Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 63 - 64 - 65 ... 105 - 106 - 107

Ursus PW
8 maja 2015, 06:30
@Eruanno : Mi się wydaje, że to jest Sephinroth z lochu.

Tallos PW
8 maja 2015, 07:43
Czy tylko mnie te mury Przystani wydają się dużo za niskie? Byle domek jest wyższy. Poza tym, po co budować świątynię czy koszary poza ich obrębem? A już posąg Elratha to spore przegięcie w rozmiarze - a z Jezusa Świębodzińskiego się ludzie śmiali.

Drzewko rozbudowy mi się zasadniczo podoba. Sporo jest zależności, a nie tylko pojedyncze ścieżki czy o zgrozo brak zależności. Jes też jednak sporo uchybień (większa przerwa między corem a corem niż między corem i elitą, nieczytelne połączenia [elita może wymagać innej elity - niekonsekwencja], interfejs zasłania część drzewka [lewy dolny róg]). Aha, to że ikonami budynków werbunkowych są jednostki to dobry ruch - od razu widać, co czemu służy, a to wielka pomoc dla początkujących graczy.

Okno rekrutacji na minus. Jednostki ułożone w zasadzie losowo. Miejsca jest więcej niż w H6, spokojnie można dać w jednym rzędzie podstawę, w drugim elitę i czempiona gdzieś obok.\

Kupno machin wojennych okej, oby jednak w tej części wreszcie były przydatne.

Okno rekrutacji mi się nie podoba. Po prostu. Za dużo tego wszystkiego.

Targ ok, tylko po co dali tam proporcję, sporo osób nie będzie wiedzieć, co czyta. Zapis typu "1/5000" jest lepszy. Miło jednak, że od razu wszystkie ceny widać.

Gildia magów ok, tylko wolałbym tam też gdzieś nazwy wcisnąć.

Gildia wydaje się niezbyt czytelna. I ja wiem, że to "szkic", ale napisać "hero" wielką literą, a "ashan" małą - nieładnie.

W karawanie niewiele było do roboty. Ciekawe, co oznacza ten przycisk usunięcia? Karawana wraca do miasta wyjściowego, zostaje i czeka czy co?

W oknie fortyfikacji uwagę zwraca zapisana wytrzymałość bram/murów/wież - czyżby miały się one odbudowywać kilka tur, czy to po prostu informacja dla graczy?

Co do okna bohatera, to widzę że zrezygnowano ze specjalizacji werbunkowych tylko w danej strefie.

flapdzak PW
8 maja 2015, 15:08
Gdzie jest ta bohaterka?

Darkem PW
8 maja 2015, 15:41
Na zrzucie ekranu prezentującym rekrutację bohatera.
Podejrzewam, że to Myra, czarodziej(ka) z H2 - Link! Podobieństwo jest uderzające.

flapdzak PW
8 maja 2015, 15:48
Dzięki. A ja szukałem tej elfki z Lochu. :)
To na pewno Myra. Jeśli nie będzie to ta bohaterka, to na 100% się na niej wzorowali. Może zmienią imię :).
Tak jak było z Infernem. W H5 Grawl, a w H6 Lorhish (nie wiem, czy dobrze napisałem).

Ursus PW
8 maja 2015, 17:25
@Darkem: Tylko, że w H2 była człowiekiem.

Eruanno PW
8 maja 2015, 17:28
Oby to była ta Myra :D Nie chcę jej widzieć w Irollanie. Niech sobie studiuje u arabusów :D Co do Sephinroth, to mam nadzieję, że jeszcze ją zobaczymy. Jest przepiękna. Ogólnie to bardzo podobały mi się mroczne elfki z H6.

Ursus PW
8 maja 2015, 20:30
@Eruanno: Z ashańskich elfek podobały mi się najbardziej Anwen z H5 i Yrbeth z H6.

flapdzak PW
8 maja 2015, 20:45
Z H6 najlepsze były Sephinroth i Yrbeth.

Ursus PW
8 maja 2015, 20:51
@flapdzak : No w sumie Sephinroth też nie była zła.

Eruanno PW
8 maja 2015, 23:49
Ursusie, zgodzę się w kwestii Anwen :-) Szkoda tylko, że męska obsada nie była równie dobra. Jedynie Lethos dobrze wygląda. Reszta to jakieś dzieci, wyroby kobietopodobne albo patole. W sumie nic dziwnego po ciągłym wsysaniu grzybków :D Poza tym, chętnie zobaczyłbym jeszcze Ylayę u mroczniaków.

Ursus PW
9 maja 2015, 07:32
@Eruanno: Przyznam ci się, że przez pierwsze 3 miesiące grania w H5 myślałem, że Anwen to chłopak, ale jak lepiej przyjrzałem się portretowi i przeczytałem biografię to zrozumiałem swój błąd.

Tallos PW
9 maja 2015, 08:24
@Eruano
Tyle że Sephinroth nie jest mroczną elfką

Ursus PW
9 maja 2015, 08:30
@Tallos: Tylko, że mówimy o Sephinroth z h6.

Travis PW
9 maja 2015, 10:28
Powoli sklepy dają możliwość kupienia podstawowej wersji gry, jak na razie cena kręci się w okolicach 150 złotych. Gry-online

@Ursus89, no w to nie wątpię, ale nie sądzę, żeby cena zeszła poniżej 120 złotych.:)

Ursus PW
9 maja 2015, 10:37
@Travis : Do września pewnie stanieje.

Lux PW
9 maja 2015, 11:29
Może już to zostało wyjaśnione, ale mogłem się dobrać do takiej informacji. A więc: czy kupując na gram.pl przedpremierowo edycję kolekcjonerską otrzymam dostęp do zamkniętej bety i te dodatkowe artefakty i portrety? Bo Solmyr i ta mapka powinny być oczywistością, a wspomniane nawet nie są. Mam nadzieję, że te dodatkowe rzeczy nie są opcją dostępną wyłącznie przy zamawianiu gry z Ubi.

Ursus PW
9 maja 2015, 11:35
@Lux : Raczej dostaniesz swojego Solmyra jak zamówisz w innym sklepie.

Acid Dragon PW
9 maja 2015, 17:58
Dostęp do wersji beta dotyczy każdego zamówienia pre-order bez względu na sklep.

Lux PW
9 maja 2015, 18:27
Tylko ciekawi mnie, dlaczego na gram.pl nie ma żadnej informacji o dodatkowej zawartości cyfrowej i dostępie do zamkniętej bety. No chyba, że jestem ślepy. :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 63 - 64 - 65 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel