniej? Albo wie jak zsynchronizować z chmurą Uplaya? Albo zrobić cokolwiek, żeby stan gry się zapisał? :]

flapdzak PW
11 października 2015, 18:57
Jakby ktoś miał problem:
Wykonałem wszystkie misje, a mapa dalej "gra", to wystarczy aktywować konsolę kodów i kliknąć "win map". Nie trzeba robić po kolei. :)

MarCinnek88 PW
18 października 2015, 09:26
Witam mam problem z odpaleniem gry, niby wszystko ładnie instaluje się, pobiera aktualizację, a później wyskakuje komunikat:

Unable to start the game. Please check that your game has been installed correctly, If the problem perists please contact Ubisoft Support

a niżej jeszcze:

Have you moved your game or do you still have the original game files ? If so select the folder where the game is located.

Pomoże ktoś? :)

Alamar PW
18 października 2015, 09:55
1. Wejdź do katalogu z grą, następnie do folderu Binaries, wybierz wersję dla swego Windowsa (Win32 lub Win 64) i kliknij na plik exe (np. MMH7Game-Win64-Shipping.exe)

2. Jeśli to nie zadziała, to uruchom Uplaya, wybierz Heroes 7, kliknij "Właściwości gry" i "Zweryfikuj pliki".

MarCinnek88 PW
18 października 2015, 10:12
Wyskakuje komunikat, że win 64 - shipping.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32, z weryfikacją próbowałem parę razy, ale ciągle ten sam komunikat, wyskakiwał, nie wiem może zainstalować na nowo będę musiał.

Alamar PW
18 października 2015, 12:27
Skoro masz Windowsa 32-bitowego, to dlaczego uruchamiasz plik dla Windowsa 64-bitowego?

MarCinnek88 PW
18 października 2015, 19:55
Pewnie już dlatego, że próbuje wszystkiego, żeby tylko odpalić te grę. :/ Win 32shipping jak załączam, to wyskakuje mi komunikat: "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono bcrypt.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."

---zmrożone---

Musze mieć za cienki procek i kartę graficzną, bo na Win 32 nie odpala niestety :/ ciągle wyskakuje o braku pliku bcrypt.dll.

TELES0975 PW
19 października 2015, 04:25
Gra po nowym patchu chodziła bardzo dobrze. Krótkie loadingi i szybszy ruch graczy SI. Aż tu nagle bach i wszystkie zapisane stany gry nie chcą się uruchomić. Gra po protu wisi. Udało mi się odpalić dwa razy save, ale zapisana gra uruchomiła się z jedynie z pozycji < w oknie >. Proszę o radę lub techniczną opinię dotyczącą powyższego.

Yogoort PW
19 października 2015, 09:06
TELES0975 dwa pytania - jakie masz zużycie RAMu podczas wczytywania gry? Oraz - czy korzystasz z dobrodziejstw automatycznego zapisu gry? Zauważyłem, że w momencie gdy nie używałem autozapisu to wszystko chodziło ok, w pewnym momencie włączyłem autozapis i nagle zaczęły się wycieki RAMu. Nie wiem, czy to był przypadek, czy to naprawdę ma jakiś związek. W momencie gdy gra zaczęła zjadać całą pamięć, zapisy zaczęły się psuć i wywalać grę. Jeżeli masz to samo, to nic na to nie poradzisz, czego najlepszym przykładem jest milczący na moje wpisy dział pomocy technicznej UBI.

Moim zdaniem gra obecnie nie miała jeszcze premiery, ona weszła w fazę otwartej bety, więc jeżeli nie jesteś masochistą, to poczekaj parę miesięcy, bo UBIkacja nie ogarnia jeszcze błędów H7. Szkoda nerwów, bo gra jest naprawdę dobra, ale ten bugfest skutecznie zabija przyjemność z rozgrywki.

Szaman PW
21 października 2015, 02:19
Ivan chyba nie lubi być ekonomistą, kiedy awansuje i biorę umiejętność „dodatkowe posiłki” to gra crushuje, na szczęście można ten bug ominąć dając tę umiejętność Ivanowi przez cheat console.

Edit:
Poprawka: Nie da się przez cheat console, to samo się dzieje. Pierwsza mapa Ivana z Kampanii, chyba odłożę grę na jakiś czas, bo w takiej postaci jest niegrywalna.

Anvens PW
25 października 2015, 16:31
Słuchajcie, pomożecie też mi? Chodzi o to, że kiedy skończę jedną misję i klikam na salę rady zamiast na następną mapę, to w sali rady nie mogę przejść do następnej misji, tylko od początku kampanii. Czy inną kampanię można rozpocząć przed zakończeniem poprzedniej? Czy ktoś jeszcze ma ten problem? Odpowiedzcie mi proszę!

Tatol PW
30 października 2015, 14:08
Witam.
Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego gra nie chce mi działać na systemie Windows 10?
Jest oryginalna i ściągniętą ma już najnowszą wersję.
Pozdrawiam,

---zmrożone---

Witam,
to znowu ja.
Ten sam problem, co z Herosami, mam z edytorem map, z tą jednak różnicą że do edytora nawet mi wejść nie chce.
Pozdrawiam.

karmazynka PW
1 listopada 2015, 19:57
Nie wiem, czy to bug czy feature. Dolny prawy róg mapy w trzeciej misji kampanii necro - nie da się wejść na ten most? Wycięłam odpowiedni fragment żeby nie było problemów ze spojlerami :-)


Yogoort PW
2 listopada 2015, 08:35
@Karmazynka - u mnie się dało, tylko trzeba było podejść pod samą krawędź mostu, tak, aby można było widzieć teren za mostem.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13
temat: [H7] Bugi i problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel