Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 44 - 45 - 46 ... 162 - 163 - 164

Agrael PW
12 czerwca 2007, 15:52
Zupełnie nowy wygląd mojego Strażnika Bram Piekielnych
Strażnik Bram Piekielnych
Mam nadzieję, że teraz wam przypadnie do gustu?

Sheensherr PW
12 czerwca 2007, 16:37
No, no, no......już lepiej :P Ale nie może mieć twarzy jak ad. Czemu jego skóra jest w takie paski i skąd tą maczugę masz. Usuń czartowi naszyjnik i np daj mu jakąś zbroję

Edit: Po co zmieniać broń, lepiej pysk arcydiabła :|, poza tym sukkuba jest ładna :P

Ginden PW
12 czerwca 2007, 16:46
Extra! Odejmij naszyjnik, ew. zmień broń i zaanimuj i mamy nowego dowódcę Inferno.

Tilogour PW
12 czerwca 2007, 21:48
Agrael - ładny:) Może pokusisz się o animacje?

Sheensherr PW
13 czerwca 2007, 17:29
Jest dobry, tylko zmień mu pyszczycho. ;)

Edit: A oto wersja werewolfa z MM VI, wg. mnie wygląda ładnie - moze moglby zastąpic tego - aktualnego TEN

Cichy PW
13 czerwca 2007, 19:14
[EDIT:więc...]Sorry za krytykę, ale gdy widzę ten róż, od razu dostaję obrzydzenia... bleeee....
EDIT: O tych zmieniających się kolorkach wiedziałem, ale nie wiedziałem, że sprite'y są TYLKO różowe. A szkoda :[

vinius PW
13 czerwca 2007, 19:31
No chłopie, nie boj sie krytyki :) po to jest ten temat.
co do różu - da się zmienić. Po prostu każda jednostka w MM6 jako sprite ma kolor różowy, gdyż jest on potem zmieniany względem poziomu (tj wilkołak ma niebieskie gacie, jego wyższa forma - czerwone).

Sheensherr PW
13 czerwca 2007, 21:32
Niestety ja nic nie mogę zmienić - photoshop mi siadł :/ :|

Agrael PW
16 czerwca 2007, 12:39
To jest mój Strażnik Bram Piekielnych po przeróbce...
Przeróbka

Miziak PW
16 czerwca 2007, 12:43
NIEUMARŁA NAGA

Oto mój pierwszy potwór mam nadzieję, że się wam spodoba.
Nieumarła Naga

Jeśli się wam nie podoba to podzcie jak mam go poprawić.

Czekam na komentarze. =]

Ginden PW
16 czerwca 2007, 12:44
Zmniejszyć, zmienić kąt patrzenia.
@Agrael: miecz lepszy, trochę zbroja nie pasuje... Ale o wszystkim decyduje animacja.

Sheensherr PW
16 czerwca 2007, 13:19
@Agrael: Ładnie, tylko cały czas chodzi, żeby mu pysk zmienić, bo zbyt podobny do arcydiabła jest !!
@Miziak: Zbyt rozpikselowana

Miziak PW
16 czerwca 2007, 13:24
Ok poprawie.
Dzięki!!!

Agrael PW
16 czerwca 2007, 13:28
@Sheensherr: a co byś powiedział gdybym arcydiabłowi obrócił rogi..., bo tak to nie mam pomysłu jaką inną mu dać tą głowę
@Ginden: dzięki za tą pochwałę to mało, ale wreszcie napisałeś mi coś co nie było krytyką:)

Sheensherr PW
16 czerwca 2007, 13:37
Tak jak wcześniej pisałem, weź różne kawałki od różnych potworów ( muszą do siebie pasować)

Edit: Bo sebolol brzmiał wieśniacko ):PP

Agrael PW
16 czerwca 2007, 13:39
OK, a tak przy okazji czemu zmieniłeś nick???

vinius PW
16 czerwca 2007, 13:41
Miziak - jak to zmniejszysz, aby nie bylo żadnych pikseli to zapowiada sie ok!

Ginden PW
16 czerwca 2007, 14:03
Agrael: gdzieś w tym temacie Hobbit prezentował Kreegana z MM. Może weźmiesz jego głowę (tj. Kreegana, nie Hobbita)?

Warmonger PW
21 czerwca 2007, 08:06
Mam dość szalony ppomysł. Zmiennokształtny / Shapeshifter. Dysponuje on pewną (sporą) ilością punktów życia i w każdej rundzie (zaczynając od drugiej) zmienia się w LOSOWĄ jednostkę, której suma punktów życia jest równa sumie punktów życia zmiennokształtnych.
Np. nasz oddział ma 800 punktów życia, może więc zmienić się w nieco uszkodzonego Błęktnego Smoka lub 80 pikinierów. Można też dać jakieś ograniczenia, żeby smok nie powstawał ze zbyt małego oddziału.

Proponuję, żeby była to jednostka piątego poziomu z 80 punktami życia i słabymi wszelkimi innymi statystykami.

Da się zrobić?

Sheensherr PW
21 czerwca 2007, 10:24
Spróbuj...;P
strona: 1 - 2 - 3 ... 44 - 45 - 46 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel