Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 105 - 106 - 107

Dru PW
18 sierpnia 2014, 21:34
Cytat:
Nie grałeś w 50 Odcieni Purpury H6? Tam w kampanii Nekropolii zamiast zwykłych czempionów, były kościane smoki z ulepszeniami, ale na zwykłych mapkach były to już jednostki neutralne i nie dało się ich kupić w zamku.

Przyznam się, że nie grałem :P Wogle mało grałem w H6 bo zniechęcił mnie system rozwoju bohatera :P Teraz przy zapowiedzi H7 zacząłem grać w kampanie w H6 tylko po to by poznać lepiej fabułę i tym samym znać wydarzenia przed kampanią w H7. Kampanie rozgrywam po kolei i na razie jestem przy Nekropolii, także jeszcze trochę czasu minie nim dotrze do kampanii Lochu :P

Cytat:
To znaczy, że dostaniesz modele z H6 z nowymi teksturami i poprawkami - coś jak kościane smoki czy czarne smoki z 50 Odcieni Purpury - model bossa Cate, tylko innymi teksturami. W przypadku H7 dochodzi też dostosowanie grafiki do silnika gry, więc możesz spodziewać się pewnych zmian tu i tam.

W takim razie osobiście nie mam nic przeciwko bo i po co tworzyć podobne modele drugi raz skoro już owy model jest zrobiony i forsę można przeznaczyć na inne funkcjonalności :)

Według mnie Ubisoft całkowicie mógłby porzucić strategie wydawania co parę lat nowych części herosów, a stworzyć jeden tytuł jako bazę i po prostu co jakiś czas dodawać nowe elementy do gry, zamiast co parę lat tworzyć wszystko od początku. Coś jak HoTa, ale z większa liczbą nowości :P

Alamar PW
19 sierpnia 2014, 16:37
Coś na temat krasnoludzkich Ognistych Olbrymów:

For the Dwarves, each new volcanic eruption is an important event, an opportunity to pay tribute to their Dragon-God Arkath. Many warriors volunteer to participate in a sacrificial ritual. Rune priests draw powerful symbols on their bare skin, to bind them to the sacred Fire. The volunteers them climb to the mouth of volcano at the moment of the blast.

DługouchaDługouchaKażdy krasnal powinien odbyć ten rytuał. :P


The few Dwarves who survive the ordeal are fused with the elements of fire and stone. They are transformed into Fire Giants, colossal beings of basalt cracling with lava. When they return to their home cities, they are revered as heroes and the chosen of Arkath.

Jak widać, Forteca w Ashanie nie ma już olbrzymich krasnoludków na sterydach. Teraz ma olbrzymie krasnoludki na sterydach i w ogniu! ;P

Zehir-12 PW
19 sierpnia 2014, 22:39
Albo goście z UbiSoftu coś brali, albo serio się ogarnęli i oświeciło ich jak zrobić dobrą grę. Boję się tylko kilku rzeczy:
- Że zostaną te ekrany miasta (ekran przystani wygląda mi chyba nawet na gorszy niż z h6)
- Że wypuszczą dwa DLC bez nowych ras i potem stwierdzą, że zrobią tylko jeden dodatek z nową rasą :(
*A tak by the way, skoro (prawdopodobnie) nie będzie broni rodowych, co MOŻE wskazywać na brak confluxu, to co będzie w tych DLC? Sama krótka kampania
**Co do DLC to jestem nastawiony na WIELKIE NIE! Lepiej niech zrobią dwa dodatki po jednej rasie, to im więcej zrobku da niż DLC moim zdaniem, a widać, że lubią kasę, a robić gry nie zawsze :P
- Że w dniu premiery okaże się, że gra ma mnóstwo bugów

I to w sumie tyle co do moich obaw, więcej póki co chyba nie mam. Oprócz tego, że obawiam się również braku przegranych ras w dodatkach, szczególnie krasnali :(

EDIT: A te wszystkie efekty i rzucanie czarów na mapie śmierdzą mi trzecią odsłoną disciplesów. A właśnie! Skoro mowa o disciplesach III, tam też zabrakło krasnali, bo firma zbankrutowała. Może gdyby tam były, to bym tu tak nie zrzędził na ich ewentualny brak, ktry jest dla mnie nie do pomyślenia. Dwa ashańskie herosy bez krasnoludów, WTF?
Może po prostu przed akcją heroes 5 krasnoludy ciągle piły i siedziały w kopalniach i nie miały czasu walczyć :P

EDIT namber dwa: Jeszcze mi nie pasi to, że czary mają identyczne ikonki jak w h6, ale może to było tak na razie, żeby mieć co pokazać na tych targach, pewnie potem to zmienią (albo nie). I co to ma być? Brak magii mroku. Ikonki szkół magii są z might and magic x, a te z h7 odpowiadają za 4 magie żywiołów, światła i pierwotną. Ciekawe, czy to będzie jak w h6, że każda rasa będzie miała wymiennie 6 magii, no w sumie było by dobrze, bo na przykład w heroes 5 w każdym zamku, w gildiach przeważały czary innych magii, np. Ludzie - światło, Loch - zniszczenie, Magowie - przywołanie, Nekromanci - Mrok :P

EDIT drei: No niestety sporo tych editów, ale ciągle mi się coś przypomina, a z tego co pamiętam to obowiązuje zasada, że ni można w krótkich odstępach czasu pisać posta pod postem, więc robię to dla porządku forum :P
Chodziło mi o bitwę o miasto akademii. No okropność! Murek niewiele większy od jednostek, co to kurde jest? Przy całym mieście ten murek wygląda jak mrówka przy ludzkiej nodze xD

Degraf PW
19 sierpnia 2014, 23:26
@up - różnica między dodatkiem a DLC polega na tym, że ten drugi jest pobieralny internetowo. Czyli można zrobić kiepski dodatek co nic nie wprowadzi i jest skokiem na kasę (vide H4) lub zrobione kompletnie od czapy (Disciples 3) i DLC kompletnie zmieniający grę (duże DLC dla EU4) lub nadające olbrzymi region, przygodę i masę drobiazgów (F:NV).

Nie rozumiem skąd dziwne przeświadczenie, że dodatek > DLC...

Nerevar PW
20 sierpnia 2014, 00:00
Cytat:
Nie rozumiem skąd dziwne przeświadczenie, że dodatek > DLC...
Głównie stąd, że wielu osobom dodatek kojarzy się ze (starymi, dobrymi) czasami, w których generalnie mało było zawartości pobieranej przez internet, a wszystko co większe, dostępne było w wersjach pudełkowych. Obraz DLC ukształtowały natomiast popierdółki pokroju zbroi dla konia czy nowych skórek.

Drugim źródłem jest to, że Ubi wypuściło niespecjalnie zachwycające dlc i dodatek dający znacznie więcej. Jeśli więc ktoś swoje zdanie wyrobił na podstawie H6, to też ciężko, by miało być inne.

Nicolai PW
20 sierpnia 2014, 10:09
Zehir-12:
Że zostaną te ekrany miasta (ekran przystani wygląda mi chyba nawet na gorszy niż z h6)
Co chcesz od tych ekranów miasta? Jak na mój gust są naprawdę dobre, dużo lepsze od tych z H6, w którym budynki nie tworzyły spójnej kompozycji.
Zehir-12:
Że wypuszczą dwa DLC bez nowych ras i potem stwierdzą, że zrobią tylko jeden dodatek z nową rasą :(
Ilość dodatków zależy tylko i wyłącznie od tego jak H7 się sprzeda. Poza tym tutaj chodzi tylko o to, by dać głosującemu wrażenie, że jego wybór będzie ostateczny i dlatego zabawili się nomenklaturą, bo mówili tylko o DLC, a o dodatkach cicho-sza.
Zehir-12:
A tak by the way, skoro (prawdopodobnie) nie będzie broni rodowych, co MOŻE wskazywać na brak confluxu, to co będzie w tych DLC? Sama krótka kampania
Spójrz na DLC z H6, poza broniami rodowymi i kampanią dali artefakty, jednostki, bossów i bodaj jakieś nowe budynki. Nie jest tak źle, ale przecież z reguły DLC to taki dodatek mniejszego kalibru.
Zehir-12:
Co do DLC to jestem nastawiony na WIELKIE NIE! Lepiej niech zrobią dwa dodatki po jednej rasie, to im więcej zrobku da niż DLC moim zdaniem, a widać, że lubią kasę, a robić gry nie zawsze :P
Ale robienie DLC nie wyklucza pracy nad dodatkami, wręcz przeciwnie. Pieniądze zarobione na DLC mogą przydać się przy robieniu dodatków. Poza tym lubią zarobek, a czym jest DLC jak nie czystym zyskiem? Kilka modeli dodali, kilka zaadaptowali, sklecili kampanię i już... Zarobią przy bardzo niskim nakładzie własnym.
Zehir-12:
Że w dniu premiery okaże się, że gra ma mnóstwo bugów
To chyba jest standardem w obecnych grach, baa... nawet wymyślono coś takiego jak early access byś mógł zagrać w jeszcze mniej dopracowaną wersję i zapłacić twórcom za to, że odwalasz za nich testy.
Zehir-12:
Dwa ashańskie herosy bez krasnoludów, WTF?
Na chwilę obecną to Krasnoludy pojawiły się tylko raz w HoMM jako frakcja i tylko raz w serii Ashanu (no dobra... półtora, bo w MMX było kilka Krasnali), wiec nie rozumiem oburzenia.
Zehir-12:
Może po prostu przed akcją heroes 5 krasnoludy ciągle piły i siedziały w kopalniach i nie miały czasu walczyć :P
Jakbyś przeczytał opis ich frakcji to wiedziałbyś, że z reguły prowadzą politykę izolacjonizmu i raczej się nie mieszają w sprawy równin.
Zehir-12:
namber dwa: Jeszcze mi nie pasi to, że czary mają identyczne ikonki jak w h6, ale może to było tak na razie, żeby mieć co pokazać na tych targach, pewnie potem to zmienią (albo nie).
Interfejs jest dopracowywany i w sumie 3/4 tego co widzisz to mockupy.
Degraf:
różnica między dodatkiem a DLC polega na tym, że ten drugi jest pobieralny internetowo.
Niby tak, ale takie DLC do H6 można było kupić w wersji pudełkowej. Czym są w takim razie?
Degraf:
Nie rozumiem skąd dziwne przeświadczenie, że dodatek > DLC...
Może stąd, że DLC godnych uwagi jest jak na lekarstwo, większość z nich to typowe skoki na kasę? Niektórym jest bliżej do patcha niż do dodatku (przykładowo zestaw tekstur w wyższej rozdzielczości). Kiedyś wszystkie usprawnienia i ulepszenia były umieszczane w dodatku, a nie sprzedawane w formie ratalnej (czyt. "jako DLC").
Nerevar:
Głównie stąd, że wielu osobom dodatek kojarzy się ze (starymi, dobrymi) czasami, w których generalnie mało było zawartości pobieranej przez internet, a wszystko co większe, dostępne było w wersjach pudełkowych.
Według mnie nie chodzi tyle o formę (bo niektóre DLC też pudełkują) co o...
Nerevar:
Obraz DLC ukształtowały natomiast popierdółki pokroju zbroi dla konia czy nowych skórek.
... właśnie ;)

Tuptuś PW
20 sierpnia 2014, 18:59
Witam !
Tytułem wstępu. To mój pierwszy post na forum Kwasowej groty, choć stałym czytelnikiem Waszej strony, jestem od dawien, dawna. Dokładnie od pierwszych wieści o piątej części Herosów. Nie przeciągając - Witam wszystkich Grotowiczów !

Więc... Heroes VII. Po w mojej opinii "niezbyt" udanej ( gdzie słowo niezbyt jest tym najdelikatniejszym, które można było użyć ) części VI-ej, nadszedł czas na to za co kocham oczekiwanie na kolejną odsłonę. Ekscytacja każdym screenem, wywiadem, ciekawostką,pierdółką. To był dzień jak każdy, wejście na Kwasową Grotę i BACH ! Heroes VII oficjalnie ! Podskoczyłem pod sufit. Później jednak obejrzałem trailer ( będąc cały czas pod sufitem ), przeczytałem pierwsze fakty ( będąc już tylko lekko nad biurkiem ), aż osiadłem na dobre w fotelu ( oglądając galerię ).
Po kolei :
-> Strefa kontroli - jeden z najbardziej nietrafionych pomysłów szóstej części. Byłem przekonany, że będzie to pierwsza rzecz do odstrzału. Zajmowanie odległych kopalń miało swój aspekt strategiczny. Jednak poczekajmy jak to rozegrają.
-> Brak globalnego najmowania jednostek - chyba reakcja nas wszystkich była jedna :) Globalnemu naborowi stanowcze NIE !
-> Przemiana miast - jak wyżej. Gdy widziałem tą świetlistą animację zamiany miasta, wyłączałem monitor na minutę, żeby uczcić ten nietrafiony pomysł.
-> Oprawa audiowizualna - napis z prezentacji, który informował nas, że to wczesna Alfa, uspokoił mnie. Wszyscy narzekamy na proporcję, animację i inne rzeczy. Mam nadzieję, że popracują nad tym, a zarazem dawno pozbyłem się złudzeń, że rewelacyjna mapa przygody z Heroes 4 już nie powróci.
-> Rozwijanie bohatera - coś kręcą w tym względzie. Liczę na system podobny do tego z piątej części, który można nazwać niemalże idealnym.
-> Karawany - również tutaj pomysł z piątej części, z widocznymi karawanami uważam za bardzo trafiony i liczę na rozwinięcie tego aspektu. Może trzy poziomowa budowla w mieście, gdzie każdy poziom przynosiłby karawanom dodatkowe punkty ruchu, możliwość ukrycia się przed słabym bohaterem itp.
-> Z trójpoziomowego podziału jednostek nie zrezygnowano, co nie jest dobrym pomysłem. Psuję to trochę balans.

Jednak wszystko to na razie jest gdybaniem, gdyż mimo wszystko widzieliśmy mało. Szkoły magii, interakcja z otoczeniem, rozwijanie bohatera - to rzeczy o których mam nadzieję usłyszymy co nieco w najbliższej przyszłości. Z całego serca życzę siódmej części, żeby zdobyła nasze uznanie :).

Alamar PW
22 sierpnia 2014, 21:35
Z wywiadu z Erwanem: Twierdza ma być zamieszkana przez pustynne orki, więc można się pewnie spodziewać orków z Pustyni Sahaar, które z kolei pojawiły się już w karciance Duel of Champions (w rozszerzeniach Zapomniane Wojny i Pięć Wież).

Na razie multiplayer nie był za bardzo brany "na warsztat", bo twórcy chcą przy jego tworzeniu znać opinię graczy, poprzez Radę Cieni na stronce Ubi.

Dark Dragon PW
23 sierpnia 2014, 20:04
Tuptuś:
-> Karawany - również tutaj pomysł z piątej części, z widocznymi karawanami uważam za bardzo trafiony i liczę na rozwinięcie tego aspektu. Może trzy poziomowa budowla w mieście, gdzie każdy poziom przynosiłby karawanom dodatkowe punkty ruchu, możliwość ukrycia się przed słabym bohaterem itp.

Karawany po raz pierwszy zostały wprowadzone w czwartej części Heroesów.

Nicolai PW
23 sierpnia 2014, 21:28
Tuptuś:
Strefa kontroli - jeden z najbardziej nietrafionych pomysłów szóstej części. Byłem przekonany, że będzie to pierwsza rzecz do odstrzału. Zajmowanie odległych kopalń miało swój aspekt strategiczny. Jednak poczekajmy jak to rozegrają.
Strefy kontroli nie były aż takim złym pomysłem. Na większej mapie czasem nie było czasu biegać w każde zakamarki i zdobywać/odbijać kopalnie. Jednak realizacja oparta na zamkach nie była do końca dobra. Jak było ich mało to jeden zapewniał władzę nad połową mapy. Powinni stworzyć jakieś pomniejsze punkty kontroli.
Tuptuś:
Z trójpoziomowego podziału jednostek nie zrezygnowano, co nie jest dobrym pomysłem. Psuję to trochę balans.
W którym miejscu? Jak dla mnie na takim podziale wyszliśmy na plus, najwięcej chyba zyskał Trzon. Jednostki z pierwszego czy drugiego poziomu siłą rzeczy nie mogły być zbyt silne i mieć za dużo umiejętności. Teraz przez zmianę podziału nie ma już takich nierówności. Poza tym ułatwia to twórcom rozmieszczanie jednostek na poszczególnych poziomach.
Alamar:
Z wywiadu z Erwanem: Twierdza ma być zamieszkana przez pustynne orki, więc można się pewnie spodziewać orków z Pustyni Sahaar (...)
W każdej części dają nam Orki z innego rewiru. Na chwilę obecną najbardziej pasowały mi mongolskie z Ranaaru, ale jestem ciekawy jak wyjdą beduini z Sahaar. Ciekawe czy w związku z przerzuceniem w inne rejony armia Twierdzy będzie przebudowana na bardziej pustynną? Orkijski nomada na wielbłądzie wspomagany przez słonia bojowego kierowanego przez Gobliny... to byłoby coś.

Douger PW
24 sierpnia 2014, 23:03
Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Mam na myśli głównie stronę graficzną, bo to chyba starali się zaprezentować twórcy. Jednak to nie szata czyni grę, co widać było jak na dłoni przy paskudnej, ale mega grywalnej części V.

Pomysł zaczerpnięcia najlepszych rozwiązań z każdej części wydaje mi się trafiony. Pytanie tylko jakie rozwiązania mają na myśli twórcy. Jeśli ja miałbym wybierać to najbardziej inspirowałbym się częścią III i V. Skillwheel, szkoły czarów, alternatywne jednostki, karawany, balans, balans, balans.

Tarnoob PW
29 sierpnia 2014, 19:53
Nareszcie dobrze widać tę bitwę pod Grunwaldem. Wcześniej była za niska rozdzielczość i jasność, no i jest pod­sta­wo­wy problem, że ten obraz na ścianie to lustrzane odbicie pierwowzoru.

Alamar PW
29 sierpnia 2014, 22:20
Pobawiłem się nożyczkami z ekranem miasta Akademii i oto co ciekawsze efekty"




Zauważcie też, że ekran Przystani nie ma widocznych "mieszkańców".

I czy tylko mi się wydaje, że anielica z Rady Cieni to może być Eraela z 50 Odcieni Purpury w H6?

Eruanno PW
30 sierpnia 2014, 18:15
Ja jestem przerażony wyglądem ekranów miast. Czy naprawdę nie można zrobić tego ładniej i klimatycznej? Całość wygląda plastikowo i zbyt "nowocześnie". To nawet nie pasuje klimatem do tego, co prezentuje się na mapie przygód.

Gdzie najlepiej wypowiedzieć się by dotarło to do twórców? Ja byłem w szoku po ekranach z H6 i wciąż nie dowierzam, że planują zrobić to samo ponownie!

Warmonger PW
30 sierpnia 2014, 18:20
Moim zdaniem nowy ekran Akademii jest fantastyczny i najładniejszy z serii. Wolałbym jednak, aby ekrany były wykonane w 3D, jak to miało miejsce w H3 i H4.

Aayren PW
30 sierpnia 2014, 19:06
Z ogółu zamek magów prezentuje się przyzwoicie. W szczegółach - strasznie! Nie o takie ekrany miast walczyłem ;( A nie wspominałem jeszcze o przystani...

Najbardziej boli to, że każdy budynek jest jakiś taki na oddzielnej wyspie. I pomnik jeszcze. Taki całkowity brak organizacji. Bez porównania do tower z H3, nie mówiąc już o prześlicznej akademii z H5, na którą do dziś lubię patrzeć dla samej przyjemności patrzenia. Tam zamek miał jakiś plan, jakąś koncepcję, a tutaj? No niestety, to jak dla mnie bardzo słaby element H7...

Ej, ale to jest na razie chyba jednak koncept? Czy już jako taka oryginalna wersja?

Alistair PW
30 sierpnia 2014, 22:46
Ekrany miast wyglądają ładnie, ale jako grafiki, a nie ekrany miast. Jako ekrany są beznadziejne. To już wolę ekrany z szóstki, mi jakoś one nie przeszkadzały.

Eruanno PW
31 sierpnia 2014, 03:40
Każdy ma oczywiście prawo do własnego zdania i każdy ma swój gust. Ja uważam, że to co stworzyli, nie jest ładne nawet jako "grafiki". Dlaczego? Trzeba tutaj zrozumieć co jest tematyką OBRAZU.

Kluczowe słowo: Miasto. Co każdemu z was przychodzi na myśl?

Dla mnie MIASTO to:

- budynki mieszkalne (Ekrany "miast" składają się głównie z budynków produkcyjnych lub rady miasta. Czy ktoś widział miasto bez mieszkańców? Miasto bez budynków mieszkalnych? A może ktoś widział miasta, gdzie ludzie mieszkają wyłącznie w fabrykach, galeriach handlowych, kościołach, zabytkach, ratuszach, itd?)

- przestrzeń posiadająca sens komunikacyjny, organizacja budynków (Tak wiem, w Akademii miedzy tymi wysepkami przecież można przemieszczać się za pomocą portali :> Marnotrawstwo many? Dlaczego budynki przystani wyglądają, jakby ustawiły się twarzami do zdjęcia? Elrath robi im sesję do Vogue'a?)

- detale terenu (W przystani mam wrażenie, że rozłożono zieloną matę dla dziecka, które bawi się w układanie na niej gotowych klocków, zero dróg, zero innych szczegółów typowych dla miasta czy realnego terenu)

Co widzę?

- Miejsce najmu gargulców - "Ah, walniemy wielki posąg gargulca!" - genialne! :] Ogromny posąg ożywa i rodzi małe gargulce? :>? a może ten posąg to tak naprawdę fabryka w kształcie posągu?

Absurdalny banał! To tak jakby zamiast zbudowania koszarów postawić posąg żołnierza i liczyć na to że wyszkolimy przy pomocy posągu żołnierzy :)

- niespójność obrazu - wszystko wygląda na doklejane, zaburzone proporcje i perspektywa

- prostota obrazu, schematyczność (detali brak, niby jest dużo elementów, ale w istocie widzę głównie kształty geometryczne bez szczegółów ścian, brak szczegółowości terenu, jak wyżej - efekt jednokolorowej maty)

- ekrany miast nie są spójne stylistyką z klimatem gry

Niestety, uważam że nie jest to jakaś fanaberia z mojej strony. Skoro już nie mają pieniędzy/nie chce im się tworzyć ekranów miast 3D, to firma robiąca gry na skalę światową powinna być w stanie zatrudnić do tego profesjonalnego grafika/artystę. Niech to ma logikę, klimat i sens. Niech sztuka stanie się sztuką, w końcu to obraz a nie schemat czy szkic. Taki ekran miasta to absolutnie nic ciężkiego do wykonania. Moi znajomi przed pójściem na ASP potrafili stworzyć coś lepszego. Dlaczego to wszystko musi wyglądać na posklejane i unowocześnione jak amerykańskie kreskówki? Czy naprawdę w tę grę grają idioci, by działać na zasadzie, siedlisko Kabirów - posąg Kabira, siedlisko gargulców, posąg gargulca. Może powlepiajmy po prostu kwadratowe klocki z podpisami? Zmienmy kolory, wklejmy wizerunek jednostki i gjyyyt!

I nie próbujcie tłumaczyć tych ekranów koniecznością nadania im funkcjonalności i praktyczności. To wszystko jest do zrobienia i nie trzeba do tego Leonarda da Vinci.

Niech ta gra ma klimat i klasę. A ekrany miast skoro są obrazami to niech będą obrazami, a nie schematami.

Alamar PW
31 sierpnia 2014, 07:23
Tak mi się jeszcze przypomniało o kilku grafikach leśnych elfów.

mr_R PW
31 sierpnia 2014, 12:45
Eruanno
-_zgadzam się co do argumentu o braku budynku mieszkalnych, ale miejmy nadzieje, że je dodadzą (jest miejsce)
-_wspomniałeś o teleportach, mogą być ukryte w budynkach i będą urządzeniami, które nie muszą zużywać many za każdym razem. Poza tym to są magicy i konstruktorze (ogólnie uczeni), więc w tym mieście to tak nie boli
-_z tego co wiem, obraz przystani, który nam pokazali, to nie ekran miasta, tylko widok na mapie przygody...
-_to jest odniesienie do pierwszej/pierwszych części (nie pamiętam czy w drugiej jednostki były przed siedliskami), mogą być to wzory, które mają pokazać, jak stworzyć daną istotę/maszynę. Nie rozumiem tylko, dlaczego magowie walnęli sobie gościa na dywanie przed budynkiem.
- nie rozumiem argumentu
-_prostota i schematyczność może być plusem jak i minusem, zobaczymy
-_tego nie rozumiem, niespójne z stylistyką gry, której nie widziałeś (no chyba że serii, ale i tak nie do końca się z tobą zgodzę)

AlamarAlamarIstnieje taki klawisz jak Shift.
No i interpunkcja.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel