Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 84 - 85 - 86 ... 105 - 106 - 107

Giltos PW
22 sierpnia 2015, 20:36
http://i.imgur.com/UFlfV5Q.jpg
http://i.imgur.com/TIXhngb.jpg

CubxMajster PW
22 sierpnia 2015, 23:47
Znowu ta niezapominajka (widocznie o niej nie zapomnieli heh).

Alamar PW
23 sierpnia 2015, 07:54
Raczej Zapomnienie (Oblivion). :P

Zehir-12 PW
23 sierpnia 2015, 10:12
Lama najlepsza. :P Przynajmniej nie będzie tak, że prawie samymi końmi w grze się jeździ. XD No bo w sumie to tylko Loch i Twierdza domyślnie mają inne wierzchowce. Tylko ciekawe, jak się to będzie ustawiać w grze. Już to sobie wyobrażam - czarodziej Akademii ujeżdżający lamę...

No dobra, elfy mają jednorożce... No to w sumie wystarczyłoby tylko dać Akademii słonia i by było w porządku, bo ludzie jak najbardziej mogą mieć konia, a nieumarli coś w stylu upiornego konia.

Alamar PW
23 sierpnia 2015, 12:58
Ciekawostka dla zainteresowanych samą zawartością Edycji Kolekcjonerskiej - bez właściwej gry!

EDIT:
Doliczyć trzeba jeszcze 50 zł na kuriera, ale za to dostaniemy klucz do bety. :P


Oferta... cóż, gra nie zapowiada się na wybitną, więc zawsze można kupić ją później - załataną, dokończoną i o wiele taniej. Za to jeśli kogoś interesuje figurka i książeczka z obrazkami...

Zehir-12 PW
24 sierpnia 2015, 18:57
http://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/mmh7-closed-beta-is-coming

Cóż jak to zwykle przed betę, nic ciekawego nie pokazują :P

flapdzak PW
24 sierpnia 2015, 19:29
A wiadomo, o której beta startuje?

Kurek PW
24 sierpnia 2015, 21:14
No! No! No! Całkiem fajny ten trailer! :DDDDD

Yogoort PW
25 sierpnia 2015, 08:52
Czy mi się wydaje, czy dodano nowy efekt animacji - rozbłysk kopii podczas szarży Kawalera/Kirasjera ? Przynajmniej to mi się rzuciło w oczy, a nie pamiętam żeby tak to wyglądało podczas pierwszej bety. Ogólnie trailer przyjemnie zmontowany, jednakże mam wrażenie, że grafika zaliczyła downgrade.

Failanis PW
25 sierpnia 2015, 09:22
Co do grafiki to nie zauważyłem, początkowe minuty mogą sprawiać takie wrażenie ale poźniej, moim zdaniem, wygląda, tak jak wygladało ;) Z tego co zwróciłem uwagę, to tak jak mówisz nowa animacja przy kawalerze/kirasjerze i chyba nowa animacja ataku dystansowego ucznia/czeladnika.

Zehir-12 PW
25 sierpnia 2015, 09:24
Dla mnie to kolejny zbędny efekt jeśli chodzi o kawalerzystę. Nie rozumiem zupełnie po co te wszystkie miecze muszą świecić. Tak samo cyklop, którego obłoczka piasku przy ataku to już w ogóle nie skomentuję. Dobrze, że są behemoty :P

Yogoort PW
25 sierpnia 2015, 09:38
Ja mam nadzieję, że pojawią się wreszcie jakieś efekty graficzne czarów, bo to co było w poprzedniej becie, efektami nie można było nazwać. Ba, nawet na filmiku z ostatniego gamescomu było biednie pod tym względem.

Failanis PW
25 sierpnia 2015, 10:53
Może jeszcze coś z tymi czarami podziałają. w I becie była straszna bieda. Chociaż z dwojga złego wolę żeby jednak przyjeli hierarchię mechanika>grafika biorąc pod uwagę, że premiera tuż tuż. Niestety coś czuję, że albo w przeddzień pójdzie komunikat o opóźnieniu premiery, albo czeka nas maraton patchy.

Zehir-12 PW
25 sierpnia 2015, 12:58
@Failanis

Raczej to i to :P

Kurek PW
25 sierpnia 2015, 13:13
Mam nadzieję, że patche nadejdą szybko po premierze i że nie trzeba będzie na nie czekać zbyt długo. Co do opóźnienia premiery, moim zdaniem nie nastąpi to. Po prostu nie wypada takich rzeczy robić, nawet żabojadom.

Zehir-12 PW
25 sierpnia 2015, 21:49
@KUREK

Jakoś H6 spokojnie miało opóźnienia :P To że nie wypada to nieistotne...Nie pamiętam jak było z M&MX, a co do H7, to niestety ale mam obawy coraz większe, że tym razem będzie inaczej.


Kurek PW
25 sierpnia 2015, 21:59
No trudno, przeżyjemy ;p

Markham98 PW
25 sierpnia 2015, 23:10
Coś mi się zdaje, że data premiery jest zbyt wczesna. Może lepiej aby to potrwało, niżeli gra miałaby być niedopracowana.

Yogoort PW
26 sierpnia 2015, 08:37
Markham98 każdy logicznie myślący człowiek przyzna rację takiej argumentacji, jednakże księgowi z UBI nie należą do tej grupy.

Zehir-12 PW
26 sierpnia 2015, 23:47
Poza tym w becie nawet nie mamy wszystkich ras (brakuje Twierdzy i Nekropolii), więc jak tu mówić o tym czy gra jest gotowa, by wydać ją we wrześniu skoro nie będziemy mieli pojęcia czy rasy te są zbalansowane z tymi, którymi możemy obecnie grać. Kiedy będzie beta z wszystkimi rasami? 2 tygodnie przed premierą? Sami widzicie, raczej nie spodziewałbym się H7 we wrześniu <Oby, oby!>

EDIT - Aha. Obejrzałem kilka filmików z bety i powiem wam tak:
- Bohater mocy u elfów nawet nie ma animacji strzału, tylko takie samo badziewie jak wszyscy bohaterowie mocy w H6, a szkoda, bo akurat łucznikowi mogli by dać normalny atak, a nie...
- Pamiętam, że wedle tego co mówił Ubi, to zarówno w trzonie jak i elicie ma być jedna jednostka silniejsza od pozostałych. Z tego co zaobserwowałem, jeśli chodzi o trzon, to zdaje się, że u ludzi będą to wilki, w Akademii - golemy, u elfów driady, a w Lochu troglodyci <nigdy nie wiem jak się to pisze> (może to wyjaśnia te 19 zabitych arcyliszy przez właśnie tą jednostkę). Jednak niepokoi mnie to, że reszta trzonu ma przyrost około 36, a te właśnie jednostki tylko 8, czyli tyle samo co niektóre jednostki elity?!!! Czy to znaczy, że te jednostki aż tak bardzo silne są, że dorównują elicie? Trochę mnie to niepokoi...
- Ogólnie chyba nie widać zbyt dużo bugów na pierwszy rzut oka, ale nie grałem to nie powiem.
- Wciąż nie mam pewności co do balansu ras i do magii (czy będzie w ogóle mocna) oraz co do tego flankowania i ataków od tyłu...
strona: 1 - 2 - 3 ... 84 - 85 - 86 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel