Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 88 - 89 - 90 ... 105 - 106 - 107

Dark Dragon PW
8 września 2015, 20:34
Cytat:
Aha... Po co był ten obłok tajemnicy :(. Nie grałem w H4, ale słyszałem od wielu osób, że ta gra to syf. Z resztą na internecie nie raz czytałem podobną opinię.
Czyli Ubi odgrzewa w mikrofalówce "zgon" hirołsów 3DO (czy czegoś tam)?

Nie grałeś, to po co powtarzasz tutaj obce opinie? Poza tym, tu chodzi o kwestie fabularne odnośnie gier z ery preubisoftowskiej.
Brzmisz w tym momencie jak jeden wielki ignorant. To oznacza, że Ubi oddaje w ręce graczy darmowe DLC. 2 kampanie, 68 bohaterów, artefakty i lokacje. Spróbują oddać klimat H4 w H7.

flapdzak PW
8 września 2015, 20:50
Po prostu oczekiwałem czegoś więcej, niż tylko kampanii z H4. Nikt kogo znam, nie powiedział, że Heroes 4 jest udaną grą.
Nie jestem ignorantem. Moim zdaniem, z wiekiem seria Heroes of M&M staje się coraz lepsza. Nie powiedziałem też "HEROES 3 FOREVER, a reszta do d*py."

PS. Uważam, że Heroes 7 jest "pisiont" razy lepsze niż Heroes 3 :P.

Garett PW
8 września 2015, 21:09
Zaprawdę, są to cudowne czasy dla serii Might&Magic! :P

Rok temu wyszło długo wyczekiwane MMX, w tym roku wychodzi H7, które według wielu dorównuje trójce (Bychu tak mówi, więc to musi być prawda), a teraz w dodatku doczekaliśmy się niemalże pełnoprawnej kontynuacji fabuły ze Starego Uniwersum!

Pozostaje mi mieć tylko nadzieję, że Ubi tego nie sknoci, jak to ma w zwyczaju...

EDIT: @flapdzak H4 nie jest złą grą, po prostu wprowadzone zmiany był zbyt duże w stosunku do trzeciej części. Większość fanów trójeczki uważa czwórkę za gniot tylko dlatego, że w ogóle nie przypomina H3. :P

Alistair PW
8 września 2015, 21:31
@Garett - do tego dochodzi kwestia jakości czwórki przy premierze. Gra była najeżona wieloma błędami, przez dłuższy czas nie dało się w to grać (z takimi opiniami kiedyś się zetknąłem, sam tego nie doświadczyłem, bo z grą się zetknąłem parę lat po premierze, na dodatek niejako ją wygrałem).

Matikun PW
8 września 2015, 21:55
flapdzak:
Nikt kogo znam, nie powiedział, że Heroes 4 jest udaną grą.

A ja ci powiem, że była to gra udana, tylko niedokończona. Niektóre mechaniki były naprawdę przyjemne. System wyboru jednostek, oddziały podróżujące po mapie i walczący bohater mi się podobały. No i ta muzyka <3. Jeśli nie grałeś, to możesz sobie spróbować i wyrobić sobie własną opinię, tylko grając nie możesz patrzeć na grę przez pryzmat ocen "fanów".

Alamar PW
9 września 2015, 17:59
Gryfy na wieki - część II

Nicolai PW
9 września 2015, 21:22
Bardzo ładnie, a teraz zrób z tego nius ;). Nawet jakbym chciał, to nie mam jak pomóc, bo blog developerski padł :P.

AlamarAlamarPogięło Cię? Nius o Nudach na wieki czy innego rodzaju grafomanii?


---zmrożone---

Cytat:
One thing I can say for sure: he did succeed at removing the Invisible Library from Ashan. But rather than destroying it, he somehow managed to transport it to Sheogh, out of reach of both Angels and Faceless.
Jorgen ma sklerozę czy może... Pustka?

Cytat:
You might wonder why Ivan didn’t go on a vengful rampage against the Blackfang as a whole, but even in his young age he understood that a thieves’ guild has its use… especially with a skillful Spy Master like myself to keep them on a leash.
Zabici Ci ojca i brata? Zacznij z nimi współpracować... Przyszły cesarz, proszę państwa!

Rabican PW
9 września 2015, 22:44
Cytat:
Zabici Ci ojca i brata? Zacznij z nimi współpracować... Przyszły cesarz, proszę państwa!
Może było mu to na rękę? :P

Nicolai PW
9 września 2015, 23:03
Weź... to jest Ashan, tutaj nie ma miejsce na złożone osobowości. A szkoda, bo Iwan idący po trupach do celu byłby dużo, dużo ciekawszy. Jednak nie ma co na to liczyć, po prostu w jego życiu jest dużo zbiegów okoliczności, które szczęśliwie poprowadziły go do Tronu. Był drugi w kolejce po tytuł Księcia Gryfów? Zabili mu brata. Maeve była Cesarzową? Ją też zabili. Na jej miejsce wskoczył Seamus? Bach, nagle okazuje się chory psychicznie.

Alamar PW
10 września 2015, 12:19
Nie chory psychicznie... choć w sumie tak. :P
Po prostu Seamus jest Stannisem wzorowany na pewnej postaci z mało znanej sagi książek i serialu, dla którego liczy się tylko władza.

Anyway, wygląda na to, że Ubi znów wypuściło jakąś ankietę... i znów ona nie tylko nie dotarła do części osób, ale i nie działa:

http://ubisoft.fluidsurveys.com/s/H7CB2/langpl/?ID=%3C%=%20INDIVIDUAL.UPLAY_ID%20%%3E

Acid DragonAcid DragonBo żeś źle link skopiował. Inna sprawa, że w Ubisofcie też się walnęli, bo w adresie znalazł się placeholder.


AlamarAlamarAnkieta nie działa - ma ten sam problem co poprzednio - "ograniczenia" wiekowe.

EDIT: Teraz już działa.

Zehir-12 PW
10 września 2015, 19:09
Rany, ale ta oficjalna strona nawala :P W co się nie kliknie, to strona niedostępna :P

Alistair PW
10 września 2015, 19:27
Mi ankieta działa, tylko co z tego? Dotyczy osób, które grały w betę. Ja w nią nie grałem. Powinna być opcja zamknięcia ankiety, gdy zaznaczy się opcję, że się nie grało w betę.

Dark Dragon PW
10 września 2015, 19:50
Ankieta była rozsyłana do osób, u których zarejestrowano rozgrywkę w drugą betę.

karmazynka PW
10 września 2015, 20:21
Szkoda, że nie było pola z ogólnymi uwagami - wiem, że rozdawanie punkcików jest szybsze, ale trudniej jest przekazać, co tak naprawdę nawala w tej grze. Często nie miałam też jak odpowiedzieć na pytania - żadna z odpowiedzi mnie nie satysfakcjonowała.

Failanis PW
11 września 2015, 07:21
Mi osobiście brakowało oceny poszczególnych jednostek z każdej frakcji. Niby była ocena całościowa ale też według mnie nie do końca można było przekazać taki feedback jaki sie faktycznie chciało. Podobały mi sie za to pytania o ocenę grywalności map - dobrze, że ktoś na to wpadł.

Zehir-12 PW
11 września 2015, 18:57
O! Chyba już powoli strona działa :P Dzisiaj dali info o tych kampaniach w świecie Axeoth oraz zamieścili też w newsie wywiad z Jonem van Caneghemem https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/interview-with-jon-van-caneghem

Chociaż widzę, że z jednostkami wciąż jest ten sam błąd :P Wejdźcie sobie kiedyś przy okazji w dowolną jednostkę i zobaczcie co się stało z wszystkimi szkicami XP znaczy z tymi artami...
A ja chciałem tylko przejrzeć ich umiejętności :P

kochan PW
11 września 2015, 19:34
@Zehir

Jak na to patrzę, to tylko to mi przychodzi, do głowy : https://www.youtube.com/watch?v=zkUL7mM6loU

flapdzak PW
14 września 2015, 20:53
Oby... Powiedzieli, że przegrane jednostki, nie pojawią się jako neutralne. A czy o aktualizacjach/DLC coś mówili? Serio się pytam, bo nie wiem. :D

Ursus PW
15 września 2015, 15:50
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/the-journey-of-ivan-s-figurine
Przebieg powstania figurki Iwana

ghalishthog PW
15 września 2015, 18:26
Bonusowa mapa z Solmyrem:
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/solmyr-bonus-map
strona: 1 - 2 - 3 ... 88 - 89 - 90 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel