Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Modowanie Heroes VII
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10

dvoytek PW
25 maja, 11:32
"Nauczyłem" mantykorę latać i wrzuciłem tę poprawkę do AC Moda. Poza zmianą ruchu na latanie, to było coś nie tak z animacjami, ale już zapomniałem co :P

Niestety nie wiem kiedy mod wyjdzie. Ze strony Acida nie mam żadnego kontaktu.

Pointer PW
25 maja, 16:14
To wrzuć może moda z samą "poprawką" Mantykory. Przydałby się, bo nie ukrywam, że brak latania u Mantykor wkurza mnie odkąd pojawiła się ona w h7.

Kurek PW
26 maja, 12:03
Tu na pewno chodzi o nazwy ruchów animacji w pliku z animacją mantykory. Proces zmiany tego jest skomplikowany, ale do nauczenia się.

Mantykora musi mieć te same animacji, co na przykład gryf, który i lata i chodzi.

Co zrobić, żeby mieć nowy animset, który będzie zawierał odpowiednie nazyw animacji?

Napisał mi kiedyś Dvoytek:

- kopiujesz oryginalny animset mantykory
- eksportujesz z niego każdą animację (idle, move, hit, fly, itp.)
- przeciągasz jedną z nich do paczki w content browser, tworzy się nowy animset z tą animacją
- otwierasz i następnie importujesz do niego wszystkie pozostałe animacje
W tym animsecie edytor nie wiesza się przy zmianie nazwy poszczególnych animacji.
Potem zostaje w nim kilka rzeczy do poprawki.
- należy odznaczyć opcję anim rotation only(chyba coś w tym stylu, ale z pamięci piszę) jeśli się tego nie zrobi, to animacja nie będzie uznawać przemieszczenia modelu i np. bezimienny zamiast nurkować pod ziemię przy teleportacji, po prostu się obróci
- potem należy skopiować wszystkie "notifies"(chyba tak to się nazywało, ale też z pamięci piszę ) z oryginalnego animsetu do nowego

Pointer PW
27 maja, 14:36
Ok, dzieki za wskazowki. Pokombinowac mozna, aczkolwiek skoro dvoytek juz to naprawil, to szkoda czasu mojego czy czyjegokolwiek innego na robienie drugi raz tej samej roboty. Dlatego pytalem o gotowe pliki naprawionej mantykory.

lordgraa PW
13 czerwca, 22:41
Hello Heroes!

Should you need help with translating/localization of your MOD for Heroes VII, here is a quick and simply guide how to do it:

Kurek PW
13 czerwca, 22:42
Great, thats very helpful.

Pointer PW
14 czerwca, 12:20
Po własnym przetestowaniu na HotSeat wrzucam do szerszych testów. Mod osłabiający nekromancję w celu zbalansowania nieco Nekropolii względem innych miast. Czekam na Wasze opinie i sugestie.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10
temat: Modowanie Heroes VII