Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 162 - 163 - 164

Altair PW
8 maja 2008, 17:03
Do gry defa najprościej chyba dodać def toolem. Oczywiście wtedy nazwę trzeba dać taką jak zamieniana grafika.

shVVed PW
31 maja 2008, 22:34
Oto moja jednostka. Nazwałem ją Dementor
http://i25.tinypic.com/svjp6w.jpg
I co o nim sądzicie?


Micki PW
1 czerwca 2008, 18:17
Sądzę, że nie wygląda najgorzej, lecz nie jest zbyt zmieniony. Nie wiem, czy to ma być Dementor z Harry'ego Pottera, lecz jeśli tak, to nie jst zbyt podobny.

Dragonar PW
22 czerwca 2008, 17:53
Chciałem zadać pytanie: jak trwale zmienia się statystyki potworów i w jakim pliku?

Ginden PW
22 czerwca 2008, 19:38
CRTRAITS.TXT.
Słyszałeś o boskiej wyszukiwarce (ofiary dziękczynne przyjmuje dwugłowa łasica)?

Dragonar PW
22 czerwca 2008, 20:09
Jest taki plik *.txt - "CRTRAIT0". Czy to ten? Ma inną nazwę niż podał Ginden. Jest jeszcze - "ZCRTAIT.txt", który jest chyba identyczny jak poprzedni. Też edytować go tak samo (żeby był taki sam)jak "CRTRAIT0.txt"?

Trang Oul PW
22 czerwca 2008, 21:59
Wypakuj sobie CRTRAITS z h3bitmap.lod.

Dragonar PW
22 czerwca 2008, 23:01
Mam go. Ale 2 pliki wspomniane przeze mnie w poście wyżej są takie same jak plik CRTRAITS. Czy je też mam tak samo edytować?

avatar PW
23 czerwca 2008, 06:59
Zawsze możesz przekonać się sam metodą prób i błędów...

Dragonar PW
24 czerwca 2008, 01:26
Jak zmienić tła portretów jednostek? Acid Dragonowi się to udało, np. Wilkołak na tle Inferno. W moim modzie będzie ulepszenie we Wrotach Żywiołów, a Czarodziejka ma tło bastionu, więc chcę, żeby miała tło z Wrót Żywiołów.

Ginden PW
24 czerwca 2008, 08:42
Nie radzę się za to zabierać. Próby grzebania w TWCRPORT zwykle kończą się klęską (wszystkie portrety mają jedna paletę).
Ale niech ci będzie. Portrety są w pliku TWCRPORT.DEF.

Dragonar PW
24 czerwca 2008, 14:52
To że w TWCRPORT.DEF są portrety to ja wiem. No, ale ciekawe jak to zrobić?

avatar PW
24 czerwca 2008, 15:18
Normalnie.
Wypakowac z tego defa wszystkie składowe pcx-y. Zmienić tła w dowolnych PCX-ach. Podmienić orginalne i to wszystko z powrotem skompilować w plik DEF. Teoria jest prosta. Życzę powodzenia w praktyce.

Dragonar PW
8 lipca 2008, 14:24
"OGŁOSZENIE"

Szukam gotowej jednostki do moda. Potrzebna jest jednostka na ulepszenie do Twierdzy. Nawet w Qicksilverze nie ma jednostki do Twierdzy! Jeśli ma ktoś wszystkie *.def'y i portret jednostki, to niech przysyła na adres:

kondzio09-10@wp.pl

jankes_begbie PW
9 lipca 2008, 20:07
Smoku, czy coś Tobie wiadomo nt. galerii jednostek w Jaskini Behemota? Swego czasu była tam dosyć pokaźna galeria stworzonych przez graczy jednostek, ktore nie znalazły się w WoGu. Klikając na linka prznosi mnie do Groty, a tutaj w galerii takowych nie widze. Czasami miło obejrzeć wypociny innych.

Dragonar PW
9 lipca 2008, 21:10
Też kiedyś chciałem zobaczyć galarię, ale zawsze mnie przenosi do KG...

PS: Jankes_begbie, czy chciałbyć dołączyć do mojego Teamu robiącego moda - Four Upgrades? Pisałeś, że ostatnio zajmowałeś się statystykami jednostek, mógłbyś pomóc.

Acid Dragon PW
10 lipca 2008, 10:35
Faktycznie, kiedyś ta galeria istniała i funkcjonowała. Myślę, że da się zrobić podobną Galerię w Grocie, ale niekoniecznie natychmiast.

Dragonar PW
11 lipca 2008, 21:07
Kiedyś, w tym temacie Hobbit pokazywał swoje propozycje portretów dla jednostek. Chłop miał tło takiego dużego domu pokrytego słomą, a niziołek małej chatki z drzewkami. Ja zawsze w H3 rekrutowałem Chłopów w małej chatce z drzewkami, a niziołków w dużej chacie. Czy to jest jakiś błąd, czy Hobbit się pomylił?

EDIT: Sprawdziłem. To jednak Hobbit się pomylił. :P

Alamar PW
11 lipca 2008, 21:17
Sprawdź sam

Dragonar PW
7 września 2008, 14:35
Prezentuję swoją pierwszą jednostkę:


LEŚNY CENTAUR

Przynależność: Bastion
Siedlisko: Sylvanie Gospodarstwo (to samo co Sylwańskich Centaurów)

Statystyki:

Atak: 8
Obrona: 5
Szybkość: 7
Punkty Życia: 15
Obrażenia: 4-5
Strzały: 24
Przyrost: 7
Koszt: 200
Właściwości specialne: Wesoły (jest pod działaniem zaklęcia Uniesienie)

To tylko projekt - nie ma animacji.
Jednostka może być downgrade Sylwańskiego Centaura.
Pomyślałem, że skoro jest połączenie Centaura Bojowego i Wysokiego Elfa, to zrobię połączenie Centaura i Leśnego Elfa. :)

Proszę o komentarze (tylko nie ostre, bo to moja pierwsza jednostka).
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel