Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 44 - 45 - 46 ... 105 - 106 - 107

Alamar PW
13 lutego 2015, 14:06
Choćby dlatego, że HoMM7 często korzysta z grafik z poprzednich gier Ubisoftu.

Dark Dragon PW
13 lutego 2015, 14:13
Z czego poza MM:H6 korzysta MM:H7?

Alamar PW
13 lutego 2015, 14:19
Po pierwsze nie ma takiej gry jak MM:H7. :P
Jeśli chodzi Ci o Heroes 7 to choćby jeszcze z H5, DoC-a, pewnego komiksu, Clasha (trzy poziomy plus jednostki - choćby Przystań) i podejrzewam także, że z kilku rozwiązań z Heroes Kingdom.

Acid Dragon PW
13 lutego 2015, 14:20
Zgadzam się z Dark Dragonem. Jeśli szkice nie dotyczą H7, nie powinny być w galerii H7. Nie ma żadnego powodu, by uznawać, że grafika z HK dotyczy teraz dwóch gier, bo pojawiła się jako generyczna ilustracja na mapie. To tylko "stock footage" i nic więcej.

Dark Dragon PW
13 lutego 2015, 14:48
Alamar:
Po pierwsze nie ma takiej gry jak MM:H7. :P

Jak to nie ma? To jak ta gra się nazywa? :P

Alamar:
Jeśli chodzi Ci o Heroes 7 to choćby jeszcze z H5, DoC-a, pewnego komiksu, Clasha (trzy poziomy plus jednostki - choćby Przystań) i podejrzewam także, że z kilku rozwiązań z Heroes Kingdom.

To ciekawe. Gdzie te grafiki są wykorzystane? Chyba nie mówisz tylko o tej mapce...

Alamar PW
13 lutego 2015, 14:56
Cytat:
Jak to nie ma? To jak ta gra się nazywa?
A przyjrzyj się uważnie jej tytułom/banerom/whatever... nie zauważyłeś drobnego szczegółu.

Cytat:
To ciekawe. Gdzie te grafiki są wykorzystane?
Nie pytałeś się o grafiki:
DD:
Z czego poza MM:H6 korzysta MM:H7?

Dark Dragon PW
13 lutego 2015, 15:02
A:
Nie pytałeś się o grafiki:

Więc mówimy o fabule? To logiczne, że gra będzie korzystała z dorobku uniwersum. Jeśli coś innego, to chętnie o tym posłucham.

A:
A przyjrzyj się uważnie jej tytułom/banerom/whatever... nie zauważyłeś drobnego szczegółu.

To mnie oświeć. Cóż to za szczegół? Żadnego "of" w nazwie nie ma.

Alamar PW
13 lutego 2015, 15:20
Cytat:
Więc mówimy o fabule? To logiczne, że gra będzie korzystała z dorobku uniwersum. Jeśli coś innego, to chętnie o tym posłucham.
A co napisałem kilka postów wcześniej?

Cytat:
To mnie oświeć. Cóż to za szczegół? Żadnego "of" w nazwie nie ma.
Blisko, blisko...

AlamarAlamarOff-topic dotyczący zapisu MM:H/HoMM przeniesiony tutaj.

Sovelias PW
13 lutego 2015, 17:02
Mamy bohaterów magii z akademii. Moim zdaniem przy mężczyźnie się nie postarali. Mam nadzieję że jeszcze go poprawią ;)
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/academy-s-magic-heroes

Wellplay PW
13 lutego 2015, 18:49
@Sovelias
Tu masz maga który na blogu jest jako "WIP": http://heroworld.gamerhome.net/screenshot/h7/20140816-IGN-HeroAcademy-2.jpg

flapdzak PW
13 lutego 2015, 21:02
Jak widziałem bohaterów mocy (a właściwie bohatera (bohaterka była średnia)) to było OK, ale przy magii doznałem szoku. Magiczni bohaterowie magicznego miasta mogli wyglądać EPICKO. Szału nie ma.
Bohaterka
Górna partia ciała - Ok, ale dolna... dla mnie bohaterka jest nieproporcjonalna. To wygląda trochę jak nieudana karykatura.
Bohater
Magia spodni i bandaży - W grze wygląda fajnie, a na "Work in progress" trochę dziwnie. Ten pas, który "odstaje" 2 metry od ciała to jest na prawdę coś... dziwnego. Mam nadzieję, że wersja w grze zostanie i nie upodobnią jej do tej z podanej na stronie.

Nie mogę patrzeć, co oni zrobili z bohaterki (bohater jakoś ujdzie) mojego 2. z ulubionych miast.

Vusapion PW
13 lutego 2015, 21:21
@flapdzak
Kobieta mag z pewnością nie wygląda jak karykatura, poza ogromnymi dłoniami i twarzą, która kompletnie mi się nie podoba, to jest to świetny koncept. Zdecydowanie lepszy od bohaterki mocy. Mag wygląda fatalnie, ale na polu bitwy prezentuje się nieźle, bohater mocy Akademii kojarzy się bardziej z pustynnym zabójcą niż dowódcą armii i jeszcze jedno, nie mam pojęcia, czemu bohaterowie mocy Akademii (podobnie jak szkielet) mają tak mocno zakrzywione ostrza, tym w praktyce nie idzie walczyć i wygląda to po prostu śmiesznie.

flapdzak PW
14 lutego 2015, 12:28
Powrócę jeszcze do kampanii. Skoro Tieru, będzie w radzie, to znaczy, że będziemy grali Elonem (Chyba Elon).

http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/elon.jpg

Historia pewnie będzie nawiązywała do sytuacji Ivana, ponieważ elf jest królem.
Elon pojawił się też tutaj, tylko bez korony.
http://www.heroes7.acidcave.net/sphinx/sylvan.jpg

I jeszcze powróce do jednostek Sylvanu, a konkretniej druida. Pamiętacie fan art pokazany na stronie, gdy publikowali jakieś obrazki jednostek z line-upów? Pewnie do tego nawiązywali i tak będzie wyglądał druid. Prawdopodobnie to ona...
http://www.heroes7.acidcave.net/sphinx/sc_vote_sylvan_big.jpg

A to może być Asasyn.
http://www.heroes7.acidcave.net/sphinx/banner_vote_dungeon_full.jpg

Alamar PW
14 lutego 2015, 13:38
Arniel -> Vaniel - > Alaron -> Findan (jako regent)

...tak następowali po sobie (wysocy) królowie Irollanu. Nie przypominam sobie żadnego Elona.

Historia leśnych elfów może właśnie dotyczyć smoczego rycerza Tieru i tego, jak w końcu udało mu się odkupić swoje winy - przedstawione w scenariuszu Dzikich Hord "Dzień Ognia".

flapdzak PW
14 lutego 2015, 16:20
Bez przesady. TO SĄ TWÓRCY! Zawsze mogą coś dodać, zmienić, podmienić itp;
Elon może być. Jest wiele wyjaśnień dlaczego w "twojej kolejce królów" się nie znalazł. Choćby to, że jest NOWY. Dopiero teraz go poznamy, a ta lista zostanie uzupełniona. A poza tym, jeśli będą kolejne części, to myślisz, że zawsze będą "odgrzewać" starych królów?

Nerevar PW
14 lutego 2015, 16:49
Ale skąd w ogóle ten Elon? Gdzie go wspomniano?

Alamar PW
14 lutego 2015, 19:45
Cytat:
Elon może być. Jest wiele wyjaśnień dlaczego w "twojej kolejce królów" się nie znalazł. Choćby to, że jest NOWY. Dopiero teraz go poznamy, a ta lista zostanie uzupełniona.

Cytat:
566 RSS Dzień Łez Ognia
Śmierć Tuidhany
Ogromny ogień pochłania stolicę elfów. Król Arniel oraz jego dwór ginie w ogniu. Brythigga, Matka Drzew – święte drzewo elfów, zostaje pochłonięte przez ogień, zostawiając bruzdę w ziemi, na której nic już nigdy nie wyrosło. Straty są zatrważające.
Wina spada na mroczne elfy, które dostają ultimatum od Vaniela, syna Arniela – wygnanie albo śmierć.

(...)

756 RSS Śmierć Vaniela
Król elfów, Vaniel umiera. Jego następcą zostaje Alaron

Alaron ginie w H5, więc naprawdę nie mam pojęcia, gdzie byś chciał wcisnąć tego całego Elona.
Poza tym dlaczego uważasz, że nazwa owego pliku graficznego to równocześnie imię elfa na nim?

Nerevar PW
14 lutego 2015, 19:57
W jednym mogę się zgodzić z flapdzakiem - Ubi nie takie rzeczy już retconowało. Co nie zmienia faktu, że opieranie idei na nazwie pliku to dość... intrygujące podejście do tematu.

flapdzak PW
14 lutego 2015, 20:45
Nazwa... Nieważne czy Elon, czy inaczej, ważne, że jest. A kto powiedział, że ta historia będzie w tych czasach co podałeś Alamarze. Tieru może opowiedzieć choćby LEGENDĘ lub historię tego króla żyjącego na początkach Ashanu. Albo absurdalne wyjście: Historia z niedalekiej przyszłości. Przecież to magia :).

Nerevar PW
14 lutego 2015, 20:47
A masz jakieś źródło opisujące tego konkretnego elfa jako konkretną postać? Bo równie dobrze może to być grafika mająca dać ogólne wyobrażenie o elfich wojownikach (albo o elfim stylu) i wtedy nici z teorii.
strona: 1 - 2 - 3 ... 44 - 45 - 46 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel