Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 64 - 65 - 66 ... 162 - 163 - 164

Nie_mam_nicka PW
7 maja 2009, 19:29
Cichy wraca do robienia jednostek? Świetnie ^^ Powodzenia. A Hydra lepsza od poprzedniej, przynajmniej różni się kolorem od 7 Ul.
Co do robienia Defów, odkąd stworzono DefTool jest to banalnie proste, bynajmniej moja Rakszasa w 24 bit bez problemów została przez niego przerobiona (?) do standardowych kolorów i działała bez problemów w grze (w przeciwieństwie do DefMakera, który zawsze powodował jakieś problemy, nawet po przerobieniu ręcznie na 256 kolorów).

Cichy PW
8 maja 2009, 07:29
W takim razie muszę zacząć korzystać z DefTool, po w DefMakerze to by żadna jednostka nie powstała...

Assassin PW
8 maja 2009, 18:47
Jako że znalazłem ostatnio trochę wolnego czasu, i zostałem zmotywowany przez członków forum chcę zaprezentować plik def drakonina.
Oto i on: Drakonin
Oraz jedna faza ataku w gifie ;] http://img528.imageshack.us/img528/7564/drakoninatakyx8.gif
Piszcie co się wam nie podoba i co należy poprawić, to jest pierwsza wersja i będą jeszcze poprawki;P

Ps. Zrobię jeszcze wygląd na mapie, avatar, a siedlisko zlecę wszechstronnie utalentowanemu Qubie Drake ;D
Ps2. Dodałem w linku lepszą wersje z małymi poprawkami.

Quba Drake PW
8 maja 2009, 18:54
Pięknie… Nic dodać nic ująć, jedna z niewielu ( prawie ukończonych jednostek, prawie bo brakuje niektórych elementów np. siedliska(które zrobię niebawem) Brawo New, tylko tak dalej.

Dragonar PW
8 maja 2009, 19:05
Przepięknie! :) Bardzo dobra jednostka i co najważniejsze - ukończona. W pliku *.def używałeś czasem tych samych klatek - te akurat miały obwódkę, więc czasem miga nam ta obwódka. Trzeba kopiować klatki, aby nagle w ataku, gdzie obwódki nie ma być się nie pojawiała.

Cichy PW
9 maja 2009, 09:01
Genialny ten Drakonin! Szczególnie ten rzut mieczem! Pierwsza klasa jakości, oby tak dalej.

PS Zrobiłem DEF swojego krasnoluda w DefTool, wszystko pięknie ładnie, przekombinowałem z za małą ilością klatek kopiowaniem bez obwódki. Niestety w gra źle wyświetla cień (w kolorze tła - różowym). Którą opcję należy zmienić, by cień wyświetlał się prawidłowo?

Dragonar PW
9 maja 2009, 14:34
Być może Twój Krasnolud ma cień koloru trochę innej wartości RBG, niż wszystkie jednostki w H3.
ZOBACZ. Po kliknięciu na jeden z kolorowych kwadratów, można samemu wybrać kolor, który gra będzie traktować jak cień. :)

Cichy PW
9 maja 2009, 15:12
No nareszcie wszystko działa... oto wynik moich prac:

Berserker - plik DEF

Pozostał tylko awatar, budynek na mapie, ikonka w mieście i jednostka na mapie przygody :P.

--------------------------------
Poprawiłem też animację chodu Hydry z Czachami:
klig!

ziomal121 PW
9 maja 2009, 15:51
Hmmm Hydra bardzo ładnie wygląda tylko czaszki jeszcze troszke za bardzo podkakują.
Berserka w grze nie sprawdze aż ponieważ nie umiem podmnieniać jednostek ale się przeżyje.
PzDr.
M

Dragonar PW
9 maja 2009, 16:21
Tak, hydra wygląda lepiej. :) Fajnie, że stworzyłeś plik *.def Berserka.

Cichy:
Pozostał tylko awatar, budynek na mapie, ikonka w mieście i jednostka na mapie przygody :P .
Jeszcze dwa obrazki, po zaatakowaniu jednostki. :P

ziomal21:
Berserka w grze nie sprawdze aż ponieważ nie umiem pomnieniać jednostek ale się przeżyje.
A co jest w pierwszym poście tego tematu? Właśnie poradnik, jak podmieniać jednostki.

Goldenraz PW
9 maja 2009, 17:07
Hydra super. Czaszki ruszają już się w miarę naturalnie - na pewno nie rzuca się w oczy cokolwiek - krótko mówiąc - pasują. Wg mnie dużo lepszy byłby naszyjnik z czaszek, ale to już byłaby masa roboty.

Dragonar PW
9 maja 2009, 21:14
To mam od NMN:









Cichy - przyda to Ci się? :)


ziomal121 PW
9 maja 2009, 21:32
Władco Smoków co do tego poradnika to wiesz ja jestem mało kapujący więc nawet nie kombinuje ;p.
Co do tych obrazków Berserka to jest git majonez ;D

Cichy PW
10 maja 2009, 07:24
Władca Smoków:
Cichy - przyda to Ci się? :)
Władco! To przepadło w katakliźmie (a tak na prawdę podczas czyszczenia kompa). Znacznie ułatwiłeś mi pracę!

Tylko potrzebuję jeszcze nazwy jednego pliku DEF - budynek krasnoluda.

NMN, wielkie dzięki za prowadzenie archiwum jednostek :P. Uratowałeś mnie tym.

Goldenraz:
Wg mnie dużo lepszy byłby naszyjnik z czaszek
Coś mi się kojarzy z Heroes V xD.

PS Właśnie skończyłem hydrę (na prawdę dobrze się pracuje w tym DefToolu)

DEF do pobrania

Animacja

Goldenraz PW
10 maja 2009, 11:32
W HV prawie w ogóle nie grałem i wyglądu prawie żadnych jednostek nie pamiętam xD

ziomal121 PW
10 maja 2009, 12:39
Ta Hydra jakoś mi nie przypadła do gustu.Ale to chyba z powodu takiego, że nie lubię Cytadeli.

Dragonar PW
10 maja 2009, 13:41
Cichy - ta hydra jest wspaniała! :) Bardzo szybko tworzysz całe jednostki. Zgodzisz się na to, aby Twoja hydra była w FU? Będziesz dopisany oczywiście do listy autorów. Zastąpiłbym Piekielną Hydrę.
Nazwa pliku *.def siedliska krasnoludów na mapie to: 'AVGdrwf0.def'.

Cichy PW
10 maja 2009, 14:24
Cytat:
Bardzo szybko tworzysz całe jednostki
Wystarczyło tylko przekolorować i dodać różne warianty czaszek... Krasnoluda robiłem za to kilka tygodni xD i do tego nie wszystkie klatki.

Cytat:
Zgodzisz się na to, aby Twoja hydra była w FU?
Oczywiście, tylko musisz skombinować jakieś oryginalne statystyki :P (nie podobne do piekielnej hydry).

Cytat:
AVGdrwf0.def
Nareszcie, jednostkę Krasnolud Weteran (Berserker) ogłaszam po 2 latach za skończoną :D.

Dragonar PW
10 maja 2009, 14:31
Cichy:
Nareszcie, jednostkę Krasnolud Weteran (Berserker) ogłaszam po 2 latach za skończoną :D.
Za jakiś czas będzie do ściągnięcia wersja z portretem, siedliskiem, itd?
Zamierzasz zrobić downgrade swojej hydry?

ziomal121 PW
10 maja 2009, 15:07
Przepraszam że się wtrące ale co do statystyk Hydry to powinna mieć większe niż piekielna Hydra.
A i najlepiej jej odjąć ten kwas czy coś...
strona: 1 - 2 - 3 ... 64 - 65 - 66 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel