Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Wyznanie o kontach
komnata: Przeklęta Machina

mervell PW
17 września 2014, 12:59
Szanowna Groto! Mam dwa konta. :o
Najpierw używałem tego, z którego teraz piszę, po czym zapomniałem do niego hasła. Potem używałem konta Kuraito, po czym również zapomniałem hasła, jednakże udało mi się niedawno przypomnieć sobie hasło do starego konta.
Czy jeśli udowodnię, że oba konta należą do mnie to będzie możliwe scalanie ich? Jeśli tak, to wolałbym scalenie pod tamtym nickiem.
Jak mogę udowodnić, że tamto konto należy do mnie? Czy wystarczy, że się zaloguję i napiszę posta, że chcę się scalić? O ile się orientuję to wciąż mam dostęp do maila, którego mam podanego w tamtym koncie, ale póki co nie chcę się tam logować, bo nie chcę dokonywać gwałtu na konstytucji.

No i jeszcze link do tamtego profilu:
http://www.forum.acidcave.net/profile.php?UID=610

Dark Dragon PW
17 września 2014, 13:41
Odsyłam tutaj.

Acid Dragon PW
17 września 2014, 15:44
Scalenie kont - nie.
Możemy zresetować hasło do istniejącego konta, o ile napiszesz maila z adresu podanego w profilu (profilu konta, którego hasło chcesz resetować) do jednego ze Starożytnych.

Kuraito PW
18 września 2014, 13:16
No cóż. Torszkę szkoda, że nie będzie łączenia kont. Czy będzie stosownym oznaczenie na przykład w awatarze, że nie używam już mojego starego konta i wskazanie nowego nicka? Chciałby, aby było to widoczne na pierwszy rzut oka.

Acid Dragon PW
18 września 2014, 14:41
Zależy jak to zrobisz. Przypominam, że zgodnie z naszą Konstytucją avatar Mieszkańca powinien mieścić się w ramach ogólnego "klimatu" Groty i fantasy.
temat: Wyznanie o kontach

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel