Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 20 - 21 - 22

Biros12 PW
29 stycznia 2015, 10:47
Dokładnie... od samego początku nic tylko samo narzekanie! Podejdzie do sprawy nie jak typowy POLACZEK.

Alamar PW
29 stycznia 2015, 10:48
Tutaj masz recenzję z GoL-a.

CRW PW
29 stycznia 2015, 11:05
Moim zdaniem główną wadą tej gry (poza drobnymi niedociągnięciami w paru miejscach) jest to, że zawiera tylko RoE. Przy czym Ubi nie ukrywał, że tak będzie, więc kupując każdy wiedział, co dostanie.

Główny element reedycji (odświeżenie grafiki) moim zdaniem wyszło świetnie. Jest niby kilka niedociągnięć niestety, ale i tak nie uchybia to grafikom.

Na pytanie czy warto kupić każdy musi odpowiedzieć sobie samemu. Ja kupiłem, nawet jeśli miałby to być tylko nieużywany element kolekcji. Mimo wszystko liczę też, że Ubi zdecyduje się na odtworzenie dodatków.

Dark Dragon PW
29 stycznia 2015, 11:08
Cytat:
Podejdzie do sprawy nie jak typowy POLACZEK.

Czyli jak? Mam nie zwracać uwagi na błędy i niedociągnięcia?

kuackillah PW
29 stycznia 2015, 11:10
Czy tylko ja nie mam możliwości grania w losowe mapy ? czy to wersja tylko z tymi dostępnymi w podstawce ? jeżeli tak to ta gra sensu nie ma niestety dla mnie :( so sad ...

CRW PW
29 stycznia 2015, 11:14
W RoE nie było generatora map losowych.

Dark Dragon PW
29 stycznia 2015, 11:15
Od początku było wiadomo, że w grze nie będzie generatora map :P. (Ten został wprowadzony w SoD).

AlamarAlamarw Armageddon's Blade

kuackillah PW
29 stycznia 2015, 11:18
A to sorki mój błąd sądziłem że od początku były :) wygłupiłem się tylko :)

Nerevar PW
29 stycznia 2015, 11:23
Cytat:
Czyli jak? Mam nie zwracać uwagi na błędy i niedociągnięcia?
Oczywiście - inaczej nazwą cię* właśnie polaczkiem (ew. polaczkiem-cebulaczkiem). Bo przecież każde słowo krytyki to musi być objaw marudzenia i malkontenctwa realizowany dla samej idei, a nie dlatego, że coś zasługuje na krytykę.

*przynajmniej ci inteligentni inaczej, którzy latają po forach i rzucają na prawo i lewo takimi terminami (btw. czy narzekanie, że ktoś "jest typowym polaczkiem i tylko narzeka" jest objawem bycia tzw. polaczkiem?)...

voncur PW
29 stycznia 2015, 12:14
A nie można mapek generować w zwykłym h3 i wrzucac do hd?

Dark Dragon PW
29 stycznia 2015, 12:30


Uchwycona wysypująca się grafika Smoka podczas "oczekiwania na ruch".

Acid Dragon PW
29 stycznia 2015, 12:35
Cytat:
A nie można mapek generować w zwykłym h3 i wrzucac do hd?
Tak, to da się zrobić, o ile użyje się generatora w edytorze map (a nie tego w grze) w "zwykłej" edycji H3 i zaznaczy format Restoration of Erathia, a następnie przeniesie się plik do folderu z mapami H3 HD.

Lord Baffourd PW
29 stycznia 2015, 12:57
Mam dziwne wrażenie że pomimo ogromnego wysiłku włożonego w odnowienie sprite'ów jednostek, podobnego wysiłku nie włożono w utrzymanie wszystkich klatek animacji w takim samym rozmiarze. Przez co niektóre jednostki poruszają się w podobny sposób jak pierwsze sklejki z WoGa sprzed wielu lat. A już to co zrobiono Pikinierowi to przemilczę (garnek naciśnięty na twarz bez oczu, nosa i ust...) Ale ogólne wrażenie jest dość pozytywne - z dużą ulgą powitałem te same nagrania dubbingu.

Górski PW
29 stycznia 2015, 14:21
Będzie już dostępne w empiku xP?

Morglin PW
29 stycznia 2015, 14:38
GRYOnline:
Najpierw były zmanipulowane materiały promocyjne, którymi próbowano nam wmówić, że studio DotEmu dokonało cudów w wygładzeniu rozpikselowanej grafiki pierwowzoru,
Po tych słowach odpuściłem sobie czytanie tego tekstu. To, że te grafiki nie były zmanipulowane, a autentyczne, ale pochodziły z mapy przygody było wałkowane tak wiele razy, że nie wierzę, by autor recenzji o tym nie słyszał.

CRW PW
29 stycznia 2015, 14:59
Na Heroes Community pojawił się mod integrujące mapy z innych dodatków i dodający generator map losowych.

Dark Dragon PW
29 stycznia 2015, 15:40
Klucze Steam za 39.90 zł.

Nicolai PW
29 stycznia 2015, 15:44
@Morglin: Ale przecież taka zagrywka podchodzi pod manipulację. Porównywali wygładzone modele w wysokiej jakości z pikselozą z mapy przygody. Jakby wzięli jednostki z pola bitwy to efekty prac grafików byłyby dużo mniej spektakularne. To taka zagrywka marketingowa rodem z telezakupów, gdzie ludzie "przed" są smutni, zgarbieni i rozczochrani, a ludzie "po" wręcz promienieją radością i wdziękiem.

W każdym razie ja także nie dotarłem do końca tekstu, odpadłem na tym zdaniu:
Mądre głowy z GOLu:
po delikatnej kuracji odmładzającej, który można dostać w oryginalnej wersji prawie za grosze i odświeżyć sobie samodzielnie jednym z fanowskich modów, jakie powstały w ciągu minionych kilkunastu lat?
Przecież HD mod nie przeskalowywał modeli, on po prostu umożliwiał wyświetlanie we większych rozdzielczościach poprzez powiększenie pola eksploracji mapy przygody oraz wyświetlanie bitew i ekranu miasta w formie pop-upów.

Przewertowałem resztę artykułu i zabawna sprawa, bo wspomnieli to pod zrzutem z trzeciej strony:
To można odświeżyć to fanowskim modem czy nie?:
Niestety, obsługa wysokich rozdzielczości w wykonaniu Rosjanina oznacza tylko zwiększenie pola widzenia na mapie eksploracji bez skalowania obiektów i interfejsu (...)
Fajna sprawa jak artykuł sam sobie zaprzecza.

Do tego jeszcze rozbawili mnie takim czymś:
Zabawny podpis:
W bitwach biorą udział setki jednostek naraz, a Wy się dziwicie, że gra ma wysokie wymagania?
Pod screenem na którym łączna liczebność armii to +/- 50 (nie widać ile jest Archaniołów, ale raczej jest to jednocyfrowa liczba). Głupia sprawa mówić o setkach istot, a na zrzucie dać wojsko o rząd wielkości mniejsze.

I z tego co widzę sprawdzili nawet działanie kodów, a przecież to wiemy już od wczoraj, bo na Twitchu Soft:Ubi to sprawdzał :D

zmudziak22 PW
29 stycznia 2015, 17:59
I grał już ktoś?

Kastore PW
29 stycznia 2015, 18:11
Żenada - mnóstwo błędów graficznych, rozpikselowane filmiki, lagi, zacięcia, ogólna brzydota. Lepiej przeznaczyć pieniądze na jakiś bardziej sensowny cel, na przykład: wyrzucić przez okno, albo posolić i zjeść. Z całego serca odradzam, nawet jak cena wyniesie mniej niż 10 złotych - odradzam.
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 20 - 21 - 22
temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel