Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 96 - 97 - 98 ... 105 - 106 - 107

Gravius PW
18 grudnia 2015, 01:17
Jak aktualnie wygląda grywalność kampanii?

karmazynka PW
18 grudnia 2015, 09:24
Obecnie kampanię można przejść bez większych błędów - do tej pory udało mi się ukończyć trzy kampanie, czwartą muszę zacząć od nowa ze względu na problem z księgą zaklęć (obecnie problem nie występuje).

Jedynie kampania mrocznych elfów mnie zastanawia - nie wiem, może po prostu nie umiem tą frakcją grać. Nekromantami spokojnie mogę podchodzić do przeciwników ze statusem "zabójczy" i wygrywać bez strat (teraz jak regeneracja wskrzesza nieumarłych to już w ogóle jest kosmos), a mroczne elfy cały czas dostają regularny łomot - wygrać walkę bez jakichkolwiek strat jest bardzo ciężko. Z tego powodu przerwałam pierwszą mapę kampanii, bo jedyny sposób jaki widzę na wygranie mapy to przeczekać parę tygodni aż uzbiera się duża kupa jednostek.

royal12 PW
30 grudnia 2015, 18:34
Mam pytanko: czy w pierwszym lub drugim dodatku do 7 przewidywane są jakieś nowe frakcje? Jeśli nie, to czy są jakieś informacje, czy w ogóle przewidywane są jakieś nowe frakcje?

Alamar PW
30 grudnia 2015, 20:52
Pytanie brzmi: Czy będzie w ogóle jakikolwiek dodatek?

Nicolai PW
30 grudnia 2015, 21:00
Żaden dodatek nie został oficjalnie zapowiedziany i sądząc po rewelacyjnych wynikach finansowych H7 już się to nie zmieni. Po co Ubi ma inwestować w coś co się po prostu nie zwraca? Porażka H6 skończyła się niezrealizowaniem planu dodatkowego i drastycznymi cięciami na tę markę, a MMX i H7 pomimo naprawienia błędów poprzedniej gry i tak sprzedały się gorzej, więc coś czuję, że skończy się na tych obiecanych DLC.

AntySyjon PW
30 grudnia 2015, 21:14
Jak wyżej, raczej nie wyjdzie jakieś wielkie rozszerzenie do siódemki, cały dodatkowy kontent jak mapki i kampanie zapowiedziane w Axeoth napchają do darmowych updejtów, gra ma szanse jednak żyć własnym życiem, ponieważ jest podatna na modowanie i ma dostęp do workshopu.

royal12 PW
31 grudnia 2015, 10:49
Czyli nie ma co marzyć o ilości frakcji porównywalnej z H5? Szkoda, bo liczyłem jednak na Inferno.

Yogoort PW
31 grudnia 2015, 11:02
Wystarczyło by, żeby zrobili możliwość modowania globalnego, a nie przypisanego do konkretnej mapy. Do tego udostępnili modele jednostek z H6, już by sobie ludzie zrobili wszystkie brakujące frakcje, a nawet i więcej. Na pełnoprawne dodatki, ze smutkiem przyznaję, też powoli przestaję liczyć, szkoda, siódemka wcale nie jest taka zła.

Eruanno PW
7 stycznia 2016, 05:23
A ja powiem tylko tyle: dajcie umrzeć tej karykaturze gry jak najszybciej.

Fandor PW
7 stycznia 2016, 12:36
Jak pisałem w innym temacie, Ubi lepiej by zrobił zostawiając po premierze grę fanom i oddając im kod źródłowy i jakieś modele, które im zostały z produkcji H6 i H7, zyskali by w ich oczach i mogli skupić się na H8.

karmazynka PW
7 stycznia 2016, 14:37
:
Jak pisałem w innym temacie, Ubi lepiej by zrobił zostawiając po premierze grę fanom i oddając im kod źródłowy i jakieś modele, które im zostały z produkcji H6 i H7, zyskali by w ich oczach i mogli skupić się na H8.

Chwila... Sądzisz, że ktokolwiek chciałby za darmo przedzierać się przez milion linii kodu tylko po to, żeby załatać grę wydaną jako bubel? To jest ich obowiązek żeby naprawić błędy (co zresztą umiarkowanie dobrze im wychodzi do tej pory).

Fandor PW
7 stycznia 2016, 19:08
Uważam, że jeżeli ma się pełny dostęp do kodu i można go w dowolny sposób edytować, to staje się on ciekawym produktem dla osób, które chcą mieć dużo więcej w grze, bądź się nią po prostu technicznie pobawić, więc z czasem, ktoś kto doda nowe miasta, jednostki jakieś nowe możliwości, będzie chciał pozbyć się też z tego produktu błędów dla własnej wygody, niczyim obowiązkiem to nie jest, kwestia podejścia, seria heroes sprzedaje się wg. doniesień coraz gorzej (sam fakt, że na tę chwilę nie mówią nawet o możliwości wydania dodatków) to lepiej, aby nie wydawali pieniędzy na łatania swoich nieudanych produktów, lecz przeznaczyli w końcu porządny budżet na wydanie jednego spranego. Nie narzekałbym jakby w tej chwili wzięli silnik i wszelkie modele z poprzednich części, ale ten budżet wydali na napisanie porządnego kodu, by H8 zaszczyciło nie jako najładniejsza gra, tylko najbardziej sprawna, bo myślę, że o ile wygląd ma jakąś wagę, o tyle żywotność trzeciej odsłony przedłuża gameplay, i stabilność gry, pomimo wprowadzania wielu nowych rzeczy.

Markham98 PW
8 stycznia 2016, 19:59
Mają jakiś zastój na stronie głównej?

Alamar PW
9 stycznia 2016, 15:45
Jak kogoś interesuje fabuła, a w grę nie grał, to tutaj znajduje się zbiór filmików z kampanii (wersja angielskojęzyczna).

PS
"Gadające" głowy są okropne. :P

flapdzak PW
13 stycznia 2016, 20:30
Czy Kwasowa Grota pracuje na instrukcją moddingu? Nie mogę się doczekać jeśli tak. ;)

Dark Dragon PW
13 stycznia 2016, 20:44
Już dawno przetłumaczyliśmy ten artykuł, więcej raczej nie będzie.

flapdzak PW
13 stycznia 2016, 21:00
O tym artykule to wiem, ale nie macie w planach zrobić czegoś takiego jak z Heroes 5?

Acid Dragon PW
13 stycznia 2016, 23:20
O ile dobrze wiem, nikt w Grocie jeszcze nie próbował modować H7, więc póki co tego typu artykuł nie jest w planach.

Acz jeśli jest ktoś, kto już się zapoznał z możliwościami modowania gry, to zapraszam do napisania na ten temat czegoś u nas.

zbyniu1908 PW
20 stycznia 2016, 22:47
wie ktos moze kiedy nowy patch bedzie?

Zehir-12 PW
22 stycznia 2016, 18:36
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/ogoszenie-atki-1-7

Na początku lutego :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 96 - 97 - 98 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel