Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 89 - 90 - 91 ... 105 - 106 - 107

flapdzak PW
15 września 2015, 18:50
Wow. Solmyr będzie miał swój model 3d. Czyli tylko czekać na mod z Ifrytami. :D

magius123123 PW
15 września 2015, 20:06
Jak dla mnie, sami dają pretekst do stworzenia Inferno jako moda przez fanów. Mamy 3 jednostki z H6 inferno jako neutrale i teraz jeszcze ten ifryt. Do tego podobno ma być ten edytor kolorów itd, itp, to sobie ulepszenia można porobić też samemu. Jak wyjdzie DLC z mapą H4, to też może coś "infernowatego" wcisną jeszcze dodatkowo, albo coś z "Chaosu" i też mogłoby się nadać. Jeśli mam być szczery, to nawet edytor Starcrafta 2 i Warcrafta 3 (gdzie można było zmieniać praktycznie wszystko, prćcz modeli, niestety), nie był tak zaawansowany i przyjazny w użyciu.

KammerKammerZaleca się korzystać z polskich znaków. To nie boli, naprawdę.

flapdzak PW
15 września 2015, 20:33
"Ma opowiadać o ratunku dżinnki Nur z łap ifryta o dość znanym imieniu - Rashka."
Może nawet nie będzie potrzebny modding (typu tekstury itd.).

magius123123 PW
15 września 2015, 21:17
@Kammer, niestety nie mam jak, bo nie pisze z komputera w tym momencie, a na tym sprzecie nie da sie ustawic polskich znakow :/ wiec w moim przypadku booooli, i to bardzo.

Wracajac do tematu, z drugiej strony, mozna to wszystko odebrac troche inaczej. Tak jakby ubi specjalnie dalo taka wolnosc w tym edytorze, zebysmy my - gracze - zrobili to czego im sie nie chcialo/na co im nie starczy funduszy. Czyli dodatkowe frakcje, bohaterowie, kampanie z pelnym oskryptowaniem, a moze nawet naprawa bugow. Nie wiadomo w sumie, czy to oznaka lenistwa czy dobrych checi.

flapdzak PW
20 września 2015, 09:11
Za 9 dni premiera. Jak myślicie: Już chyba nie przełożą, nie?
Ja nie mogę się doczekać. :D

Alistair PW
20 września 2015, 14:16
Ponieważ jestem niewierzący, to nie widzę żadnej możliwości, żeby gra wyszła strawna do grania, chyba że dla kogoś, kto naprawdę jest mało wymagający. Pół roku to, moim zdaniem, minimum czasu potrzebnego na poprawienie gry.

Dark Dragon PW
20 września 2015, 14:36
Niestety nie ma możliwości żeby premiera została przesunięta. Nie widzę też możliwości żeby tak mały zespół był w stanie poprawić wszystkie błędy znane i bolączki do czasu premiery.

Drwal PW
20 września 2015, 14:50
Dlatego po raz kolejny dostaniemy przeciętną grę z mnóstwem bugów. Naprawdę współczuje twórcom, jak wspomniał Dark, zespół jest dość skromny, roboty bardzo dużo, a czasu niewiele. Przed nimi dylematy i pytania: co jest priorytetem, a co gracze jakoś przetrawią. Osobiście nie zrobię już takiego błędu jak z HVI i H3 HD, spokojnie przeczekam premierę i dopiero potem zdecyduje czy kupić.

Fandor PW
20 września 2015, 18:45
Jak ten czas szybko minął, podpisuje się pod przedmówcami, nie ma możliwości, aby wykończyć tę grę przed premierą, ma większy potencjał niż poprzednia część, ale jest szansa, że będzie produktem bardziej zabugowanym niż poprzednicy i Heroes 3 HD, niecierpliwie oczekuję jakiegoś większego DLC, bo z takich okazji często dostaje się łatki chociaż w części poprawiające rozrywkę.
Sam najprawdopodobniej poczekam do jakiejś dużej paczki pod koniec, bo byłem bardzo niezadowolony z faktu, że oprócz bohaterów w ostatniej paczce z wszystkimi dodatkami do gry, w mniejszej cenie można było dostać znacznie więcej elementów, w tym część z kolekcjonerki.

Zehir-12 PW
20 września 2015, 22:28
Ja najbardziej boję się o balans jednostek, ras, umiejętności itd. Na tym filmie, co mamy, trochę mnie niepokoją te starcia...
- 200 wilkorów zabija zaledwie 8 jeźdźców jaszczurek? o.O
- 90 kapłanów - 5 minotaurów. Niby minotaury wytrzymałe, ale jak dla mnie trochę to mało
- 36 rakszas podchodzi sobie na luzie i bez jakiegokolwiek flankowania zabija 200 pająków!!!

Matikun PW
20 września 2015, 23:03
Tak wychodzi ze statystyk jednostek ^_^. Pewnie dochodzą do tego bonusy od bohatera i takie tam. 36 Rakszas może wycisnąć na pajączkach nawet grubo ponad 1000 obrażeń. Pająki mają... kilkanaście pkt. życia (może 20?), czyli setkę spokojnie ubiją bez żadnych modyfikatorów, reszta... może szczęście? Nie wiem, nie widziałem filmiku.
90 kapelanów wyciska na pełnym dystansie 270-405 dmg, na skróconym dwa razy tyle. Minotaury mają 140/160 hp, tak jakoś wychodzi :P.

Nicolai PW
20 września 2015, 23:27
Z tego, co pamiętam, to taki był zamysł. Różnice między poziomami miały być maksymalnie widoczne. Dlatego takie jaja się dzieją, kiedy Trzon ściera się z Elitą. Czy kompensują to przyrostem? Cóż...

Wellplay PW
21 września 2015, 11:54
A po animacji ataku Rakszasy można zauważyć że było to uderzenie krytyczne.

Sobieski PW
21 września 2015, 14:36
Nie wiem czy ktoś zauważył (ja zauważyłem dopiero teraz), ale już od trzech dni wisi na blogu H7:

Tales of the Netherlord

Alamar PW
21 września 2015, 19:46
Zauważyliśmy już dawno:

Wersja polska

Wellplay PW
22 września 2015, 19:01
Ostatnie Pokazy Gry

Alamar PW
22 września 2015, 19:24
Raczej pierwsze przedpremierowe, bo po premierze pokazów gry na YouTubie czy streamów będziesz miał od groma.

PS
Recenzja wersji prasowej "beta" na GoL-u

Kastore PW
22 września 2015, 19:46
Komentarz czytelnika z GRYOnline:
Po mega-pomyłce jaką była V część "innowacje" nie są wskazane.
To zdanie dało mi raka.

Wellplay PW
22 września 2015, 21:47
Współczuć im, że była to recenzja z okrojonej wersji.

A czemu okrojonej? Bo brak wspomnienia o Heropedi zmusza mnie do myślenia, że to co pokazywał nam Limbic jest jeszcze nowszą wersją tego, co dostali recenzenci.

kuackillah PW
22 września 2015, 23:48
Might & Magic Heroes VII - Digital Deluxe Edition wszędzie jest od 229 do 249 zeta, znalazłem cenę 190, lecz piszą, że tylko na Uplaya, a te droższe wersję będą pod Steama czy jak?
strona: 1 - 2 - 3 ... 89 - 90 - 91 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel