Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 76 - 77 - 78 ... 105 - 106 - 107

marchewsz PW
3 lipca 2015, 23:57
Nicolai:
Kiedy wprowadzono bezskrzydłe Zielone Smoki czy mroczne Meduzy, to przekazano nam jakieś wyjaśnienia.

O, a to ciekawe, nie słyszałem o tym, podeślesz jakiś link, albo streścisz mi te wytłumaczenia (głównie smoków)

Nicolai PW
4 lipca 2015, 00:21
Szukałem źródła, ale za dużo tego... W każdym razie przy okazji głosowania omówili nieco jednostki. W komentarzu Kaspra dotyczącym Kamiennych Kirinów było coś w stylu "słyszałem, że istnieją mniejsze, lżejsze Zielone Smoki, które potrafią latać". A Meduzy? Szczegółów nie pamiętam, ale coś tam było, że na dnie oceanów nie ma nic oprócz ciemności, która jak widać skusiła część Koralowych Kapłanek.

magius123123 PW
4 lipca 2015, 12:32
Co do bezskrzydłych Zielonych Smoków, według opisu na stronce H7, a jeszcze lepsze wytłumaczenie znalazłem kiedyś gdzieś indziej (kurczę, żebym to ja pamiętał, gdzie to wyczytałem). Młode smoki mają perfekcyjnie zielone łuski, które odbijają blask słońca i księżyca oraz posiadają skrzydła aby unosić się nad chmurami. Z wiekiem tracą skrzydła, a ich skóra zaczyna współistnieć z naturą. Obrastają trawą, kwiatami, pnączami, a niektóre nawet krzewami. Potem, ziemia zasycha i staje się twarda niczym kamień i w połączeniu z łuskami daje coś na kształt szmaragdu. Roślinki już raczej na czymś takim nie wyrosną więc po prostu odpadają i umierają, a w takim stanie smoki zostają już do śmierci. Chyba nie pisało tam nic o kwasowym oddechu, a sam zastanawiam się, skąd go mają, skoro młode zielone smoki zieją ogniem...

Vusapion PW
5 lipca 2015, 12:40
Co do oficjalnego bloga Heroes 7, to wydaje się, że błędy które pojawiały się przez ostatnie dni zostały usunięte.

Alamar PW
5 lipca 2015, 13:22
Cytat:
Młode smoki mają perfekcyjnie zielone łuski, które odbijają blask słońca i księżyca oraz posiadają skrzydła aby unosić się nad chmurami. Z wiekiem tracą skrzydła, a ich skóra zaczyna współistnieć z naturą. Obrastają trawą, kwiatami, pnączami, a niektóre nawet krzewami. Potem, ziemia zasycha i staje się twarda niczym kamień i w połączeniu z łuskami daje coś na kształt szmaragdu. Roślinki już raczej na czymś takim nie wyrosną więc po prostu odpadają i umierają, a w takim stanie smoki zostają już do śmierci.
Nie przypominam sobie niczego podobnego, choć faktycznie wspominano, że młode/pomniejsze smoki Sylanny posiadają skrzydła.

Sobieski:
Poproszę link do artykułów na blogu Heroes 7 odnośnie umiejętności Twierdzy, Sylwanu i Lochu. :)
Zadowolony? Jak widzisz, informacje z bety są takie same, jak te podane na blogu.

magius123123 PW
5 lipca 2015, 13:50
@Alamar
Jak wspomniałem, to było z innego źródła, być może nawet nieprawdziwe, ale wydaje mi się najbardziej "spójne" i logiczne. Może prócz tej zdolności kwasowego oddechu, to wydaje się po prostu dziwne.

Jak dla mnie H5 był najlepszym Heroesem w wykonaniu Ubisoftu, bo nie kombinowali. Wzorowali się na trójeczce + dodali kilka, ale naprawdę kilka i to niewielkich usprawnień. H7 jest jakiś taki... przekombinowany i pewnie zrushują premierę i będzie kolejna zabugowana gra na wyjściu.

AlamarAlamarZapamiętaj sobie, czym się różnią słowa bug i buggy.

Kurek PW
5 lipca 2015, 23:10
UWAGA! WAŻNE
Przestudiowałem model czarnego smoka z HVI i porównałem z tym malunkiem przedstawionym na głosowaniu. Różnią się 2 rzeczami:
- skrzydła nie mają kosmiczno-niebieskiego dymu/mgły (to dobrze)
- ma inną głowę, układ rogów, szczęka i oko (wygląda bardziej "męsko"- to dobrze)
Mam nadzieję, że zarówno smok, jak i lisz będą tak samo piękne w 3d jak na malunkach.

Tallos PW
6 lipca 2015, 10:23
:
Chyba nie pisało tam nic o kwasowym oddechu, a sam zastanawiam się, skąd go mają, skoro młode zielone smoki zieją ogniem...
Nieprawda. Zieją kwasem. Ich zdolność w H5 to Zionięcie kwasem, a nie ogniem.
:
Jak dla mnie H5 był najlepszym Heroesem w wykonaniu Ubisoftu, bo nie kombinowali
Jak dla mnie był po prostu najlepszym Heroesem. Zmienić system walki na klasyczny i wystarczy.

magius123123 PW
6 lipca 2015, 10:41
@Tallos

Hmm być może, sam nie pamiętam do końca, ale na śmierć zdawało mi się, że to ogień :)

Co do najlepszych Hirołsów... moim zdaniem nie istnieją. Jedni wolą klasyczną trójeczkę z prostymi i łatwymi zasadami i rozwiązaniami, inni wolą piątkę, bo ma lepszą grafikę, ale jest raczej grą baśniową a'la WoW (no i fabuła zła). Jeszcze inni wolą te najbardziej wyróżniające się Hirołsy, czyli czwóreczkę, zagorzałych fanów dwójki nie brakuje, a i znam ludzi kochających jedynkę. Fanbase H6 zdaje się najmniejszy obecnie, ale jednak istnieje. Co do tych gier, wszystko zależy od gustu i oczekiwań. Ja najbardziej lubię 5 i 3, ale to wszystko zależy od człowieka. Ja np. uważam, że od patcha 1.5, H6 jest bardzo dobrą grą (1.5 to była zmiana ekranów miast). Lubię również 4, którą niektórzy tak hejtują (ohh ta muzyka... wybieranie spośród dwóch możliwych budowli/jednostek to też ciekawe i taktyczne podejście). Nie przepadam za to za pierwszymi dwoma grami, ale jak już mówiłem to wszystko kwestia gustu.

Ursus PW
6 lipca 2015, 11:22
@KUREK Ten smok był chyba w intrze do kampanii cieni mroku, ale raczej czarny smok z H7 będzie inny od poprzednika.

Nerevar PW
6 lipca 2015, 14:06
Cytat:
UWAGA! WAŻNE
Przestudiowałem model czarnego smoka z HVI i porównałem z tym malunkiem przedstawionym na głosowaniu. Różnią się 2 rzeczami:
Nie wiem, czy to takie ważne - modele smoków nekropolii też wyglądają trochę inaczej niż na artach.

magius123123 PW
6 lipca 2015, 15:01
@Nerevar
Modele smoków Nekropolii wyglądają... jak modele kościstych/widmowych smoków z H6 tylko troszkę tekstury poprawili.

SzybciorPL PW
6 lipca 2015, 18:23
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/sylvan-might-heroes
Mamy bohaterów i szczerze to na pierwszy rzut oka to różnic nie widać :P. Jak to jest bohaterzy might, to kim jest ten z zakładki Sylvanu? https://mmh7.ubi.com/en/factions/sylvan

Wellplay PW
6 lipca 2015, 20:44
Obstawiam, że to jest bohater mocy.

Minastir PW
6 lipca 2015, 21:40
@Wellplay ale ten dzisiaj zaprezentowany to już jest bohater mocy, czyli ten drugi to będzie bohater magii

SzybciorPL PW
6 lipca 2015, 21:58
@Wellplay Dzisiaj dostaliśmy bohaterów mocy. Czyli pan z włócznią to bohater magii :p

Nicolai PW
6 lipca 2015, 23:06
@KUREK: Już pisałem o tym w komentarzach. Model raczej się nie zmieni, a ewentualne różnice w artworku wynikają z tego, że inny grafik teraz dla nich szkicuje. Tyle... Wątpię, by Ubi tak się nudziło, że postanowili przerobić rogi Czarnego Smoka.

Wellplay PW
7 lipca 2015, 00:15
Miało być bohater magii. =D

magius123123 PW
7 lipca 2015, 08:44
Nicolai ma rację.
Wystarczy spojrzeć na widmowego/kościstego smoka. Nic nie zrobili tylko teksturki poprawili, to jest po prostu model widmowego smoka z H6.

Minastir PW
7 lipca 2015, 23:35
Jakby kogoś interesowało, to nagrałem całą muzykę Lochu w jednym kawałku :)

http://www.mediafire.com/download/3bu0h1hgon3h1pq/Dungeon+Theme.rar

+ screeny z umiejętnościami jednostek lochu

http://www.mediafire.com/download/aoffpjdkw3ahyi1/DungeonCreaturesAbilities.rar
strona: 1 - 2 - 3 ... 76 - 77 - 78 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel