Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 65 - 66 - 67 ... 105 - 106 - 107

Alamar PW
13 maja 2015, 18:02
Cytat:
Na 90% to efekt odejścia z forum (lub wyrzucenia - tego nie wiem) największych krzykaczy
Ban na 7 dni.

Cytat:
Jednakże trzeba powiedzieć, że ten shistorm po opublikowaniu szczegółów na temat skillpizzy też nie był reprezentatywny. Nawet jeśli temat dotyczył zupełnie czego innego, to po tym wydarzeniu (a nie wcześniej!) i tak schodził do "nie słuchacie fanów i skill system jest zły!"
A cała afera z liszami, od której zaczęła się ta szopka z awatarami? A ciągle narzekanie na Arachnopolis? Już wtedy mieliśmy owy shitstorm, tyle że apogeum nastąpiło po zaprezentowaniu pizzy... która dla fanów gry smakuje jak pizza z salami dla wegetarianina - zapach i wygląd kuszący, ale sama pizza jest absolutnie niejadalna, a kucharz się uparł, że mamy to przełknąć.
Chyba rzeczywiście już czas pomyśleć nad zmianą restauracji.

Nemomon PW
13 maja 2015, 18:02
A jak duże były krzyki na forum, ażeby usunąć maksymalny poziom postaci? Czy też każdy z radością przyjął informację, iż będzie to poziom 30?

Acid Dragon PW
13 maja 2015, 18:45
Nie nazwałbym jednak tego shitstormem - owszem krytyka była - i odnośnie jednostek nekropolis, i odnośnie arachnopolis, i odnośnie 30 poziomu (aczkolwiek - odpowiadając na pytanie - była raczej niewielka).

Jednak ta krytyka nie wychodziła poza coś, co w moim rozumieniu liczy się właśnie jako krytyka, a nie jako spamowanie, floodowanie i uniemożliwianie normalnej dyskusji, w szczególności w innych tematach.

Anyways, obojętnie jak ważny dla graczy jest skill system, nic nie usprawiedliwia natarczywego, spamowego i wulgarnego zachowania, które uniemożliwia normalną dyskusję i wypowiadanie się osób, które śmią się z tą krytyką nie zgadzać.

Acid Dragon PW
13 maja 2015, 19:32
Wyjaśnienie menu opcji Heroes VII

Nie wstawiamy tego na główną, a przynajmniej nie jako samodzielny nius. Aczkolwiek jest tam jedna, jedyna istotna informacja:
Beta będzie wyłącznie po angielsku.

Tallos PW
13 maja 2015, 19:52
Raczej nie spodziewałem się polskiej bety.

Zehir-12 PW
13 maja 2015, 21:42
Nie no przyznam, że aż takiej żenady się nie spodziewałem. Co to ma być? Pokazali nam jak wygląda menu opcji? Co potem? Pokażą nam jak wygląda menu gry jednoosobowej? Już się boję...Przy tym to te nudne historyjki czy głosowania na oświetlenia miast wydają się być całkiem ciekawe :P

Nicolai PW
14 maja 2015, 02:31
Ustawienia gry? Naprawdę? Nie mogli znaleźć sensowniejszego zapychacza? Wyobrażacie sobie reakcje świata graczy jakby AC, GTA czy CoD byłby reklamowany pokazywaniem, że można ustawić rozdzielczość i antyaliasing?

Ursus PW
14 maja 2015, 06:21
A jutro pokażą jak płyta wygląda, a w sobotę tutorial instalacji.

Tallos PW
14 maja 2015, 07:32
Też mnie to rozbawiło, marketing poziom hard :D

Czy tylko ja uważam, że przedstawienie fabuły gry było bardzo dobrym pomysłem i trzymało poziom?

Ursus PW
14 maja 2015, 15:16
Mogli by chociaż pokazać arty sylvanu.

Kalohn PW
14 maja 2015, 15:31
Qrde, a tak liczyłem na objaśnienie Keybindings.

Uśmiech politowania wzbudzają te legendy. W końcu targetem nie są emeryci (aczkolwiek... :)).

Travis PW
14 maja 2015, 18:12
Za tydzień(21.05) odbędzie się Beta Stream

Ursus PW
14 maja 2015, 18:55
Może Sylvan pokażą.

Wolfheart PW
14 maja 2015, 19:57
Mam taką nadzieję, panie Ursusie. :)

Zehir-12 PW
14 maja 2015, 20:49
Czyżbyście zapomnieli, że w wersji beta ma być tylko Przystań i Akademia, czyli nic nowego

No chyba, że na streamie pokarzą jakąś wersję Ubi-Beta, w której będzie Sylwan, ale wątpię ;)

Ursus PW
15 maja 2015, 06:56
Może będzie tak, że jak zapłacisz po 100 zł to ci będą dodawać kolejne frakcje do bety.

Viking PW
15 maja 2015, 12:02
Ursus89:
Może będzie tak, że jak zapłacisz po 100 zł to ci będą dodawać kolejne frakcje do bety.

To byłoby kompletnie nieopłacalne. Raczej stanąłbym na stanowisku, że w becie nie pokażą nic nowego. Zresztą po co twórcy mieliby pokazywać nowe rzeczy, które mogą być zabugowane? Lepiej niech trzymają się starych, dobrych, tysiąc razy sprawdzonych elementów :p

Ursus PW
15 maja 2015, 15:28
Jak wyjdzie demo to pewno będzie jedna mapka i wszystkie frakcje.

Lux PW
15 maja 2015, 15:36
Nie byłbym tego taki pewien. W becie H6 mieliśmy wszystkie dostępne frakcje dla tej odsłony, jedną mapę pod grę wieloosobową i trzy (a potem aż cztery) scenariusze z kampanii, natomiast demo było bardziej ograniczone.
Może będą aktualizować betę w miarę postępu prac nad grą. Zobaczymy. :)

Alamar PW
15 maja 2015, 16:08
Early Access/Beta MMX od Ubi/Limbicu nie miała nowych rozdziałów wraz z rozwojem gry.
strona: 1 - 2 - 3 ... 65 - 66 - 67 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel