Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51 ... 105 - 106 - 107

Wellplay PW
19 marca 2015, 22:22
A ponury jeździec jest taki zielony jak w zdjęciu poniżej. :P

Raczej było to trolowanie przez twórców. :D

Viking PW
20 marca 2015, 12:42
jak dla mnie ulepszenie Hydry wygląda fenomenalnie. Jej głowy są bardzo podobne do głów ksenomorfów. A fiolet wcale nie razi w oczy aż tak mocno jak w wypadku ulepszeń z Szóstki.

Alamar PW
24 marca 2015, 18:58
Koty Akademii

Wikist PW
24 marca 2015, 19:43
Zaczęli jakoś nieregularnie wrzucać te newsy. Kiedyś było zawsze o 18:00.

Alamar PW
24 marca 2015, 19:46
A teraz o 19:00 we wtorki i czwartki.

Matikun PW
27 marca 2015, 16:39
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/the-return-of-the-beast

Widzieliście już? Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na oficjalny artwork behemota! :D

AmiDaDeer PW
27 marca 2015, 16:45
Łuhu! Przeczucie mnie nie zawiodło!

Andruids PW
27 marca 2015, 16:56
Akurat będzie ogłoszenie, w sam raz na Prima aprilis.

Wellplay PW
27 marca 2015, 17:34
Mówiłem że Behemot powróci oraz:

Behemot/Cyklop = krótki/długi zasięg

xD

Wolfheart PW
27 marca 2015, 17:36
Sądząc po rysunku, behemot zapewne będzie trochę wyglądać jak olbrzymi goryl z wielkimi pazurami i kłami słonia.

orodreth PW
27 marca 2015, 17:51
Według mnie to ul. cyklopa powinno mieć 4 ręce żeby 2 razy rzucać.

Viking PW
27 marca 2015, 18:10
Jest moc, tylko te kły mnie nie przekonują. Za długie są jak na behemoty, do których się przyzwyczaiłem.

Alamar PW
27 marca 2015, 20:55

Viking PW
27 marca 2015, 21:30
O.O

Matko boska, Jezu Chryste... Odynie... Thorze... Loki...

Alamarze, zazdroszczę Ci czujnego oka albo niesamowitego trafu ;)

flapdzak PW
28 marca 2015, 12:15
Na tych screenach z twierdzy, zwróćcie uwagę na wierzchowca orków... To chyba koza. Co do jednostek wiemy, że
Podstawy to gnole, harpie i orkowie
Elity to centaur, jeździec bazyliszka i wiwerna
Czempioni to "BIAŁA MAŁPA" czyli Behemot i cyklop, który nie grzeszy urodą.
Nawet fajne te jednostki (myślę że dobrze wymieniłem) tylko myślałem ze Behemot będzie miał lepszy DESIGN i bardziej wpasuje się do orków (to białe, tamto pustynne). Cyklop jak wspomniałem nie grzeszy urodą i urokiem. Wychudzone bazyliszki trzeba czymś nakarmić, a wierny pokazać w akcji :)

Giltos PW
28 marca 2015, 12:59
http://heroes.riotpixels.com/?p=1138
kolejny przeciek

marchewsz PW
28 marca 2015, 15:54
Szkoda że mamy 2 razy cyklopa (katapulta i jednostka) zamiast jakiejś fajniejszej jednostki na poziomie czempiona. :(

Nicolai PW
28 marca 2015, 16:04
To jest katapulta wzięta z H6 i trochę nie pasuje do nowego designu Cyklopa. Możliwe więc, że robi teraz za placeholdera i go zmienią w późniejszej fazie. Tylko nie jestem w stanie zrozumieć jedną rzecz. Po kiego grzyba robią frakcyjne machiny wojenne? Przecież to nie ma najmniejszego sensu.

Vusapion PW
28 marca 2015, 16:17
Nicolai
Moim zdaniem frakcyjne machiny to nie jest zły pomysł, ale łatwo idzie go przedobrzyć i to zrobili, bo faktycznie po co do każdej nacji 3 frakcyjne machiny wojenne skoro prawie wszystko robią to samo tylko w innym ubiorze. Wystarczyłoby dać każdej frakcji jedną unikalną machinę, a resztę zostawić jak zwykle i byłoby cacy.

Co do czempionów Twierdzy skoro Cyklop jest też katapultą to można by dać obok Behemota Ptaka Gromu i to byliby moi wymarzeni czempioni jak w 4 części.

Lux PW
28 marca 2015, 16:56
Zapowiada się świetnie! Spodziewałem się kaszany(w h6 Twierdza była dla mnie "aklimatyczna"). Jedyne, co mnie martwi pod względem wizualnym to te choineczki na screenie z Edricem. Wyglądają gorzej, niż w H5, mam nadzieję, że to jedynie wina złej jakości, choć po wcześniejszych screenach wnioskuję, że niekoniecznie. W ogóle grafika mapy przygody i pola bitwy chyba znacząco się różni. Pole bitwy jest bardziej bogate jeśli chodzi o detale i przede wszystkim pod względem kwestii rozmiaru jednostek a otoczenia. Mam nadzieję, że się mylę i rasy elfów, na które tak bardzo czekam będą się ładnie komponować z otoczeniem...
No i interfejs jest taki sobie, lepszy był w szóstce. Ale to można przeboleć.
A i jeszcze jedno! Na nowszych screenach widzę powrót do oznaczania kolorem bohaterów, których nie widać(coś ich przesłania na mapie przygody) z piątki. To mogliby sobie już darować.
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel