Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 20 - 21 - 22

avatar PW
8 stycznia 2015, 20:22
A czytałeś posty wcześniej? Wymagania minimalne podali dlatego, że takie najsłabsze maszyny są w grupie deweloperskiej gry.

Nerevar PW
8 stycznia 2015, 20:37
Cytat:
A czytałeś posty wcześniej? Wymagania minimalne podali dlatego, że takie najsłabsze maszyny są w grupie deweloperskiej gry.
A to nie jest li tylko teoria fanowska, a nie faktycznie potwierdzona informacja?

voncur PW
9 stycznia 2015, 06:12
http://www.forum.acidcave.net/post.php?pid=98443
Tak sobie CRW wymyślił...

Po prostu podali wymagania win7.
Hobbit wyjaśnił, że przez sposób wyświetlania cieni jest potrzebny dx 10.0
A żeby był dx 10, musi być co najmniej Vista.
Więc kółko się zamyka.

Tylko przez lenistwo, że chcieli użyć gotowych instrukcji cieniowania z DX...

Hellburn PW
9 stycznia 2015, 08:22
Ja się zastanawiam dlaczego kogokolwiek dziwi to, że w wymaganiach nie podano (i nie podaje się już) Windowsa XP. Przecież wspomniany przestał być wspierany przez Microsoft już chyba rok temu. Do tego dochodzą jakieś własne, autorskie zmiany w silniku gry. Dla mnie oczywiste było, że wymagania będą zwiększone.

Nerevar PW
9 stycznia 2015, 13:48
Że będą zwiększone, to akurat było oczywiste. Że aż tak, to się chyba nikt nie spodziewał - bo to są wymagania porównywalne z tymi, które miało H6 (w niektórych aspektach jedna gra ma wyższe, w innych druga), a samo to chyba świadczy o tym, że coś jest jednak nie tak.

Natomiast to, że Microsoft zrezygnował ze wspierania XP nie oznacza, że wszyscy z automatu przerzucą się na nowsze systemy. To, co dotychczas pokazało Ubi gdy idzie o wersję HD powinno bez żadnego problemu działać na XPeku - no, ale po co poświęcić odrobinę wysiłku...

Alistair PW
9 stycznia 2015, 15:07
Wymagania, zwłaszcza brak XP, to kolejny świetny powód, żebym tego nie kupował. Nie chce mi się wydawać 5 dych na grę tylko dla poprawionej grafiki. A uważam, że wymagania są kosmiczne jak na po prostu lepszą grafikę. Z tego co widzę, to wystarczyło hasło HD, żeby kilka osób z Groty rzuciło się na to jak spragniony na pustyni na widok wody. Jestem ciekaw jak będzie wyglądać kwestia błędów, bo Ubi jest w stanie to skopać.

ewerlordxp PW
9 stycznia 2015, 15:44
Hmmm..... Skoro to będzie remake to czy statystyki Jaszczuroczłeków i Reptilian będa takie jak w H3tRoE czy H3SoD

http://heroes.thelazy.net/wiki/Lizardman_and_Lizard_Warrior

voncur PW
9 stycznia 2015, 15:46
Nie podaje się XP, bo nie ma na nim DX10 i SM 2.0

Drwal PW
9 stycznia 2015, 15:49
29 stycznia będzie tylko premiera RoE w wersji HD, a więc podstawki. Logika zatem mówi że statystyki, tłumaczenia i inne tego typu rzeczy będą z tej wersji. Nie zdziwiłby się jednak, gdyby cześć błędów z RoE została naprawiona, w tym także mogą zaktualizować statystyki. Czy jednak tak będzie, nie wiadomo. Według mnie statystyk nie ruszą, ale przekonamy się już za niecałe 3 tygodnie.

Alistair:
Z tego co widzę, to wystarczyło hasło HD, żeby kilka osób z Groty rzuciło się na to jak spragniony na pustyni na widok wody.

Nie wiem czy jesteś fanem "trójki", ale ja się temu nie dziwie. Wydanie czegokolwiek do Heroes 3 po tylu latach to naprawdę spore wydarzenie, zwłaszcza ze screany naprawdę zachęcają. Poza tym to strona o MM, więc każda nowa gra czy dodatek wywołują spore poruszenie.

Nerevar PW
9 stycznia 2015, 15:51
Cytat:
Nie podaje się XP, bo nie ma na nim DX10 i SM 2.0
Chodzi ci chyba o SM 4.0.

Pytaniem otwartym jest, co u licha w tej edycji sprawia, że te dwie rzeczy są niezbędne. Bo praktycznie takie same (albo i o wiele lepsze) efekty da się uzyskać bez nich.

voncur PW
9 stycznia 2015, 16:03
Hobbit wysunął teorie że rozbija się o cienie.

AmiDaDeer PW
9 stycznia 2015, 17:18
Są trzy opcje:

1. Shader Model 4.0. nie jest w ogóle w tej grze używany.
2. Cienie są generowane przez SM, bo grafikom nie chciało się odtwarzać dokładnych cieni w klatkach animacji.
3. Cienie są generowane przez SM, bo czekają na nas jakieś bajery graficzne.

J. M. Sower PW
9 stycznia 2015, 17:38
Nie ma co zbytnio rozpaczać, gdy jeszcze nie ujrzeliśmy gotowego produktu. IMO wymagania są zawyżone, a kto wie, może i gra będzie działać na XP (rozumiem sprawę SM i DX, ale nadzieja zawsze pozostaje ;P). W końcu to co podali, to mają być dopiero wymagania minimalne, a mimo to, gra działa na tabletach. Ja pozostanę dobrej myśli.

Bluearga PW
9 stycznia 2015, 19:22
Prawda jest taka, że Ubi to jedno wielkie bambuko_(nawiązanie do odpowiedzi kogoś tam na mój wcześniejszy post) i jego miejsce jest jakieś 300 metrów pod powierzchnia ziemi czyli w Piekle. Tam Lucek by ich nauczył co to znaczy "robienie w bambuko"... Pod tym względem Ubi może podać rękę EA i razem pędzić po nagrodę złotego gówna.

W ogóle co do wymagań sprzętowych to ostatnio grywam dużo w grę "Primal Carnage: Excintion" i tak z ciekawości postanowiłam porównać jej wymagania sprzętowe z HD Remake:

OS: Windows XP SP3 (32-bit only) with DirectX 9.0c
Processor: 2.0GHz+ Single-Core CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GPU supporting Shader Model 3.0 (nVidia GeForce 7800 and above)
DirectX: Version 9.0
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 5 GB available space

Całkiem podobne_(w niektórych aspektach dużo niższe!), a teraz zobaczcie jak ta gra wygląda - http://store.steampowered.com/app/321360/?l=polish
Wymagania podobne a wygląd jednak nie :P Wiadomo, że screeny są z full detali, ale na medium_(na których gram) i tak dalej wygląda lepiej niż HD Remake.
Warto wspomnieć, że gra jest całkiem świeża i działa na Win XP, no popatrzcie, da się? Jasne, że się da.

Już nie wspomnę o tym, że jakiś czas temu było głośno o Tetrisie, który tnie się na najnowszej konsoli:
http://www.chip.pl/news/rozrywka/rozrywka/2014/12/ubisoft-nawet-tetrisa-wydaje-z-bledami

Dlatego ja bym na waszym miejscu się tak nie napalała i nie pisała głupot w stylu "nie kupowanie tego remake to strzał w kolano dla fanów Heroes". Otóż nie. Przecież mamy doprowadzić do ich upadku żeby prawa do gry kupił ktoś inny, bardziej ogarnięty i nie będący EA. Trzymamy się planu, prawda? Zwłaszcza, że sama ten plan zrobiłam :P

Ktoś tam gadał o uczciwości jeszcze - pokaż mi gdzie Ubi jest uczciwe wobec graczy. Nie trzeba szukać bo nie znajdziesz. Ono nie jest uczciwe, ja też wobec niego nie będę, wiele innych osób także.

Alamar PW
9 stycznia 2015, 19:25
Blue, nie mów, że nie wiesz, dlaczego EA wygrywa ową wspomnianą nagrodę, a nie Ubisoft?

zmudziak22 PW
9 stycznia 2015, 20:03
Poza serią M&M Ubisoft posiada inne serie gier. Więc wątpie że tak szybko upadną.

Dark Dragon PW
9 stycznia 2015, 20:15
Bluearga:
Dlatego ja bym na waszym miejscu się tak nie napalała i nie pisała głupot w stylu "nie kupowanie tego remake to strzał w kolano dla fanów Heroes". Otóż nie. Przecież mamy doprowadzić do ich upadku żeby prawa do gry kupił ktoś inny, bardziej ogarnięty i nie będący EA. Trzymamy się planu, prawda? Zwłaszcza, że sama ten plan zrobiłam :P

Sama wypisujesz głupoty. Nie kupowanie tego produktu to z pewnością obniżenie szans na pojawienie się rozszerzeń do niego.
O upadku możesz zapomnieć. Gry z marki Might & Magic póki co sprzedają się na tyle by na siebie zarabiać. W razie czego Ubi ma potężne zaplecze finansowe (i masę innych marek przynoszących niemałe zyski).

Qui PW
9 stycznia 2015, 22:23
Cytat:
W razie czego Ubi ma potężne zaplecze finansowe

Tak potężne, że nie stać ich na nowe modele jednostek do H7 :P.

Cytat:
(i masę innych marek przynoszących niemałe zyski).

Z tego co czytałem, Assassin's Creed niedawno został przez nich zepchnięty ze skarpy :P.

Dark Dragon PW
9 stycznia 2015, 22:49
Qui:
Tak potężne, że nie stać ich na nowe modele jednostek do H7 :P.

Stać ich na pewno. Mają jednak ograniczony budżet na ten tytuł.

Qui:
Z tego co czytałem, Assassin's Creed niedawno został przez nich zepchnięty ze skarpy :P.

Nie zabiją kury znoszącej złote jaja. Poza tym jest jeszcze Far Cry, Rayman, Just Dance, Settlers, Anno, Rocksmith czy też różne gry spod szyldu Toma Clancy'iego.

AmiDaDeer PW
9 stycznia 2015, 23:12
Bluearga:
Przecież mamy doprowadzić do ich upadku żeby prawa do gry kupił ktoś inny, bardziej ogarnięty i nie będący EA. Trzymamy się planu, prawda? Zwłaszcza, że sama ten plan zrobiłam :P
Twój plan jest beznadziejny. Zakłada on bowiem, że istnieje jakaś firma, która:

1. Zechce kupić markę przeznaczoną prawie wyłącznie na pecety;
2. Zajmie się nią lepiej niż UbiSoft.

Dopóki nie wskażesz konkretnego przykładu popartego mocnymi argumentami, śmiem twierdzić, że taki wydawca się nie znajdzie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 20 - 21 - 22
temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel