Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 90 - 91 - 92 ... 105 - 106 - 107

Zehir-12 PW
23 września 2015, 15:27
Część V wielka pomyłka? To ja nie wiem czy nawet zacznę czytać tę recenzję, skoro piszę ją ktoś, kto tak bardzo nie docenia tej części. Chociaż w sumie tym bardziej ciekawi mnie, co tam będzie o HVII...

Chwila, chwila, a to przypadkiem akcja HVII nie dzieje się między H6 a H5? Może autor po prostu cały czas plącze 5 część z 6. Szczerze mówiąc to by rekompensowało to zdanie o wielkiej pomyłce...

A to o wielkiej pomyłce nie było w innej recenzji, bo w tej nie znalazłem...? :/

A ok, to był tylko komentarz, ufff... :P

ghalishthog PW
24 września 2015, 17:21
Gra jest gotowa do pobierania przedpremierowego w Polsce. Mogę potwierdzić na platformie Uplay. Nie wiem, jak ze Steamem. Więcej informacji tutaj.

flapdzak PW
24 września 2015, 19:35
Co to znaczy? Ludzie już mogą grać w Heroes 7? Że przed premierą już mają grę?

Tego PW
24 września 2015, 19:38
To znaczy, że mogą ją już ściągnąć i uniknąć smutnego transferu w dniu premiery. Z tego co wiem, nie mogą w nią jeszcze grać.

ghalishthog PW
24 września 2015, 19:39
Aplikacja jest dostępna do pobrania przedpremierowo, tzn. możesz pobrać wcześniej, ale grać dopiero we wtorek. Chodzi o to, żeby zaoszczędzić czas przy pobieraniu gry w dniu premiery i uniknąć blokady serwera, tym bardziej, że planowany jest Day 1 Patch, który też może swoje ważyć.

Wybaczcie powtórzenie. Pisałem w momencie, kiedy Tego umieszczał swój komentarz.

flapdzak PW
24 września 2015, 20:05
Dzięki za odpowiedź. Wy już pobieracie? Ja nie mogę :D?

---zmrożone---

A ile MMH7 zajmuje miejsca?

ghalishthog PW
24 września 2015, 20:42
Obecnie 13 GB.

Failanis PW
24 września 2015, 20:57
Potwierdzam, na Uplay można już pobierać H7 - dokładnie 13315MB

Szaman PW
25 września 2015, 01:05
I lepiej to zrobić jak najszybciej, póki transfery są w miarę OK. U mnie czas pobrania wynosi około 40 minut.

Edit:
Właśnie tak oglądam filmiki co są w grze.. nie porywają. Styl taki sam co w MMX.

Yogoort PW
25 września 2015, 10:56
kuackillah na gram.pl masz za 189zł. Te wersje niby steam i tak wymagają uplay, co masz napisane przy zabezpieczeniach "System DRM innego producenta: Uplay Account Required".

morthi PW
25 września 2015, 11:15
Właśnie dostałem maila, że z Ubishop wysłano moją przesyłkę. Ergo zostanie doręczona przed premierą :)
A jak wasze preordery? Zostały wysłane?

gapi PW
25 września 2015, 14:27
Witam
Niektóre sklepy typu Avans, Media Expert... oferują Heroes 7 z polskim dubbingiem (przynajmniej tak jest napisane) natomiast portale, na których najczęściej kupuję gry, wersję z polskimi napisami. Czy rzeczywiście są dostępne obie wersje? Czy markety wprowadzają w błąd? Jeśli dubbing + napisy, to gdzie można opłacalnie kupić podstawkę z DLC?
Dzięki.

Ursus PW
25 września 2015, 14:42
Chyba chodzi o to, że wszystkie wersje, tak jak H6 i H5, posiadają dubbing z napisami.

gapi PW
25 września 2015, 18:23
A czy mam pewność, że np. w Empiku wersja, która ma w opisie: polskie napisy, w grze też będzie miała dubbing?

marchewsz PW
25 września 2015, 18:33
A czy Uplay nie pozwala wybierać wersji językowej gry? Czy kupujesz konkretną wersje i nie możesz już zmienić?

Kurek PW
25 września 2015, 20:17
KOLORY DRUŻYN będą w HVII! Jak w Warcrafcie, nasze jednostki i nasi bohaterowie będą mieli elementy koloru gracza na swoich ubraniach, tarczach itp.

Kammer PW
25 września 2015, 20:21
Nie jestem na 100% pewien, ale tego nie było też w H5? Wydaje mi się, że detale na bohaterze na mapie przygód zmieniały kolor...

Kurek PW
25 września 2015, 20:27
No ale nie na jednostkach!

Alchemik PW
25 września 2015, 20:42
Jak to jest z tym pobieraniem Heroesa VII przed premierą? Mi Uplay pokazuje tylko że mam wygasłą betę i nie chce nic pobierać. W takim wypadku trzeba zgłaszać do pomocy technicznej, czy po prostu wystarczy poczekać? Jakby co kupiłem wersję standard w wersji cyfrowej.

kuackillah PW
25 września 2015, 21:48
@Yogoort, dzięki zamówiłem tę właśnie wersję z gram.pl, ale z uplay pobrać gry nie mogę, pewnie dopiero po wpisaniu kodu we wtorek będę mógł.
strona: 1 - 2 - 3 ... 90 - 91 - 92 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel