Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 20 - 21 - 22

Nemomon PW
27 stycznia 2015, 19:37
Ewentualnie ją otworzą, wyjmą grę, a Ci wyślą puste pudełko.

AmiDaDeer PW
27 stycznia 2015, 19:46
Albo wyjmą grę, włożą płytkę z Heroes 1, wyślą Ci całość i okaże się, że to było warte zakupu.

glokku PW
27 stycznia 2015, 21:20
Albo wszyscy weźcie snickersa i przestańcie offtopować.

zoltan PW
27 stycznia 2015, 21:50
Ja tak tylko dodam od siebie, że mój poprzedni post miał na celu raczej wyrażenie zdziwienia szybszym terminem realizacji zamówienia, aniżeli przechwalaniem się, że mam zamówiony H3HD :) Nie zmienia to faktu, że nie mogę się już doczekać :P

zmudziak22 PW
27 stycznia 2015, 23:23
Najszybszą opcją jest klucz steam do kupienia.

CRW PW
28 stycznia 2015, 11:11
Ja już mam swoje pudełko, w nim płytka i ulotka. Tylko i tak trzeba czekać do jutra z instalacją, bo Steam nie pozwala :/

Alamar PW
28 stycznia 2015, 11:42
Przypominam, że dzisiaj o godz. 18:00 czat na Twitchu Ubisoftu nt. marketingu Heroes 3HD. :P

Poza tym, Gry Online przygotowały konkurs idiotele o HoMM3, gdzie można wygrać jakiegoś pada (zapewne systemu :P).

Zaś portal Heroes 3 In the Wake of Gods przygotował konkurs "znajdź minimum 15 różnic". Do wygrania klucz z H3HD na Steama (zwycięzca zostanie wybrany drogą losową).

Górski PW
28 stycznia 2015, 11:45
Nie chce mi się jechać tak daleko :P.

Nicolai PW
28 stycznia 2015, 12:25
Czemu, by wygrać H3HD trzeba znaleźć różnice na screenie z HoTA?

voncur PW
28 stycznia 2015, 14:11
A co, chciałbyś wygrać hote?

jerrys89 PW
29 stycznia 2015, 01:05
nieźle, coś a'la audiotele, poczułem się jakbym się cofnął 10 lat w czasie.

Niestety nie mieszkam w PL, więc nie będę mógł wciąć udziału :/

Dark Dragon PW
29 stycznia 2015, 08:22
Muzyka w mieście ładuje się zawsze od początku, jak zmienimy miasto lub wkroczymy w obszar eksploracji.
Czasami liczba jednostek chowa się za jednostką (pole bitwy).
Kaszaniasta polska wersja językowa (w karczmie zamiast poziomu bohatera mamy "poziom zaawansowania", skutkuje to niewyświetlaniem pełnej informacji jeśli nick bohatera jest zbyt długi).
Osiągnięcia typu "Wskrzeszona Erathia", "Król Liczów" (osobiście wolę "Lisze" :P).

CRW PW
29 stycznia 2015, 08:41
Cytat:
Muzyka w mieście ładuje się zawsze od początku, jak zmienimy miasto lub wkroczymy w obszar eksploracji.

Nie dotyczy to tylko miast, ale także mapy przygód. Zastanawia mnie, jak mogli to popsuć :D

Jest jakieś miejsce, gdzie można zgłosić takie bugi?

Dark Dragon PW
29 stycznia 2015, 09:22
Dodajmy jeszcze flagę gracza żółtego, która jest ciemnobrązowa (łatwo pomylić z czerwonym na początku).

Alamar PW
29 stycznia 2015, 09:34
Nie była ona zawsze jasnobrązowa? Czy po prostu zmieniono też odcień? Jeśli tak, to co z purpurową Nekropolią i różowym Lochem? :P

EDIT:

Faktycznie, jest i żółta, i "jasnobrązowa" (na końcu).

Dark Dragon PW
29 stycznia 2015, 09:51
Miałem na myśli flagę na podbitych budynkach, która różni się od tej noszonej przez naszego bohatera.

Alamar PW
29 stycznia 2015, 09:53
Chyba że tak. Mógłbyś jeszcze dać screenshota?

Dark Dragon PW
29 stycznia 2015, 09:58


Gracz jasnobrązowy tutaj został nazwany właśnie "żółtym".

Alamar PW
29 stycznia 2015, 10:04
Auć. Ja nawet koloru flag nie widzę przy tym zamku i na takim terenie.
I faktycznie, określiłbym gracza jako jasnobrązowego, a nie żółtego.

Drwal PW
29 stycznia 2015, 10:27
Nowa wersja Heroes 3 wychodzi pierwszy raz od kilkunastu lat, ale akurat w momencie sesji, przeddzień najtrudniejszego egzaminu. Pech życia można powiedzieć grzesząc trochę. Nawet nie wiecie jak wam dziś zazdroszczę, ja grę odpalę pewnie dopiero jutro.:D

Widzę, że trochę narzekacie, co nie napawa optymizmem. Byłbym wdzięczny jak byście opisali też to, co wam się podoba, co naprawdę dobrze wyszło. :) Na razie odnoszę wrażenie, że gra jest do bani. xD
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 20 - 21 - 22
temat: [H3 HD] Heroes III HD Edition

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel