Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 110 - 111 - 112 ... 162 - 163 - 164

Chad PW
6 sierpnia 2013, 15:19
Tak się zastanawiałem nad nazwą też trochę długo, i wpadłem na kilka nazw jak i wyjaśnień "dlaczego tak?":
- Żywiołak Czasu (Time Element) - Magia oraz Umysł opierają się na tych samych aspektach przestrzennych co wszystkie inne "żywioły", czyli czas. Magia kontroluje Żywioły, Żywioły kontrolują kształt świata... ale co kontroluje magię, umysł? Nawet umysł kontrolowany jest przez zewnętrzne receptory, ale wszystko opiera się na jednej podstawie - czasie. Gdyby nie byłoby czasu, nie byłoby magii ani umysłu, ani też żadnych innych żywiołów. Jak kontrolować czas? Nikt tego nie wie, ale jednak żywiołaki Czasu posiadają i wiedzę i umiejętności, umysł i magię, które są w stanie to kontrolować.

Żywiołaki czasu wchodzą w akcję nie tak często jak inne żywiołaki - zdają sobie sprawę, jak bardzo zmiana biegu wydarzeń może zakrzywić bieg czasoprzestrzenny, dlatego starają się wybierać swoje bitwy tak rozsądnie, jak się tylko da.

- Żywiołak Światła (Light Element) - Prędkość światła jest uznawana za prędkość z jaką można podróżować w czasie, więc, w sumie na jedno wychodzi czy Czasu czy Światła, ale graficznie nie sądzę by to pasowało. Opis mniej więcej jak powyżej...

- Chrono Element (nie mam na razie pomysłu na Polską nazwę) - Teleportacja jest jedną z najwyższych form magii, a Ci, którzy posiadają wiedzę o tej magii, mogą zakrzywić czasoprzestrzeń, podczas teleportacji nie tylko zmieniając miejsce własnego położenia za pomocą magii, ale też zmianę czasu w którym znajdują się w danym położeniu. W końcu łańcuch wydarzeń został zachwiany i żywiołaki Umysłu i Magii skupiły się razem, by naprawić błędy cywilizacji, które nadużywały magię do teleportacji i podróży w czasie. Razem, łącząc wspólne siły, stają się (Żywiołakami Czasu?) i wspomagają bohaterów podczas ich bitew, by zapanować nad chaosem.

- Żywiołak Ładu (Order Element?) - Żywiołaki Magii i Umysłu istnieją po to, by utzymywać ład wszechświata, lecz kiedy nawet ich ogromna siła nie wystarcza, muszą scalić się w jeden organ, Żywiołaka Ładu. Reszta co tam chcecie, nie wgłębiałem się tutaj zbytnio logicznie gdyć Chrono Element jest mniej więcej tym samym.

0------0------0

Z innej beczki, zrobiłem niedawno fajnego defa co pasowałby do nekropolis jako alternatywna jednostka, ale co mi tam dam tutaj też linka:
http://www.speedyshare.com/fMnKk/Blood-Golem.zip

mitlandy PW
18 września 2013, 22:59
http://speedy.sh/8thBJ/Ccrusd.def

Ja zrobiłem templariusza jednostkę katedry niestety niedopracowana bo nie umiem tego zrobić jak ktoś by się mógł za tą jednostkę to Dzięki wielkie.

Drwal PW
18 września 2013, 23:16
Ciężko coś poprawić nie mając wszystkich klatek animacji. Fajnie, że udało Ci się jako tako to złożyć, pewnie na podstawie gifa. Nie da się jednak zbytnią nią grać. Animacja chodu fatalna, trochę wygląda jakby jednostka się potykała, widać że albo brakuje klatek, ale źle je złożyłeś. Podobnie można powiedzieć o innych animacjach, aż nie chce mi się wierzyć że twórcy Hoty tak fatalnie skleili Gifa. Mógłbyś pokazać skąd zdobyłeś te grafikę?

mitlandy PW
18 września 2013, 23:18
Drwallu zniektórych stron skopiowałem .chyba h3towns i akademii.
A i tak na podstawie gifa bo na blenderze ciężko mi się obsługiwać.
A co chciałbyś się nią zająć ?

witchking PW
19 września 2013, 11:40
Ruch zdecydowanie do poprawki, tu jest gif którego wystarczy wyciąć i będzie pięknie:


Reszta może nie jest idealna, ale pokazuje pewien potencjał

Moje marne próby poprawienia obrony:

mitlandy PW
19 września 2013, 16:47
I tak ładna praca czy mógłbyś przysłać mi def z tym chodzeniem ?

mitlandy PW
19 września 2013, 18:26
Nie wiem gdzie to było na jakiej stronie ale Ktoś prosił żeby zrobił nowy kapitol > Więc proszę mnie niewińcie ale dam link z defem.

http://speedy.sh/4TZ7f/TBFRhal4.def

witchking PW
19 września 2013, 19:35
Nie mam defa chodzenia;) Trzeba by go zrobić jakoś z tego gifa.

Poprawiłem trochę animacje obrony:

mitlandy PW
19 września 2013, 19:53
Pięknie coraz lepiej .
To może kiedyś zrobimy go całego .
Chciałbym spytać co z twoją animacja ul ducha piasku .

MinosKing PW
20 września 2013, 11:39
Witchking a gdy by do animacji obrony dodać zamiast tego miecz odchylanie to podnoszenie go tak jak by chciał skontrować ten atak mogło by to wyglądać w tedy o wiele lepiej;)

Oczywiście jeśli wiesz co chcę przez to powiedzieć coś na podobieństwo Obrony Krzyżowca z Zamku ale oczywiście bez przesady to tylko pewna myśl nie koniecznie do zrealizowania. Co do animacji a gdy by faktycznie z tego gifa udało się ją odtworzyć mogło by to wyglądać bardzo przyzwoicie.

mitlandy PW
20 września 2013, 22:17
Chciałbym się spytać jak atak wygląda .
Bo ja jestem początkowy i zbytnio się nieznam .
A z obronną pomyślimy taki jest wystraczający dobry.
Niema chyba aż takich żeby zmieniać w obronie rzeczy.
W niektórych filmach w grach itp. Widziałem że się tak bronią .
Dla templariuszy to wystarczy.

Kastore PW
20 września 2013, 22:22
Tak wygląda:

Drwal PW
20 września 2013, 23:38
Bardzo ładnie Ci wyszła ta obrona Witchking. Wydaje mi się tylko, że jednostka straciła na jakości, jest jakaś bardziej pikselowa, mniej wyraźna. Czy to wina przejścia na format gif i w defie wygląda lepiej?

MinosKing PW
3 października 2013, 16:29
Mam gorącą prośbę do Moderatorów którzy posiadają defy istot które wymienię niżej w zamian dam defy innych istot które posiadam a nie zauważyłem ich w Banku Stworów:

Potrzebuję defów na mapie przygód:
1).Królowej Liczy,
2).Kwarcowego i Ametystowego Smoka,
3).Kwasowego Pomiota (Acid Fear),
4).Wiedźmy z Bagien,

Komplet Defów które dam w zamian za te podane powyżej:
1).Ancient Rhino,
2).Big Wyrm,
3).Dalek + Ground Dalek,
4).Enormous Crab,
5).Kościany Golem;(ten był w Banku Stworów ale niekompletny),
6).Lord of Chaos;(co do tych trzech pozostałych to nie wiem czy były kompletne),
7).Simurgh,
8).Tsar-Thaatle

Przeszukiwałem wiele stron ale nie znalazłem tych których potrzebuję dla tego poprosiłem o pomoc.

Edit: Zgodnie z umową umieszczam link do obiecanych defów: http://speedy.sh/vHnqy/Nowe-istoty-do-Homm-III-Kompletne-defy-i-screeny.rar. Po mimo tego że nikt nie znalazł defów wymienionych w poście to dziękuję za pomoc :]


Drwal PW
3 października 2013, 16:44
Cytat:
Przeszukiwałem wiele stron ale nie znalazłem tych których potrzebuję dla tego poprosiłem o pomoc. Link do defów w zastaw dodam jeszcze w tym samym poście
ale dopiero po otrzymani tych o które proszę;)

Nie wiem jak postrzegają to inni, ale dla mnie jest to co najmniej chamskie. Tutaj każdy tworzy coś społecznie, forum jest do pomagania, a nie jakiś wymian. Szukasz debili którzy poszukają defów za Ciebie, a w zamian oferujesz coś "superowego czego nie znacie i nie macie". Żałosne... . A jak nie znajdziemy to co nie dasz? Poza tym jak to taka wymiana, z jakiej racji my mamy pierwsi ci coś dać, a potem ewentualnie ty, jak się zlitujesz? Targ sobie tu urządził... .

MinosKing PW
3 października 2013, 16:52
Drwal:
Nie wiem jak postrzegają to inni, ale dla mnie jest to co najmniej chamskie. Tutaj każdy tworzy coś społecznie, forum jest do pomagania, a nie jakiś wymian. Szukasz debili którzy poszukają defów za Ciebie, a w zamian oferujesz coś "superowego czego nie znacie i nie macie". Żałosne... . A jak nie znajdziemy to co nie dasz? Poza tym jak to taka wymiana, z jakiej racji my mamy pierwsi ci coś dać, a potem ewentualnie ty, jak się zlitujesz? Targ sobie tu urządził... .

Źle zrozumiałeś mój post nie szukam jak to ująłeś debila <przepraszam za słowo> a kogoś kto może posiadać defy których mi brakuje. Naprawdę nigdzie nie znalazłem potrzebnych mi defów gdy by nie to nie umieszczał bym takiej informacji. Nawet jak nie uda się nikomu znaleźć tych defów to po mimo to podam link do tech które wymieniłem post wyżej.

witchking PW
3 października 2013, 17:53
Bank stworów powstał w taki sposób, że ludzie oddali coś ze swoich zbiorów. Sam podrzuciłem drwalowi kilka defów których nigdzie indziej nie znajdziesz. Masz coś ciekawego? To się tym podziel. Chcesz się targować? To źle trafiłeś.

MinosKing PW
3 października 2013, 17:57
Dobrze Witchking masz rację źle to zabrzmiało link znajdzie się w pierwszym poście który dzisiaj napisałem.

witchking PW
3 października 2013, 18:11

Tak przy okazji ostatnio się bawiłem.

MinosKing PW
3 października 2013, 18:29
Nawet fajnie ta postać wygląda. Czy to Hobbit zrobiony na podstawie Froda z Władcy Pierścieni?
strona: 1 - 2 - 3 ... 110 - 111 - 112 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel