Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 105 - 106 - 107

Alamar PW
16 września 2014, 10:59
Cytat:
Szybko wypuścili ten utwór... musieli mieć go wcześniej przygotowanego.
Podobnie jak utwór dla kurdupli - najwidoczniej Ubisoft zamówił masowo utwory dla wszystkich frakcji, by potem mieć je w razie czego, a nie tworzyć potem na ostatnią chwilę.

Hayven PW
16 września 2014, 17:00
Ładny. Pewnej części ciała nie urywa, ale jest lepszy niż chociażby temat Przystani. Po prostu bardzo dobry, ale nie dorównuje temu z Akademii ;)

Rademenes777 PW
16 września 2014, 17:22
Właśnie, czy działa wam utwór Akademii, bo mi wyskakuje że został usunięty, a wysłuchałem tylko w połowie? :(

Zehir-12 PW
16 września 2014, 18:14
A gdzie powinno się dać odsłuchać utwór akademii? Bo ja go jakoś przeoczyłem :P

Rademenes777 PW
16 września 2014, 18:22
Zobacz w Newsie "Elfy Wygrywają!" komentarze :)

Zehir-12 PW
16 września 2014, 18:29
No. Został usunięty. To se nie posłucham :P

Hayven PW
16 września 2014, 19:16
Zajrzycie do Jaskini Behemota - w temacie "Plotki, ploteczki..." macie odnośnik do tego tematu, złapanego przez pewnego użytkownika HC :)

Dark DragonDark DragonTo nie łatwiej podać ten odnośnik tutaj?

KammerKammerJa rozumiem, Hayvenie, że chcesz pochwalić się swoja pracą, może zrobić większy ruch na Waszym forum, ewentualnie pokazać Waszą stronę, ale mógłbyś dać linka do Plotek i ploteczek, albo do tamtego posta, gdzie ten ktoś z HC znalazł nasz temat. Wreszcie: gdzie tam macie link do tamtego posta w HC? Jedyne, jaki jest to ten zepsuty, Hellburna.

Etharil PW
18 września 2014, 14:29
Pogrzebałem trochę wokół motywu dla Sylvanu i okazuje się, że miałem rację - wykorzystany jest turecki klarnet. Taka mała ciekawostka.

Zehir-12 PW
20 września 2014, 07:28
A tak przy okazji mam nadzieję, że budynki nie będą znów ikonami jednostek xD

--zmrożone--

Hmm...Ciągle po głowie chodzi mi to hasło, które widniało na zapowiedzi jakiejś nowej gry ze świata M&M: "Gryfy nigdy nie klęczą z woli mniejszych ludzi/istot". Trochę staram sie do przetłumaczyć swobodnie :P Ale brzmi to trochę jakby to miało coś wspólnego z krasnalami, więc może jeszcze powrócą, w większym dodatku :)

KammerKammerUnikaj doublepostów.

Alamar PW
20 września 2014, 10:00
To są po prostu słowa opisujące księcia Iwana gryfa, który nie będzie klękał (nie będzie słuchał rozkazów) przed nikim poniżej swego statusu, a odnoszą się one zapewne do Seamusa Jelenia, którego uważa za niegodnego tytułu księcia a co dopiero objęcia cesarskiego tronu.

Sam zaś cytat masz na początku tego tematu.

Zehir-12 PW
20 września 2014, 21:30
No tak, ale po prostu tak mi to za pierwszym, gdy to czytałem, zabrzmiało :P W sensie zanim się okazało, że to będzie Heroes 7.

A tak przy okazji mam nadzieję, że po wybraniu armii elfów nie będzie znowu kolejnego głosowania. Chętnie zobaczyłbym jakieś takie oficjalne ujawnienie tych jednostek ludzi i akademii, które my już właściwie znamy :P Przydałoby się trochę odpoczynku, szczególnie po tych wszystkich spięciach xD Już w sumie teraz mi wisi czy u elfów będą dziwne, świecące jelonki, feniksy, czy jednorożce. I tak chciałem krasnale, a najważniejsze jest, że wróciła akademia i że twórcy SAMI wymyślili jej armię, która będzie na pewno fajna :P

A i jeszcze jedno. Kiedy wreszcie opuścimy Ashan? Bo trochę to się robi bez sensu. Szukają tylko jakiegoś skrawka z historii tego świata i rozwijają go odpowiednio by starczył na kilka kampanii. Trochę to takie bezsensu :/

Rademenes777 PW
22 września 2014, 18:54
Mamy "Armię Światła część I"

Alamar PW
22 września 2014, 18:54
Jednostki podstawowe Przystani oraz nowe odpowiedzi na pytania z Heroes Community (w sumie nic nowego).

Wellplay PW
22 września 2014, 19:05
Kocham jednostki Księstwa Wilka!

Nie mogę się doczekać na część 2 i 3!

I dowiedzieć się w końcu, czym jest Obserwator.

Alamar PW
22 września 2014, 19:44
Kobietą. :P

Nicolai PW
22 września 2014, 19:54
Sentinel to ciekawa wariacja na temat tej samej jednostki z H6. Chociaż zastanawiam się dlaczego zostawili ten pokeball na brzuchu, a te godło na tarczy wygląda okropnie. Legionnaire dostał fajną przeróbkę wizjera, ale ten blaszany grzebień wielkości głowy jest zbędny. Crossbowman jakoś średnio mi wygląda na strzelca, jest zdecydowanie zbyt ciężko uzbrojony, w sumie chyba bliżej mu do szturmowców z SW niż do wcześniejszych wyobrażeń Kusznika. Marksman to już w ogóle wygląda jakby pomylił konwent fantasy ze zjazdem futurologicznym. Co do Wilczków to chyba będziemy mieć pierwszą sytuację w dziejach kiedy ulepszenie będzie mieć mniej ozdóbek niż postawa (obroża).

Wellplay PW
22 września 2014, 20:22
Więc co robi ta Obserwatorka ;P

Nicolai PW
22 września 2014, 20:27
@Up: Walczy z herezją wewnętrzną i zewnętrzną... ku chwale Elratha, najjaśniejszego kurczakosmoka Ashanu!

Matikun PW
22 września 2014, 20:43
Cytat:
[XP] I˘m glad to say I can reveal more info about Warfare Units! The new thing is they˘re a mix of creatures and war machines, destructible, buyable, upgradable... They are unique to each faction and offer various gameplay styles. Goodbye to the one-for-all catapults, hello to your own dedicated support units.

Ciekawe czy będzie je można kupować ilościowo :P. Różne umiejętności? No, no podoba mi się, może nawet katapulty będą miały różne funkcje xD.

Nicolai PW
22 września 2014, 22:41
@Up: Popełniają ten sam błąd co w H6? Na co komu spersonalizowany zestaw machin oblężniczych? Lepiej zajęliby jednostkami, Bohaterami i ogólnie frakcjami. To czy moje oddziały będzie leczyć Kapłanka, Medyk czy Piramida jakoś średnio mnie emocjonuje ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel