Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Mod/Projekt] Sideshow/Circus
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Chad PW
29 lipca 2015, 05:27
Witam!
Po tylu latach powróciłem do modowania, trochę mi zajęło wyuczenie się VCMI i powiem jedno - rok poświęciłem nauce tego "czegoś" i jakoś nadal jestem w tym samym punkcie. Tzn. straciłem wszystkie materiały do mojego poprzedniego moda - REfort, który był prawie ukończony - a teraz już skończyłem robienie defów do mojego kolejnego moda - z tym, że teraz tylko nie wiem:
1. jak je dodać w VCMI do gry
2. jak dodać nowy zamek w VCMI, z funkcjonalnymi jednostkami
3. Jak mam w ogóle dać staty jednostkom itp? W WoGu to działało trochę inaczej niż w VCMI...

Bardzo prosiłbym o pomoc tutaj, jest może ktoś, kto by był w stanie - po otrzymaniu ode mnie defów oraz plików txt, wstawić to wszystko do gry tak, by śmigało?

Jak na razie defów nie będę publikował, ani plików txt, daję tylko na priv jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany!

Co do samego projektu nowego miasta nad którym pracuję:
Jest to projekt na który kiedyś się natknąłem, ale nigdy nie został zrealizowany. Postanowiłem od podstaw nauczyć się modować do VCMI (niestety marnie coś mi to wyszło gdyż nadal nie wiem, jak to wszystko wstawić do gry) i zacząłem wzorować się nad właśnie tym projektem - miastem podobnym do cyrku wyjętego prosto z horroru. Na początku to był tylko taki sobie projekt, nie miałem motywacji, by to jakoś wyszło dobrze, raczej, byle jak, ale po roku prób i błędów, gdy doszedłem do punktu, gdzie to wcale nie chciało iść do przodu - zacząłem poprawiać grafiki, sam koncept, no i powiem całkiem nieźle to teraz wygląda - tylko nadal nie mogę tego wsadzić do tej gry!

No więc, znajdzie się może ktoś chętny do pomocy? :)

EDIT: Hobbicie dam screeny itd jak tylko uda mi się cokolwiek wrzucić do gry... na pewno coś pokażę, bardzo bym chciał, tylko nie wiem jak na razie co ukazać, pojedyncze klatki defów?

EDIT2: Taki mały przedsmak dla tych co mają mocne nerwy ;)


HobbitHobbitJeżeli nie masz nic do zaoferowania i pokazania - nie twórz nowego tematu. Twórz go tylko wtedy, gdy możesz coś pokazać od siebie. Jeżeli masz pytanie co do tego, jak dodać coś do gry - pytaj w odpowiednim temacie, nie zakładaj nowego. I tak Ci pomogą, a tekstami typu "Mam moda, ale go nie pokażę" NIKOGO nie zachęcasz.
temat: [Mod/Projekt] Sideshow/Circus

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel