Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/miasto/żart] Szklarnia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 8 - 9 - 10

AmiDaDeer PW
17 lutego 2015, 22:01
Stragan.

Kammer PW
17 lutego 2015, 22:03
Kompostownik.

bRyland PW
17 lutego 2015, 22:13
Stragan, kompostownik -> pomysły na budynki specjalne? :D

Arszonto PW
18 lutego 2015, 00:07
Przykład korzystania ze shaderów w blenderze o których ci pisałem:
(render niewyraźny a modele proste, bo na szybko robione. Również góra konewek wygląda słabo, a to z powodu iż w pośpiechu nie dokończyłem sceny. Teraz jestem już na telefonie i tego nie zmienię. Ale chyba na niższych partiach widać co chciałem zaprezentować.)



Wydaje mi się, że właśnie o taką "metalowość" chodziło Witchowi.

Jeśli taki efekt pasuje, to mogę ci podesłać te pliki.

orodreth PW
18 marca 2015, 21:38
Lubię Ziemniaka. Ziemniak wymiata.
Wygląda na to że jeszcze nie wymyślono tylko miasta gdzie by wszystkie jednostki latały lub wszystkie jednostki strzelały. Oraz miasta Zergów (robalostworów) z starcraft.

Andriej PW
24 października 2015, 14:39
Ktoś jeszcze kontynuuje tworzenie tego moda?

krasnolud99 PW
24 października 2015, 17:19
Autor kontynuje tego Moda tylko nie wrzuca nic na kwasową

bRyland PW
24 października 2015, 20:59
A gdzieś indziej wrzuca? Gdzie? ;)

krasnolud99 PW
25 października 2015, 08:01
Nigdzie, ma też inne projekty, więc na razie zajmuje się tymi innymi projektami.

Kastore PW
25 października 2015, 09:29
Więc dlaczego napisałeś, że kontynuuje tego moda i skąd w ogóle miałeś taką informację?

krasnolud99 PW
25 października 2015, 11:46
Gdyż planował go dokończyć, nie wiem jak jest teraz. Gadałem z nim na GG

zmudziak22 PW
25 marca 2016, 11:33
Ziemniak Juggernaut będzie Tankiem czy superofensywny jak Barbarzyński Miś?

Nicolai PW
27 marca 2016, 22:11
Ale Ziemniak zostać musi, wszak to moja miłość do tej jakże szlachetnej bulwy była niejako praprzyczyną powstania tego miasta :P W każdym razie wpadłem na pomysł, by był to teleporter... Poruszałby się kłączami pod ziemią.

Drwal PW
28 marca 2016, 15:47
Postanowiłem na moment włączyć i o dziwo uruchamia się bez problemu. Osobiście wolałbym bardziej gołe te owoce warzywa, niż ubrane w te różne stroję, ale ma to swój klimat. Przy ziemniorze zrezygnowałbym z dwóch surowców potrzebnych do zakupu - nie wygląda to dobrze w VCMI. Ekran miasta ma chyba też większy potencjał, niektóre budynki są zbyt podobne do siebie. Brakuje im takiej fajnej charakterystyczności. Może zrobić jakąś animacje, by było w tym więcej życia (i dostosować się do dynamicznej muzyki)?
To tak w skrócie, obyś się tylko tym szybko nie znudził.

Co do Twojego wymogu, zastanów się nad tym jeszcze raz. Po pierwsze nie mamy myślę na tyle dużej społeczności, by pod każdym postem modera było 10 kolejnych, do tego merytorycznych - nawet ostatnia nowinka o Hocie nie wywołała wielkiego szumu. Po drugie, to takie sztuczne stawianie sobie granic. Najlepiej zawsze jest gdy projekt sam dojrzewa i automatycznie zyskuje merytoryczną dyskusje.

Dla tych co nie chcą/nie mogą zainstalować poniżej wrzucam parę screenów.








Drwal PW
28 marca 2016, 16:29
Pan Kapelusz:
...Dwarf

Jest w Grocie większa zniewaga? :)

Co do dopisywanie/wklejania - lepiej chyba udostępnić nową paczkę. VCMI nie jest trudne do edycji, ale ludzie mimo wszystko mają problemy. Ja już dostałem wiadomość na gg - "gdzie się to wkleja?"

thunderlord PW
31 marca 2016, 21:20
MadHatter - póki nie jest jeszcze za późno, jako fan Herosów uniżenie proszę, abyś pod żadnym pozorem nie kontynuował prac nad tym warzywniakiem. ---wymrożone---

Eggyslav PW
31 marca 2016, 21:44
Thunderlord, póki nie jest jeszcze za późno, Jako fan Heroesów i Grotowicz, uniżenie proszę cię o ---wymrożone---. Jak ci się nie podoba praca Kapelusznika, trudno, Szklarnia jest specyficznym, żartobliwym projektem, nie każdemu musi się podobać ---wymrożone---

KammerKammerI tym sympatycznym akcentem kończycie tę dysputę. Proszę o kulturalne rozejście się do kątów. Kolejne posty polecą.

Drwal PW
1 kwietnia 2016, 14:02
A już Ci miałem proponować nowy wygląd jednostki 7-poziomu.



Swoją drogą Szklarnia miała przebić popularnością kartofla Pou. :P


thunderlord PW
4 kwietnia 2016, 19:16
@Madhatter - A co powiesz na wybuchającą kalarepę :) ?

Andruids PW
4 kwietnia 2016, 19:58
@thunderlord Zrobiłeś zajebiste miasto składające się z 7 obrazków i powiedziałeś wszystko co było do powiedzenia w tym miejscu, więc jako fan modowania stanowczo radzę abyś sobie darował.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 8 - 9 - 10
temat: [VCMI/miasto/żart] Szklarnia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel